Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bielszczanka1976

Lubuskie jeziora

Polecane posty

Gość bielszczanka1976

Witajcie, niebawem wybieram się w lubuskie nad jezioro Głębokie, znalazłam też info o jeziorku Lubikowskim, ale nie ma informacji na temat pola namiotowego (ciepła woda, prysznice ect.) czy znacie jakieś fajne obiekty w lubuskim? Mam jechać z przyczepką kampingową, dodam że mam małą córeczkę (7 miesięcy). pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielszczanka1976
Byłaś tam? Jest fajnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielszczanka1976
zachęca krystalicznie czysta woda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiakkk
Popatrz jeszcze w necie na miejscowość Niesulice-ladne jeziorko tam jest albo Łagów Lubuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielszczanka1976
W łagowie, Lubniewicach, Gryżynie już byłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bless
Na Głębokim jest cudownie byłam w tamtym roku, w tym roku tez pewnie bedziemy przejazdem nad morze. Bardzo mi sie tam podobało, a Lubikowo tez fajne ale odludzie troche to juz zupelny survival

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiakkk
jeśli chodzi io mniejszy standard to może ośrodek w Dąbiu albo Łochowicach, co kto lubi.Musisz popatrzec i poczyttac sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielszczanka1976
Bless, byłam takm 12 lat temu, było zajefajnie, ale pewniaczkiem dużo się zmieniło. Mam nadzieję że będzie fajnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bless
W tamtym roku była rewelacja więc moze w tym bedzie tez calkiem, fajnie bo bardzo blisko do miedzyrzecza jak nie ma pogody mozna jechac do miasta (chyba 5 km)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielszczeanka1976
Babeczki - dawajcie jeszcze jakieś pomysły - kocham lubuskie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inninis
podobno w Lubrzy jest fajnie ale tam tez odludzie straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj taak ..lubuskie lasy i
-jeziora są urokliwe baardzo...:) to moje rodzinne strony tytaj sie wychowałam ,spędziłam młodość....a teraz mieszkam nad morzem ale tęsknię buuuuuu................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Po lewej stronie - \"powiaty i gminy\" - powiat strzelecko - drezdenecki, gmina Strzelce Krajeńskie, miejscowość Długie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj taak ..lubuskie lasy i
a ja urodziłam sie w okolicach sulęcina i mam sentyment do takich miejsc jak Lubniewice,jezioro długie -pod Gorzowem , albo głębokie k.Witnicy(sosny)...ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej w ubiegłym roku bylam w Pszczewie bylo super czysciutka woda fajne obiekty do zamieszkania(jest tez pole namiotowe) w tym roku ponioslo mnie az na Slowacje lecz po trzech dniach \"ucieklam\" i urlop skonczylam w Boszkowie tam to jest dopiero rewelacja woda jak krysztal,masa roznych obiektow gastronomicznych oraz duzy wybor noclegów Serdecznie polecam bo naprawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×