Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nonemi

Kopenhaska--STart od DZIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.08.07

Polecane posty

a ile masz wzrostu i ile tak mniej więcej wazysz? Jestem ciekawa ile teraz schudne....wtedy podczas 9dni schudlam 10kg....teraz doprowadze do konca.Obliczyłam ze skoncze dietke 2 wrzesnia a 3 rozpoczecie roku szkolnego...wiec bede miala motywacje aby dokonczyc cala dietke aby sie ladnie pokazac w szkole:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta-wisienka
właśnie też się tak motywuje, bo w sumie mialam ją przeprowadzić na początku wakacji ale zupełnie mi sie nie chciało bo jestem leniuchem. a mam około 165 cm wzrostu i waże coś około 55 kilogramów. a Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wzrost 182cm i waga 108kg;/;/ No ale bardziej mnie motywuje to ze do przyszlego roku musze osiagnac 55kg jesli chce spowrotem w mediolanie pracowac na wybiegach.Wiec teraz juz nie przerwe dietki:P dzis lece biegac nad morze bo super pogoda:)no i pocwicze na twisterze:P:P A ile masz latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta-wisienka
w Mediolanie ???? jestem w szoku... a co sprawiło że przytyłaś ? mam 17 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to jestesmy w tym samym wieku:) niestety najpierw anoreksja pozniej inna choroba i leczenie sterydami i hormonami:( no i stalo sie;( ale juz nie biore tamtych swinstw bo mysle ze juz wszystko ok i nie zachoruje spowrotem ale na badania kontrolne jeszcze bede jezdzila:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta-wisienka
achaa... no to nie za ciekawie. chociaż u mnie tez nie bardzo, przeszłam przez bulimię chociaż chyba ciągle ją mam :/ i jestam uzależniona od przeczyszczaczy. jestem już po lunchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jj.mmoo
hej dziewczyny!!! powodzenia i wytrwalosci wam zycze;) ja dzisiaj mam 7 dzien dietki, wczoraj mialam lekki kryzys, strasznie mnie bolal zoladek i nie moglam patrzec na to jedzenie! ale na szczescie nie dalam sie:D i przetrwalam no i teraz wiem ze dam rade do konca!!! czego i wam zycze! :D na razie schudlam 3 kilo, ale mam nadzieje ze w tym tygodniu cos wiecej ruszy! jeszcze tak ze trzy i byloby swietnie! ale i tak! czuje sie wysmienicie z tymi paroma kg mniej! a dzisiaj swizy owocek na lunch!!! nie moge sie docezkac:D pozdrwaim was wszuystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a stosowalas tussi?? po nich nie bedziesz miala napadow przynajmniej...wlasnie pocwiczylam na twisterze czyje wszystkie miesnie brzucha:) super;) wieczorkiem jeszcze pol godz na nim i na dzis koniec:P ja luch bede miala ok 13...wiec tak jak wczoraj pisalam dzis czas zaczac sprzatqac pokoj:P bo pozniej w roku szkolnym sie nie da bo tyle nauki mamy;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta-wisienka
stosowałam mam nawet jeszcze 1,5 opakowania... ale niestety po nim wyskakuje mi mnóstwo wyprysków na twarzy :/ ojj lepiej o szkole nie wspominaj... pozostawie ten temat bez komentarza :/ ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta-wisienka
jj.mmoo --- podziwiam ;) 7 dzień jest chyba najgorszy :/ ja niestety dopiero mam 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jj.mmoo
co bedzie potem??? no wlasnie caly czas sie zastanawiam! ale mysle ze rezygnacja z pieczywa, ziemniakow, slodyczy no i ogolnie male posilki! no i duuuzo wody! boje sie efektu jojo jak cholera!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez wyskakiwaly ale biore pije bratka po nim mi znikaja w 2 dni pryszcze a jak pije codziennie to mam czysciutka twarz:) wyprobuj:) tylko nie dobre w smaku ale pomaga:P najlepsze lekarstwo to gorzkie lekarstwo:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda z nas boi sie chyba jojo:( ale powiem wam ze nie przytylam po tej dietce jak mialam teraz przerwe tylko przez okres troszke wiecej ale to normalne u mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta-wisienka
no może wypróbuje, ale jak na razie nie chcę sięgać po tussi bo wiem że to wyniszcza i ogólnie zachowuje się jak idiotka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta-wisienka
ja też planuje ograniczyć się w jedzeniu... i tak mi dobrze teraz wypadło bo wczoraj dostałam okresu więc jeść mi się zwykle w tym czasie nie chce :) ale nie wem co będzie później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta-wisienka
a Ty naprawde byłaś modelką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak:( dawalam tu dziewczyna fotki z tamtego okresu i z teraz odezwij sie na gg to tez ci moge podeslac jak chcesz kurcze latam co 5 min i siusiam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta-wisienka
zaraz się odezwę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny :p a ja ciagle sie waham czy dalej dietkowac:p:p:p:p na razie jeszcze jestem przed obiadem:p i tak mysle sobie ze po kopenhadzkiej to chyba wskocze na sb bo nir chcr miec efektu jojo wiec pomalutku wroce do normalnego jedzenia buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze sama nie iwem:o nie che byc szkieletor ale jakos tak dziwnie teraz przewrac:o juz tak sie przyzwyczaiłam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta-wisienka
no i ja się przyłączam do gratulacji. Noemi wiesz lepiej nie kontynuj tej diety skoro juz osiągnęłaś swój cel bo może to się źle skończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×