Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

minimonia

czy mogę brać duphaston zamiast luteiny?

Polecane posty

jak w temacie. staram się o dziecko, kilka miesięcy temu poroniłam pierwszą ciązę. mój gin powiedział ze jak tylko będę mogła znów sie starać to przepisze mi luteinę na podniesienie progesteronu( prawdopodobnie przez jego niski poziom straciłam dziecko). luteinę powinnam zacząć przyjmować zaraz po owulacji, do konca cyklu. ale problem w tym ze nie mogę się dostać do mojego gina i nie mam recepty na luteinę. mam za to w domu duphaston- to to samo co luteina. czy mogę go przyjmować na własną rękę? nie ma obawy ze przedawkuje,bo brałabym po jednej tabletce dziennie, a jak byłam w ciązy to brałam chyba 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona Marka
Minimonia - Mi ginekolog przepisal duphaston bo mialam krwawienia miedzy owulacja a okresem. Dawkowanie - po jednej od 16 do 25 dnia cylku. Nie bralam, bo on to tak na pale przepisal bez testow hormonalnych i jeszcze glupi powiedzial ze to takie leczenie experymentalne. Ciec cholerny. Ale 5 dych skasowal. No wiec teraz robie sobie juz u kogo innego test na poziom hormonow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wolno samowolnie zamieniać sobie leków! NIby to dsamo a jednak co innego! Poczytaj w necie a przekonasz sie , ze jednak są różnice!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×