Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dementia

Wróciłam znad morza

Polecane posty

Gość no to trzeba
było założyć spodnie a nie teraz się tu wyżalać że masz problemy z kichą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przekopołech pół plaży :o znolozech 6zł i 50 gr... i 2 butelki impreza beła po Byku ...................... na głowe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jade w sobote, troche sie boje ze jak nie bedzie pogody to moja watroba moze nie wytrzymac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w gaciach
wiadomo, zimna woda it, trzeba jechac za granice nad morze jesli juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani raz nie pływałam :O Całe szczęście że byłam też w czerwcu kiedy było upalnie.Byłam w okolicach Jarosławca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samo jak ty
wróciłem wczoraj z Krynicy Morskiej ,całe dwa tygodnie zmarnowane , następne wakacje na pewno nie w Polsce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to był tak nudny pobyt że nie mogłam doczekać się powrotu :O W ogóle to polskie morze jest ostro przereklamowane :O I droższe niż zagraniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabineeeee
prawda jest taka że nad polskim morzem jak nie ma pogody to nie ma co robić ,później tłumy ludzi wałęsają się bezcelowo po tych małych miasteczkach :o ceny też z kosmosu ,szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie ! Łażą po tych uliczkach i kupują gofry i lody które kosztują tam majątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no kutwa nie od dzis
wiadomo ze baltyk jest zimny wiec przestancie wreszcie to przezywac jedzcie se nad jakies cieple morze i tyle a nie marudzicie w kolko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie marudzimy tylko pokazujemy prawdę o polskim morzu :) A ceny okropne,50 zł za nocleg w totalnej dziurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedlurzacz pojechal do Sopotu i też narzekał na marna pogode, wspolczuje:oZa ta kase pewnie byś spedziła tyle samo czasu w Grecji czy w Chorwacji 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że za tę kasę mogłabyć wypoczywać w Grecji ! Za 300 złotych można jechać z last minute

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, jak to jest? Wszyscy wiedzą jaka kicha jest nad polskim Bałtykiem ale nadal tam jeżdżą. Po co? Ja nie lubię w ogóle morza ale jak mam jechać nad Bałtyk ( zresztą dość ciekawy) to jadę na Bornholm. Polecam. Tylko trudno jakąś fajną laskę wyrwać bo tam sami Niemcy emeryci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bidna, to pewnie nic sie nie opaliła?:oPamietam jedno lato nad morze....chodzilam sobie na solarium, fajnie prawda?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No super :D Ja miałam jeden dzień pogody :D Trochę mnie opaliło. Ja zastałam deszcz będąc jako dziecko w Grecji :O Grecy się cieszyli bo u nich to rzadkość a turyści byli załamani ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaaa:D No to trzeba mieć gigantycznego pecha, hehehehee.A to już koniec urlopowania, czy jeszcze sie gdzieś wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już prawdopodobnie nigdzie, ewentualnie jakiś weekend w sierpniu w góry.A Ty wybierasz się gdzieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No teraz jade na Chorwacje 15-tego, a potem ewentualnie jakis weekend na MAzurach we wrzesniu:DJEstem jeszcze cała blada i słonca mi trzeba, bo już sie dusze w tej Warszawie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie Ci że zobaczysz Chorwację :) Może chociaż tam będzie ciepło ... Ja już uciekam do łóżeczka.Dobrej nocki 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff, dobrze, ze ja mam morze blisko, ale szczerze współczuje tym wszystkim turystom, którzy wykupują wczasy, a potem przemykają w \'teletubisiach\' po promenadzie. Masakra, wydac kase na to żeby podsiedziec w pensjonacie i popatrzec jak deszcz spływa po szybie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzieś tam mówili
że polskie plaże znikają ,bo są pochłaniane przez morze , więc za niedługo nie będzie problemu z wyjazdami nad morze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja wiem;) Znajdą sie napalency co bedą koczować na wydmach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, co racja, to racja. Sama obserwuje jak z roku na rok jest co raz to mniej plazy. Woda wdziera się pod schody, którymi można było na nią zejsc. Hmm w sumie teraz mozna od razu wskoczyc sobie do wody, gorzej , ze ta do nacieplejszych nie nalzey :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzieś tam mówili
hehe klimat się ociepla , będzie coraz cieplej a nam plaże znikną cała Polska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×