Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
*22*

***** Syndi 35 *****

Polecane posty

Ja zaczełam je brać 2 dni temu wcześniej brałam Yasminelle i przejście na te tabletki skończyło sie potwornym bólem głowy a rano mdłościami i plamieniem na szczęście trwało to tylko 1 dzień teraz jest już ok. Zaczynam być z nich zadowolaona znów 0 skutków ubocznych. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodka11
no własnie ciekawe jak bedzie po ich odstawieniu:p wsumie na razie nie mam co myslec o tym najpierw niech zadziałają...ehh...a miałyscie robione badania poziomu hormonów??? bo moja ginekolog przypisała mi je bez tych badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
przynajmniej nie musze sie zastanawiac, jak u mnie bedzie po odstawieniu, bo raz juz odstawilam i dobrze wiem, ze strasznie:) a badan zadnych nie mialam. choc wydaje mi sie, ze zeby dobrze dobrac, takie badania powinny byc robione. no ale coz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia26
ja po odstawieniu czuję się rewelacyjnie! w trakcie ich zażywania czułam się okropnie. szczerze mówiąc, można je zapisać pacjentce bez przeprowadzenia badań pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiiiiiiiaaaa
a moze mi ktos powiedziec czy jakies 15 minut roznicy miedzy godzinami brania tabletki sa zle jesli biore je tylko ze wzgeldu na antykoncepcje? z gory dzxiekuje za szybka odp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiiiiiiiaaaa
chodzi mi ze raz biore o 15.45 raz o 16.00 pozniej znow o 15.45 i tak jakos nie idzie mi o rowno 16.00 bo tak pracuje ze nie moge akurat o 16.00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
babo! żadna z nas chyba nie bierze aż tak punktualnie! na ulotce jest napisane, że poślizg 12to godzinny nie wpływa na zabezpieczenie, a co dopiero 15 minut! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia26
zgadzam się z Narescą. ja raz nawet wzięłam po większym upływie niż 12 godzin i nie wpadłam, ale nie radzę mnie naśladować :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiiiiiiiaaaa
to super... :) no ja tez tak uwazam ze te 15 minut w ta czy w ta to nic ale moj chlopak mi tysiac pytan zadaje ciagle i powiedzialam ze spytam tu na forum :) gdzie wszystkie uzytkowniczki berzemy te same tabletki :) tak swoja droga to one sa genialne, tanie i zero skutkow ubocznych :D przynajmniej jak dla mnie :D pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodka11
mam pytanko do emilia26:) a syndi brałas na trądzik?? widziałas jakąś poprawe stanu cery??;p i kiedy odstawiłas tabletki?? ja biore narazie dopiero drugie opakowanie i czekam z niecierpliwością na efekty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia26
szczerze mówiąc, nie brałam na trądzik tylko na zatrzymanie jajeczkowania w celu likwidacji torbieli i uniemożliwienia powstania nowych. z mojej cery przed stosowaniem syndi nie byłam zadowolona, ale podczas jej stosowania było jeszcze gorzej i nie miałam poprawy, a wręcz było jeszcze gorzej. po jej odrzuceniu nie mam żadnych pryszczy, itp. teraz jestem zadowolona. ewentualnie przed miesiączką pojawi się 1 pryszcz i to wszystko. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia26
kiedyś słyszałam od jednej lekarki, także gdzieś wyczytałam, że na trądziki i te sprawy nie powinno się zażywać żadnych hormonów. organizm sam się kiedyś od nich uwolni. trzeba tylko cierpliwie czekać. i myślę, że to chyba byłoby najlepsze rozwiązanie. buziaki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodka11
co prawda to prawda:) u wiekszości osób trądzik sam mija z wiekiem:) sama to zaobserwowałam u moich starszych koleżanek.... ale z drugiej strony te sprawy powinny sie uregulowac w typowym wieku dojrzewania( u dziewczyn 13-18 rok zycia) gdzie jest burza hormonów, a u mnie w tym okresie dojrzewania raczej był spokój za to teraz przy 20roku zycia dzieje sie na mojej twarzy co chce:( hormony- nie wiem do tej pory- czy są dobre na cere rozne opinie słyszałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia26
Kochana, wcale nie jest powiedziane, że to się musi ok. 18 roku życia uregulować. Wręcz przeciwnie. Oczywiście, w cyklach rozwojowych człowieka okres dojrzewania przypada na ten okres, ale to nie znaczy, że wówczas powinien minąć także trądzik. w tym czasie człowiek po prostu dojrzewa, ciało przystosowuje się do pełnienia nowych funkcji, itp. Weźmy np. piersi. Badania dowiodły, że rosną one do ok. 22-23 roku życia. Podobnie jest również ze wzrokiem. Wówczas wszelkie jego wady rozwijają się również do ok. 23 roku życia. Powiem Ci, że w rzeczywistości kwestie trądzika rozwiązują się po 20 roku życia. Nieraz nawet koło 20-25 roku życia. Tak to jest Kochana. W rzeczywistości wiele zależy także od organizmu. :-) Całuski ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodka11
heh... czyli wychodzi chyba na to ze gdzies do ok.25 roku zycia trza sie męczyć z tym paskudztwem na twarzy:( pozazdroscic tylko tym ktorzy mają gładziuchne buzki i zadnych problemow z uporczywym i uciązliwym trądzikiem.....albo brać leki i wierzyc w ich działanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
do emilii - wszystko się unormuje samo, jeśli jest, że tak powiem, na normalnym poziomie. moja mama ma 43 lata i wciąż się z nimi męczy. wcale nie jest powiedziane, że jak wejdziesz w dojrzałość fizyczną, to pryszcze pójdą hen. zależy co je wywołuje - u mojej mamy, siostry i u mnie - powodem problemów z cerą jest nadmiar testosteronu. i nie da się z tym niczego zrobić - odkładamy hormony - wyglądamy potwornie, nie mówiąc o bólu i występowaniu trądziku - na plecach, dekolcie, ramionach, twarzy, a nawet we włosach. ja zaczęłam brać hormony bardzo wcześnie, chyba z naszej trójki najwcześniej i tylko dlatego mój problem jest mniejszy. ja mam buźkę czystą, gdy biorę. ale mama i siostra nawet gdy biorą, nie pomaga tak do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia26
Oczywiście, zgadzam się z Narescą. kwestia leży w tym co je wywołuje. U Was jest to nadmiar testosteronu. Ale u innych nie musi występować na sama sytuacja. najlepiej byłoby zrobić badania, ustalić przyczynę, a później ewentualnie rozważyć czy brać na tego rodzaju dolegliwości np. syndi czy też nie. pozdrowionka dziewczynki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
pewnie, że najlepiej zrobić badania:) tylko niewiele z nas dostaje na nie skierowanie przed pigułkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodka11
no własnie strzał w 10:P zeby jeszcze Ci lekarze kierowali nas na badania.... ja dopiero w trakcie brania syndi dowiedziałam sie( przez internet)ze dobrze by zrobic takie badania hormonów... teraz to juz za pozno...i wsumie biore teraz tabsy i tak w 100% nie jestem pewna czy dobrze ze je biore albo moze trza by było brac inne- z innym składem hormonow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunieeek
witam, mam pytanie... czy wie któraś z Was czy biorąc syndi-35 mogę nie robić przerwy 7 dniowej w przyjmowaniu tabletek w celu opóźnienia miesiączki? niestety w ulotce nie doczytałam się niczego a swojego lekarza nie mogę zapytać gdyż wyjechał na urlop :|. z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
możesz nie robić przerwy. ale licz się z możliwością 'całomiesięcznego stanu przedmiesiączkowego' :) przynajmniej ja mam cał miesiąc bolących piersi, nerwówki i wzdętego brzucha, gdy nie robię przerwy. ale miałam tak i na syndi i na yasmin i na harmonecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiiiiiiiaaaa
drogie panie prosze o szybka odpowiedz na pytanie ( moze glupie i już sie zreszta powtarzalo, ale ) uzywam syndi jako srodka anty, no i jak wiadomo lepiej ni emiec biegunki 4h po wzieciu tabletki, a jesli sie poszlo poprostu (porzadnie) zalatwic po 40 minutach od wziecia to chyba jest ok, co nie? czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
to zależy co przez to rozumiesz:) radziłabym sprawdzić definicję biegunki i porównać ze swoim porządnym załatwieniem... i powiem Ci, że takiegp pytania jeszcze nie było:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to juz 12 miesiac jak biore Syndi moja gin. powiedziala ostatnio ze przy nastepnej wizycie zmienimy na inne czy to konieczne? przy Syndi cere mam w dobrym stanie i najbardziej boje sie ze jak zmienie na inne tabsy to sie pogorszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepewna18
Hey dziewczyny! Ja dopiero zamierzam wybrać się do lekarza po te tabsy bo wydaja mi się świetnie na moje problemy z cerą, mam tylko jedno pytanie bo w skutkach ubocznych jest napisane "problemy z tolerancją szkieł kontaktowych" wiecie coś o tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
co do soczewek - nie wiem, może tabsy powodują przesuszenie oka? szkieł nie noszę, więc pewna nie jestem:) ale to skutki, które mogą, ale nie muszą wystąpić. a ja odkładam syndi. mam problem czysto pochwowy i chcę sprawdzić, czy po odstawieniu przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepewna18
Myślicie, że ginekolog przepisze mi je tylko ze wzgledu na cere bo głownie na tym mi zalezy?Bo z antykoncepcją radze sobie bez tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus22
cześć dziewczyny potrzebuje porady bo nie długo zacznę brać tą syndi-35i chciałabym wiedzieć po ilu tabletkach można współżyc zacząć i czy trzeba wziaść pierwszą tabletkę przy pierwszym dniu miesiączki i jakie są dolegliwości po syndi -35 i przez ile dni trwa krwawienie po braniu Syndi-35 i czy krwawienie występuje też jak się nie ma miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
zaczynasz branie z pierwszym dniem miesiączki. po ilu tabletkach jesteś zabezpieczona - nikt Ci nie powie. większość lekarzy zaleca pierwszy miesiąc na gumie. dolegliwości? branie pigułek to nie choroba:)) jeśli pytasz o skutki uboczne - każda z nas ma inne. ja nie mam właściwie żadnych, niektóre dziewczyny mają mdłości. zaczniesz brać tto się dowiesz. krwawienie jak sie nie ma miesiączki - nie do końca rozumiem. chodzi Ci o plamienie w trakcie brania? tak, zdarza się. nie u wszystkich, ale się zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus22
tak chodzi mi o plamienie w trakcie brania:) boje się trochę zacząć brać bo nigdy jeszcze nie brałam tabletek antykoncepcyjnych i nie wiem czy mam brać czy to napewno mnie zabezpieczy przed ciążą pozdrawiam i dziękuje za odpowiedż naresca:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×