Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Płytka Tytka

co to był za serial? o rodzinie z głuchoniemymi dziemi.polski

Polecane posty

leciał w połowie lat 90 w tv publicznej matkę grała taka blondynka, dzieci to ok 17letni chłopak i ok15letnia dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam, leciał na 2 , byli na etapie wprowadzenia sie do nowego domu!! Ale nie pamietam!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Dlaczego to my mówimy rękami.....\" taki był motyw muz., nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianna Biedrzyńska wystepowała tam w roli ciotki..?Mnie coś sie kojarzy że była trójka dzieci ,tych dwoje i młodsza dziewczynka. Z tego co pamietam serial był realizowany przez TVP oddział w Szczecinie. Motyw muzyczny tez pamietam doskonale. Moze dojdziemy wspólnymi siłami do tytułu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku serialu była przedstawiona ta rodzina o której pisałaś,a to o czym pisałam wyzej było w kontynuacji w której brali udział inni aktorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nio nie mogie
wg mnie to to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest ten film z podanego linku. to był serial z połowy lat 90. Nie grała tam Biedrzyńska... rzeczywiście, na początku wprowadzili się do dużego domu jednorodzinnego. nie wiem czy matka tych dzieci też była głuchoniema...? ale raczej nie. chyba mieli tylko dwójkę dzieci. Dziewczyna była blondynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się wydawało, że to nie to :-) Coś dzwoni, dzwoni, ale gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może już - napewno nie to:) Dostałam informację od mojej mamy,że matkę grała tam Bogumiła Piotrowska - nie zawodowa aktorka. Pracowała z mamy siostrą w ośrodku dla głuchoniemych. mam nadzieję, że teraz pójdzie łatwo i że nazwisko nie jest przekręcone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie \"Dlaczego to my\" miałam juz dawno pisac tytuł, bo pytałam sie siostry, bo ona jest w tym dobra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek0988
Hmm... wiem o który serial ci chodzi (chyba) 4 osobowa rodzina - matka, ojciec, syn i córka. Wszyscy oprócz córki byli głuchoniemi. Córka miala czarne wlosy z tego co pamieta, matka byla blondynka. Syn mial okolo 18 lat a corka chyba byla gimnazjaslitka. Pamietam nawet troche słow piosenki na początku. Mialem jeszcze 2 odcinki na kasetach ale oczywiscie w te swieta wszystko wywalilem... Ten serial to chyba 94 albo 96 rok. Jeżeli ktos by sobie przypomniał tytuł to byl bym mu dozgonnie wdzieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powtórzyli by
Właśnie nasze polskie seriale dla dzieci i młodzieży z tamtych lat, Tata a Marcin powiedział, Dlaczego to my itp a nie na okrągło do obrzyzenia Czterech pancernych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś tu pisałam111111111
ta blondynka grała później w oficerze głuchą sąsiadkę szyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markkp
muzykę do "Dlaczego to my" skomponował Dariusz Kabaciński, a tekst napisała jego żona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy lokatorm88888888888888
grała tam biedrzyńska bo pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammsmsnsansna
pamietam serial - piosenka leciala jakoś tak "dookoła wielki świat... i refren: dlaczego to my spiewamy rękami, pukamy do drzwi..." jeśli chodzi o ten matka -ruda blondynka, kręcone włosy na filmwebie znalazłam to Maria Ciunelis, sprawdźcie. Ale jedyny serial w którym grała o głuchoniemych w jej biografii na filmwebie to "zrozumieć świat: Coś mi tu nie pasuje bo w tym serialu miała córkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammsmsnsansna
Sprawdziłam ,są dwa seriale, "Dlaczego to my" z tytułową piosenką tu fragment filmu do sprawdzenia http://www.magicfilm.net/html/dlaczego.html , z Biedrzyńską i Marią Ciunelisi to "zrozumieć świat". Ja oglądałam obydwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, przeglądam internet a tu taka niespodzianka, jeszcze ktoś pamięta seriale które lata temu nagraliśmy. Pierwszy 125 odcinków jak na tamte czasy bardzo dużo To "Dlaczego to my", drugi "Zrozumieć świat" 36 odcinków juź w obsadzie Warszawskiej mimo że nagrywany w Szczecinie z Agą Biedrzyńską, Marią Ciunelis, Olgą Bończyk, Darkiem Kordkiem. Pozdrawiam serdecznie wszystkich którzy pamiętają. Ewa Juchniewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez go pamietam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To chyba nie ten serial. Z tego co pamiętam brat i siostra oraz matka byli głusi a najmlodsza i ojciec z wąsami nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×