Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nonemi

Kopenhaska--STart od DZIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.08.07

Polecane posty

hej dziewczyny a tu co tak pusto????? ja tu chyba sama jestem:p i juz prawie po pracy, za pol godzinki w domku bede:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeeeja :) dzzis mnie caly dzionek ni bylo bo znow pojechalam na zakupy do Niemiec:D tym razem troche blizej do Schwedt.Kupilm 4 pary butow i kilka fajnych ciuszkow:D ehhh za duzo tej kasy cos ostatno wydaje:P DZIEWCZYNY jutro o 11 rano mam sesje wiec 3majcie mocnoo kciuki;) dzis mialam byc na diecie chalwowej-bylam do polowy dnia w sumie przez caly dzien zjadlam 12:00- 50 g chalwy(250kcal) 15:00- 50 g chalwy(250kcal) lod maxi fruit truskawkowy (77kcal) kilka gryzow pajdy ze smalcem (100) ni bylo tego w planach! 2 kromki ciemnego chleba z maslem 1 plasterkiem sera i salata(200kcal) jabluszko male(40) = mniej jak 1000kcal wiec moze byc:p buziakkkiiiii 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiernna
czesc dziewczyny ale sie za wami steskniłam normalnie strasznie:) byłam tydzien na wakacjach i niestety nie miałam dostepu do internetu, widze ze mamy nowe towarzyszki i całkiem niezle wam idzie, ja starałam sie jesc mniej i chyba nie było tak zle ale na wage dzis juz nie wchodze zrobie to jutro i zobaczymy czy cos ubyło(chociaz najwazniejsze to zeby nie przybyło:) ) jurto sobie poczytam dokładnie to co napisałyscie przez ten tydzien miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny:p wiernna- oczywiście że teskniłysmy za Toba tez:p trzymaj sie Nas i wpdaj czesciej:p i_want---- Ty to jestes Dziewucha zuch OCZYWISCIE jutro bede trzymac kciuki mocno az mi kciuki zbieleja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Buziczki Dziewczyny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i_want----KONI*ECZNIE napisz jutro co i jak!!!!!!!!! bede czekac na wiadomość:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dzien 4 cxas zaczac!!!!!!!!!11 wlasnie pije sobie kawke i mysle o jutrzejszym wolnym dniu:p dzis jeszcze do pracy ale dam rade:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lasencje :Dja juz sie zaczlam powoli szykowac na sesje ;) zjadlam narazie maly mus truskawkowy dla dzieci(59kcal :p) i jeszcz e przed samym wyjsciem zjem mala porcje owsanki zeby mi na sesji w brzuchu nie burczalo hehe :D jak wroce to od razu dam znac jakbylo !jejQ ale jestem podekscytowna:D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny !!!!! jak tam wam idzie dietka??? mi tam super!!! juz 4 dzien i ciesze sie na dzisiejsza slatke owocowa:p cos czuje ze spokojnie przetrwam t dietke:p ale wczoraj to mialam niezly orzech do zgryzienia:p siostra jadla na kolacje!! moje ulubione frytki:p:pbuuuuuuuuu...ale sie nie dalam!!! ucieklam spac zeby na te pysznosci nie patrzec!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, ja juz dzis na 4 dniu i jakos sie trzymam:p ciezko nie jest:p a do jakiej wagi chcesz schudnąć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Dziewczyny a gdzi reszta????? angeliczka17, Marysia, jojo, skelly, ???? co z Wami dziewuchy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spia jeszcze :p daj im przy niedzieli pospac :) ja znowu startuje z 64 kg, bo waga mi wrocila niestety bo nie uwazalam, a bylo juz 61 kg :( , no tak do 55-56 chiałabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiernna
czesc dziewczyny dzis rano weszłam na wage rewelacji nie było ale zawsze to cos -1kg:) od dzis bede na drastycznej diecie :) bo jak widac moja przemiana materii nie jest najlepsza na sniadanie zjadłam jogurt na obiad planuje tylko sałatke i koniec tak bede musiała wytrwac do piatku w sobote mam wesele przyjaciólki chce chociaz brzuszek miec bardziej płaski trzymam oczywiscie kciuki za wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spimy, nie spimy, ja dzis wstalam o 0624 :D:D jestem z siebie dumna jak cholera. a teraz wychodze, wiec odezwe sie wieczorkiem. Nonemi - zazdroszcze, salatka jest najpyszniejszą częścia diety :D ale Ty to przeciez wiesz ;) :* trzymajcie sie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello ja juz jestem prawie po obiedzie:p humor mam dobry:p a nawetbardzo dobry:p( a co mam mie zły jak chudne i jutro jeszcze wolne od pracy:p) buziaki dziewczyny i pisac co tam u Was:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i_want--- kochana jak ci poszło??? czekam na odpowiedz:p hej dziewczyny ja to mam dzis wyzerke:p myslicie ze jakie owoce sa naljepsze do sałatki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja kupila banan kiwi melona i nektarynke:p i nie wiem czy dobrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dradzcie mi normalnie :p ach jeszcze tylko albo az 4 dłuuuuuugie goddziny w pracy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×