Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
*22*

***** Syndi 35 *****

Polecane posty

No to tak jestem juz po 5 tableteczkach... i juz widze ze biust wiekszy.... co do skutków ubocznych czasami... przed snem czuje ciezkosc w łydkach.... ale tak 2 razy miałam po 1 tabletce i wczoraj... no i NIE mam wogole apetytu nic nie jem.. :| wiem ze to dziwne... bo wiekszosc osob ma wowczas duzy apetyt... a ja juz kg schudłam :| ale to i tak dobrze... bo miałam zamiar zrzucic tak z 2 kg... mam tylko ndzieje ze pozniej nei bede chudła... co do cery widze poprawe... chociaz ostatnio jeszce jakies 4 syfki wyskoczyły... ale to nei to co wczesniej... POZDARWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N I K I T A
witam kończę właśnie 1 opakowanie syndi :) i ciesze się bo już przeszły mi napady mdłości, bóle głowy itd. jest już dobrze, niestety moja cera wygląda makabrycznie 100% gorzej niż przed braniem tabletek a to właśnie głównie ze względu na cerę zaczęłam je brać, także możecie sobie wyobrazić jak ja teraz wyglądam aż wstyd wyjść z domu :( tragedia nie wiem co robić czy odstawić to i znowu zacząć leczenie u dermatologa (leczyłam się przed braniem tabletek ponad rok i nie było rewelacyjnych efektów) ma któraś z Was jakiś pomysł?? help :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia_22
Do Claudia 84 Moim zdaniem powinnaś zaufać lekarzowi.Ja tez na początku się obawiałam ale jak zaczęłam brać Diane po raz pierwszy to po 3 miesiącach było rewelacyjnie.Choć na początku miałam wysyp, tak często jest;/ale da się przeżyć.W tym roku gdy zaczelam brac diane po raz 2 to już ona nie działa na mój organizm dlatego zmieniłam na Syndi.Wiele osób bierze Daine z antybiotykiem jesli mają zaawansowany trądzik wtedy kuracją jest krótsza i szybciej można osiągnąc efekt.Wybór nalezy do Ciebie ale ja bym posłuchała lekarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleeesia
do NIKITA Nie przejmuj sie..ja zaczełam brać syndi też ze wzgledu na cere..i tez mi się bardzo pogorszyła..ale słyszałam ze tak moze byc wiec nie przerywam tylko trwam w tym dalej..biore teraz 3 opakowanie wiec mam nadzieje ze tak jak pisza po tych 3 miechach bedzie juz tylko lepiej..ja zaufałam lekarzowi i mam nadzieje ze mi się to opłaci..A co do brania w jednym czasie antybiotyków to lekarka mi odradziła..powiedziała zę leczenie antybiotykiem moze trwać pół roku i zebym poczekała te 3 miechy..poza tym antybiotyk to dość silna kuracja..i nie ejst bez znaczenia dla organizmu..w sumie hormony tez,ale z dwojga złego chyba wole hormony...Bądź dzielna:)ja próbuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fru
Dziewczyny, spokojnie,to zależy od organizmu. jutro zaczynam drugie opakowanie. na początku mnie wywalało, w sumie nie bardziej niż zawsze,ale i tak sporo syfów było. teraz jest już lepiej,tak mi się wydaje. włosy mi się dużo mniej przetłuszczają-to na pewno. piersi mi urosły, ale cóż, ja specjalnie nie narzekam, a i mój facet jest przeszczęsliwy. przez pierwsze dni często było mi niedobrze,teraz już to zanikło. i nawet nie mam takich zapędów na czekoladę jak kiedyś, aż się sama zdziwiłam;) pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no u mnie poki co nie ma jakis wysypów ... ale teraz strasznie sie boje po tym co Wy piszecie :( joj :( oby mnie nei wysypało... :( Bo widze ze moj organizm jakos inaczej odziaływuje na te tabletki niz u wiekszosci... Nie mam wogole apetytu ... nie mam zadnych skutków ubocznych... i widze ze tradziku nie ma.... ale teraz sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
samotnaONA - reakcja organizmu jest zawsze inna, więc nie martw się, co piszemy na forum! przykład - brałam yasmin - przytyłam 12 kilo (o zgrozo;(). brałam harmonet.... chrońcie mnie niebiosa przed takim koszmarem - nudności, okres tak bolesny jak NIGDY w życiu, wypadające włosy i masa syfków na twarzy. i kilo do przodu. teraz od ponad miesiąca biorę syndi i jest następująco: cera wraca do normy (a zanim w ogóle zaczęłam brać pigułki, czyli ponad dwa lata temu, miałam baaaardzo duże problemy), włosy wracają do normy, nie mam napadów głodu, choć do czekolady mnie ciągnie tak jak zawsze. a co do piersi.... podczas pierwszego opakowania byłam bliska załamania, bo mój naturalny rozmiar D zwiększył się monstrualnie wręcz... ale teraz, po okresie, wróciły prawie do normy. troszkę są większe, ale ujdzie. więc, droga koleżanko, nie martw się tym, co wszystkie wypisujemy na forach. twój organizm, to twoja bestia:) kiedyś się dogadacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naresca ---> Dziękuje za te słowa otuchy :) Mnie dzisiaj pierwszy raz od kiedy biore bolała głowa .... ale nie chce tego wiazac z tabsami.. wierze ze to takie na pogode bóle...a zjadłam dopiero 8 tabletek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo pomozcie
czy jesli biore diane i zmieniam na syndi to tez sie mam tego wysypu pryszczy spodziewac? ktos mial tak? chyba nie powinno byc bo te tabletki maja taka sama ilosc hormonow no nie? prosze o odp bo zlibza sie studniowka i nie chce miec wysypu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo pomozcie
czy jesli biore diane i zmieniam na syndi to tez sie mam tego wysypu pryszczy spodziewac? ktos mial tak? chyba nie powinno byc bo te tabletki maja taka sama ilosc hormonow no nie? prosze o odp bo zlibza sie studniowka i nie chce miec wysypu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo pomozcie ---> Przeciez oe maja taki sam skład.... wiec moim zdaniem nie powinno Cię nic wysypac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo pomozcie
tez mi sie tak wydaje ale chcialabym miec pewnosc bo moze na syndi powinnam zmienic dopiero po studniowce...ktos tu jest kto przeszedl z diane na syndi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra1234
do halo pomóżcie Ja teraz przechodzę z Diane na Syndi ale myśle ze nie bedzie zadnego wysypu..Nawet mam nadzieje ze bede miec jeszcze ładnieszja cerę niz po Diane..a dlaczego zdecydowałas sie na zmiane? Bo na mnie Diane przestała działać i nie poprawiła mi sie po niej cera..dlatego ze brałam już po raz drugi..wtedy jej działanie zwykle jej mniej skuteczne w walce z tradzikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
hej, na syndi przeszłam, bo harmonet był dla mnie koszmarem - nudności, okres bolesny niesamowicie, do tego 30,- co miesiąc, zła cera i w ogóle. syndi jest tania, pomaga mi na razie na cere, tj wróciła ona już do stanu sprzed harmonetu, czyli jest bardzo dobrze. problem z małymi bolami brzucha raz na jakis czas, ale głowa nie boli , inne części ciała też nie, a okres bezbolesny całkiem. i 3 razy tańsza od harmonetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magducha1528
czy mozna to dostac bez recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi jak to jest z ta cerą... zjadłam juz 9 tabletek... i szcerze... nadal wyskakuja mi ropne... tak po jednym ropnym na dzien... :| czyli praktycznie tak jak wczesniej... co fakt... skóra jest sucha... juz nie świeci się.,.. ale co z wypryskami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magducha1528 --> To jest lek na recepte stosowany w leczeniu trądziku a zraazem moze byc srodkiem antykoncepcyjnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magducha1528
a mzoe to przepisac zwykly lekarz czy od razu musi ginekolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia_22
Do SamotnaOna Nowe wypryski nie bedą się pojawiać najwcześniej po skończemiu drugiego opakowania albo 3. Nie licz że po 9 tabletkach bedziesz mieć cere bez zastrzeżen:) Kiedy zaczynałam przyjmowac tabletki anty a było to 2 lata temu też byłam bardzo niecierpliwa i myslałam ze przy pierwszym opakowaniu stanie sie cud i juz mi nic nie bedzie wyskakiwac..niestety tak nie jest.Nie mam trądziku ale własnie problem ze czasami coś mi wyskakuje;/ dlatego przyjmowałam Diane, Yasmin, Jeanine a teraz Syndi:)W jakim jetes wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia_22 Mam 17 lat. Wiesz ja też nie mam tradziku... Ale jestem panikarą... i sie przyznaje. Dla mnie jeden pryszc to juz katastrofa. I ostatnio (juz w najgorszym u mnie nasileniu) było tak ze na brodzie było kilka i na policzkach tak po jednym. Niby chodziłam do dermatologa od 2 lat . Bo ja nawet na te małe objawy smarowałam sie masciami :D Ale teraz jak na wakacjach tak sie nasiliło to pozszłam do niej a ona mi ciagle mowiła ze to nie nadaje sie do leczenia antybiotykowego :[ a sie nasilało... z kazdym dniem :( poszłam w tym samym dniu do innej dermatoog i od razu mipowiedziała ze mozna zastosowac UNIDOX i jadłam go 10 dni a 10 dnia miałam zgłosic sie na wizyte... tak tez i było i przepisała mi kuracje nadal UNIDOXEM.... na 2 miesiace... ale cos mnie podkusiło i tego dnia zajrzała do mojego ginekologa i powiedział tak \"Do mnie własnie przychodza z tymi mazidłami od dermatologa\" i przypisał mi własnie Syndi i kazał wszystko inno odstawic i tak tez zrobiłam :) magducha1528 O ile wiem moze to przepisac DERMATO(LOG lub ENDOKRYNOLOG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
żaden lekarz poza ginekologiem nie ma prawa przepisać takich leków, ponieważ ich działanie antykoncepcyjne jest działką ginekologa. jednak prawdą jest, że w kwestii pigułek na trądzik, które są zarazem anty,. warto się skontaktować z z endokrynologiem i drugim ginekologiem, ponieważ opinia dwóch ginekologów uspokoi cię pod względem antykoncepcyjnym, a endokrynolog powie, kiedy możessz się spodziewać efektów syndi, choć stosowana jako lek, NIE LECZY powstałych przed braniem wyprysków, ona ZAPOBIEGA nowym, co powiedzieli mi lekarze z różnych for(ów), gdy zaczynałam syndi. co do jej skuteczności, to odnoszę wrażenie, że jest o klasę mniej skuteczna od yasmin (która nie jest konkretnie na trądzik, jest klasyczną anty), po której miałam idealna cerę. ale jest też 4x droższa. poza tym, syndi biorę drugi miesiąc, więc teoretycznie dopiero za dwa miesiące będę w stanie określić, które z pigułek dla mnie konkretnie są lepsze. nie martw się, na pigułkach bardzo mało prawdopodobne, że wysypie. jeśli zaczęłaś brać bez wysypu, to nowego nie powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
żaden lekarz poza ginekologiem nie ma prawa przepisać takich leków, ponieważ ich działanie antykoncepcyjne jest działką ginekologa. jednak prawdą jest, że w kwestii pigułek na trądzik, które są zarazem anty,. warto się skontaktować z z endokrynologiem i drugim ginekologiem, ponieważ opinia dwóch ginekologów uspokoi cię pod względem antykoncepcyjnym, a endokrynolog powie, kiedy możessz się spodziewać efektów syndi, choć stosowana jako lek, NIE LECZY powstałych przed braniem wyprysków, ona ZAPOBIEGA nowym, co powiedzieli mi lekarze z różnych for(ów), gdy zaczynałam syndi. co do jej skuteczności, to odnoszę wrażenie, że jest o klasę mniej skuteczna od yasmin (która nie jest konkretnie na trądzik, jest klasyczną anty), po której miałam idealna cerę. ale jest też 4x droższa. poza tym, syndi biorę drugi miesiąc, więc teoretycznie dopiero za dwa miesiące będę w stanie określić, które z pigułek dla mnie konkretnie są lepsze. nie martw się, na pigułkach bardzo mało prawdopodobne, że wysypie. jeśli zaczęłaś brać bez wysypu, to nowego nie powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tez macie taki mega skąpy okres podczas syndi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monya
aż tak bardzo, bardzo skąpy to nie jest;) ale skrócił sie o cały jeden dzień i jest mniej intensywny:) ja mam za sobą już całe 2opakowania. z perspektywy czasu mogę napisać, że początkowo zniknęło jedynie błyszczenie. pryszcze przestały mi wyskakiwać dopiero od paru dni. i zaczyna być dobrze z moją buźką:) z włosami super sprawa. myłam głowę codzinnie, teraz mogę rzadziej:) BARDZO wolno się przetłuszczają:) a libido:D nie ma co sie martwic:D ah, wydaje mi sie, ze moje libido jeszcze wzrosło!:D pozdrawiam Was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
okres mam tak jak po yasmin - 4 dni (choc dla mnie to i tak za duzo:P) a co do libido.... to wszystkie pigulki robia ze mnie seksualne zombie, co jest chyba najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Hej dziewczyny:) Czy jesli zmieniłam tabsy z Diane 35 na Syndy 35 i wzięlam te nowe po 7 dniowej przerwie, i byłam z facetem pod koniec 7 dniowej przerwy przy 1 opakowaniu Syndi 35 to jest Ok?? Dziala anty?? Przewrażliwiona jestem:/ Ten sam skład jest to chyba przerwę mogłam zrobić i tabletki przyjmują się do tygodnia, tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×