Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samanda

wierzyć nie wierzyć?

Polecane posty

Gość samanda

Jaki jest wasz stosunek do takich różnych promocji przy zakupach polegających na tym, że jak się wyśle sms z kodem kreskowym to jest losowanie i jakaś (nawet ciekawa) nagroda do wygrania. Akurat teraz ma promocję Jordan i tak się zastanawiam, ale pełno jest takich konkursów. Chodzi mi o to, jaka jest wiarygodność takich konkursów. Czy rzeczywiście jest jakieś uczciwe losowanie? Bo przecież nikt nie może sprawdzić, czy to losowanie nie było tylko fikcyjne. Uczciwe to czy nie? Macie jakieś informacje albo doświadczenia na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam w kilku takich konkursach udział,też nie miałam pewności do momentu aż Pani z \"Twojego Stylu\" zadzwoniła żeby poinformować mnie że wygrałam w losowaniu. Danon raczej też robi losowanie ponieważ także dostałam od nich nagrodę. A od znajomych wiem że coca cola organizuje losowania z komisją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanda
Pytam, bo się kiedyś naczytałam, że oszustwa w losowaniach przed komisją są nawet w toto-lotku, które jak wiadomo jest dodatkowo na oczach milionów widzów. Ale nie chcę żeby dyskusja zeszła na toto-lotka, mnie chodzi o te konkursy zakupowe. Akurat to że jest komisja do mnie jakoś szczególnie nie przemawia. Egzaminy też się zdaje przed komisją i też są różne przekręty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×