Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
*22*

***** Syndi 35 *****

Polecane posty

Ja tak samo .. wszystko juz dobrze.. cera ładna.. pozostały tylko blizny ... i ta waga .. KOSZMAR !!:( Przytyłam 6 kg ... a jestem na 19 tabletce 3 opakowania.... ale powoli zrzucam.. a apetyt mam ogromny.. ale to juz usze sama jakos zawalczyc.. ja stosuje diete niskokaloryczna poprostu.. mi najbardziej w brzuch i pupe poszło wiec cos tam cwicze mało jem i tylko do godziny 18 :) Pozdrawiam :* Co radzicie teraz.. jaki krem? Cos na blizny ? Wogole czy ktos ma tutaj takze ATOPOWE ZAPALENIE SKÓRY ? bo własnie nei moge kremyu dobrac mam tak wrazliwa cere :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N22
stosuje któraś z was diane 35 bo podobno to podobne tabletki... ja własnie dostałam recepte na nie nie jestem zadowolona wręcz załamana co o nich sądzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Do N22-> Bralam Diane 35 i Syndi 35. Teraz mam przerwę, nie biorę hormonów bo nie mam obecnie faceta i cera wyleczona:) Powiem tak... To zalezy od organizmu, ale ja osobiście polecam Syndi 35-> lepsza jest, schudłam po niej i o wiele lepiej czułam się niż przy Diane 35:/ Ale wkurzalo mnie że przy tabsach często bolała mnie głowa i było mi niedobrze ehh:/:/ Tragedia! Teraz czekam na 1 okres bez tabletek... Ale wrócę do nichy napewno jeszcze, bo myślę że tak jest najlepiej, młoda dziewcztyna co ma jeszcze nieregularne okresy i dobra antykoncepcja;) A jak mi się ureguluje wszystko to chyba wybiore inny sposób antykoncepcji np. dni nieplodne, gumka i Patenex Oval np:) Tak uważam... Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
jeśli koleżanka mówi o globulce, to współczuję. nie znoszę ich! gorące w środku, a wypływają nawet w trakcie stosunku i zostawiają plamę na pościeli jakby były tłuste. nie polecam! a co do skóry atopowej: AA wydało serię, całkiem niezłą, z tego, co słyszałam. Jednak osobiście mogę polecić najwspanialsze mydło świata: PROVEGOL. Jest dość drogie, bo kosztuje ok 60zł, ale jest to opakowanie 400ml, które mi (przy myciu całego ciała nim raz dziennie i głowy codziennie) starczyło na prawie 9 miesięcy. Usuwa wszelkie wypryski i stany zapalne, nie wysusza skóry, przynajmniej nie w moim przypadku. I nie ma szansy na JAKIEKOLWIEK podrażnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monya
Nastolatko18, tylko pozostań z nami w stałym kontakcie:D jestem ciekawa, jak Twoja buzia zachowa sie po odstawieniu hormonów. Jak narazie zmiany nie powracają? pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiusienka333
a ja dzis zaczynam pierwsze opakowanie :D mam nadzieje ze wszytsko bedzie dobrze :P musi być ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoOna
ja stosuje na pozostalosci po tradziku i przebarwienia skory krem acne-derm moim zdaniem jest dobry no i kosztuje tylko 14zl;d polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiusienka333
no narazie nawet nie jest tak źle ;) wprawdzie pojawiły sie mdłości ale da się przeżyć :) już dziś jest lepiej :) a jak długo u Was trwały te doleglowości??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiusienka333
no bo te skutki uboczne bnie beda chyba trwały cały czas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ganja
Pewnie że nie będą trwały cały czas. Ja właśnie skończyłam 4 opakowanie i od dłuższego czasu wszystko jest OK. A cera... :) ani 1 pryszcza!! nie błyszczy się i jest cudnie :) jeszcze tylko te plamy... przebarwienia... jak sie pomaluje to tak nie widać no ale jednak... wole sie ich pozbyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiusienka333
a to dobrze :) bo w sumie to jest trche denerwujace ;/ a mi do czwartego opakowania jeszce troche zostalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camosia
Hej Dziewczyny! Chciałabym zwalczyć trądzik, wczesniej nie brałam zadnych leków hormonalnych wiec nie wiem co i jak...nie ukrywam,ze chciałabym też żeby powiększył mi się biust :) co radzicie? a i jak to jest z owłosieniem, zauwazacie jakieś zmiejszenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monya
hej;) jesli nie wiesz co i jak, to udaj sie na wizyte do ginekologa i on Ci objasni wszystko;) ja uwazam, ze hormony sa trafnym sposobem na walke z tradzikiem - docieraja do przyczyny, a takze wzglednie skutecznym. wszelkie tłuszcze, czekoaldy i łakocie to inna bajka, nie uwzgledniam ich tutaj. ja nie zauwazylam zadnej zmiany zwiazanej z owslosieniem, a jestem przy piątym opakowaniu. pozdrawiam i życze sukcesów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b-c
hej. ja juz koncze 7 opakowanie. i jest wszystko ok :) co do cery to poprawila sie po 5 opakowaniu. ale jest dobrze. nawet bardzo. a co do owlosienia. nie mialam jakiegos bardzo mocnego. chociaz czasem pojawialy sie pojedyncze tam gdzie nie powinny. ich juz praktycznie nie ma. wiec chyba dzialaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ganja
pewnie że działają na owłosienie ;D kiedyś jak ogoliłam nogi to po 2 dniach już nie były gładkie i szybko mi te "chaszcze" odrastały :/ a teraz...!! :) prawie nóg nie muszę golić ;P jestem przy 5 opakowaniu, z resztą nie tylko o nogi chodzi... w ogóle zauważyłam że owłosienie o wiele mniejsze, nie trzeba sie bawić często w depilacje a i skóra ładniejsza dzięki temu:) poza tym większy biust, ładna cera...! jestem BARDZO ZADOWOLONA :) nie mam już żadnych skutków ubocznych :) POLECAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camosia
dziękuję dziewczyny! ;) postanawiam spróbować skoro tak mówicie :D :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b-c
dziewczyny ! a czy ktoras stosuje syndi jako srodek antykoncepcyjny?? działa? wiem ze teoretycznie dziala. ale skoro to jest tylko efekt uboczny to jakos trudno mi sie przekonac. przekonajcie mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szyszka8
witam:) wlasnie tez chcialabym zapytac o ta kwestie co kolezanka powyzej. no i od ktorej tabletki zaczynaja byc skuteczne(chodzi mi o dzialanie antykoncepcyjne). lekarka co prawda powiedziala ze pierwsze dwa tygodnie nie sa za bardzo pewne. Czy to prawda?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fru
koncze czwarte opakowanie, kocham sie ze swoim facetem systematycznie, bez dodatkowego zabezpieczenia i zastrzezen nie mam co do syndi jako antykoncepcji. ja kochalam sie juz po pierwszej tabletce, tylko od razu mowie,ze zmienialam poprzednie tabsy na te,wiec bylam zabezpieczona jeszcze przez tamte. jesli wy zaczynacie od syndi-nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ganja
działanie Syndi, jak wszystkich innych tabletek "antykoncepcyjnych" polega na zmniejszeniu wydzielania hormonu, który m. in. jest odpowiedzialny za utrzymacie ciąży! musicie pamiętać, że żadne tabletki nie są ANTYKONCEPCYJNE. Antykoncepcja - jest to zapobieganie ciąży, tabletki są wczesnoporonne. Tego się nie mówi, bo przecież to strasznie brzmi? Jednak pisze to, by zniwelować fałszywe przekonania co to działania tabletek hormonalnych w zapobieganiu ciąży! Cała reszta zależy tylko i wyłącznie od waszego sumienia! Nie jestem jakąś przesadną katoliczką i moje osobiste zdanie jest takie, że nie ma w tym wiele złego. Myślę, że ten sposób zapobiegania ciąży jest bardzo skuteczny i nie ważne czy jest do Syndi, Diane czy jakiekolwiek inne tabsy, wszystkie mają to samo działanie (chciałam was tylko uświadomić jakie) więc bez obaw!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggnes238
piszę do Was bo mam problem i nie wiem czy iść z tym do lekarza czy poczekać. stosuje tabletki sindi 35 juz 3 miesiac. moja cera znacznie sie poprawiła, nie mialam żadnych skutków ubocznych poza jednym który wystąpił niedawno. przez cały miesiac mam okres i w ogóle sie nie konczy.za 2 dni powinnam brac kolejne opakowanie sindi 35 ale nie wiem czy w takiej sytuacji po prostu nie przerwac i nie zmienic taletek na inne....czy tak czasem sie zdarza ze miesiaczki moga trwac tak dlugo?prosze was o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
witam, antykoncepcja nie jest 'efektem ubocznym':) hormony to hormony, ich regulowanie dla cery jest regulacją płodności. biorę syndi piąty albo szósty miesiąc, uprawiam seks często i z reguł bez zabezpieczenia dodatkowego, a to i tak dla komfortu. pierwsze opakowanie powinno być wzbogacone o prezerwatywę, ponieważ zabezpieczenie nie jest pełne. Nie wiem do końca dlaczego, ale tak mówią wszyscy lekarze, więc tego radzę się trzymać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
do ganji: radzę się douczyć, a nie straszyć dziewczyny na forum! skoroś taka mądra, to powinnaś wiedzieć i UWZGLęDNIć w swojej wypowiedzi fakt, iż pigułki antykoncepcyjne uniemożliwiają dotarcie plemników do komórki jajowej przez mocno zagęszczony śluz i/lub wstrzymują/ograniczają wydzielanie niektórych hormonów odpowiedzialnych za zagnieżdżenie się komórki. środki wczesnoporonne to wczesnoporonne - wywołują obfite krwawienie i wymuszają złuszczenie łożyska. Tak więc nie myl pojeć, bo nawet jeśli mi zdarzają się pomyłki, to nie wkręcam ludziom kitu godnego mohera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
ps. a do koleżanki z ciągłym okresem - koenicznie do lekarza i to jak najszybciej! takie krwotoki nie są normalne, ale niebezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szyszka8
Dzięki wielkie za odpowiedzi i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ganja
naresca - to tobie radzę się douczyć, ale lepiej sięgnij do nowoczesnych źródeł a nie przekonań sprzed wieków :) Poleciałaś na tani kit. Myślisz, że lekarz, producent czy sprzedawca powie ci prawde? NIE, bo wtedy spadła by sprzedaż tabletek. nie chcę się kłucic ale swoje wiem i nikogo nie straszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monya
co biologia to biologia! naresca ma rację! tabletki wczesnoporonne wywołałyby krawawienie! a pigułki antykoncepcyjne działają hormonami, które hamują dojrzewanie komórek uwalnianych z jajników! i to brak dojrzałej komórki jajowej zapobiega ciąży! nikt nie mógłby ukrywać innej prawdy, gdyż żyjemy w państwie prawa! podanie w ulotce innej informacji niż prawdziwa byłoby przestępstwem/wykroczeniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N I K I T A
to prawda, koleżanka bredzi :) co mamy niby doczytać? to co wiadomo już od lat ;/ chyba wagarowaliśmy na zajęciach biologii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiusienka333
do agggnes238: tez mam ten problem juz od 2 tygodni i za bardzo nie wiem co mam robic ... tyle ze to nie jest chyba zwykly okres tuylko tak jakby jakies plamienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b-c
co do dzialania tabletek. to zabezpieczaja nas na 3 sposoby: a) zageszczaja sluz i nie pozwalaja na dotarcie pleminikow zbyt daleko b) zatrzymuja owulacje, czyli nie powstaja kom. jajowe c) trzeci sposob, czyli jesli zawioda dwa poprzednie i kom, jajowa jednak połączy sie z plemnikiem to nie pozwalaja zygocie zagniezdzic sie. i ten trzeci sposob uwazany jest przez Kociol jako dzialanie wczesnoporonne. tak wiec kazda z Was ma troche racji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×