Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nonemi

Kopenhaska--STart od DZIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.08.07

Polecane posty

Marysiu--- ja ja juz stosowałam co prawda krotko ale powiem ci tylko tyle że jest naprawde świetna, ja sie na pisz epo kopenhadzkiej:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale naprawde schudlas kilka ładnych kg? bo nie wyglada na zbyt wymagajaca... (tylko te owoceeee ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawde:p ale teraz potrzebuje szybkich efektów i dla tego ta kopenhadzka:pnajwicej schudla z pupy i tali:p dlatego tak ja lubie:p:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:p:p;p;p:p a wy gdzie???????? ja juz po obiedze:p a Ty Marysiu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona wiewiórka
Hej Ja jestem 4 dzien na kopenchaskiej dziś waga pokazała 51 kg :D jeszcze z 3 i będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona wiewiórka
ważyłam 54 przef odchudzaniem. Mam 170 cm wzrostu. Najgorszą zmorą są moje uda. Wszystko jest szczupłe tylko one są otłuszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a spoko. i dobrze sie czujesz przy takiej wadze?? Hej Dziewczyny a wy ci nic nie piszecie//??:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie skonczylam obiad. niestety - szpinak :( zapomnialam, ze dzis powinnam miec brokuly, nie mialam juz czasu wyjsc do sklepu, ale jakos zyje (aczkolwiek wiekszego paskudztwa dwano nie jadlam :P) piers kurczaka zamiast wołowiny. najedzonam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Marysiu:p ja juz dawno po obiedzie:classic_cool: co tam słychac u ciebie?/ u mnie nudy normalnie pasc można z nudów:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nudy właściwie też ;) zastanawiam sie wlasnie, co zrobic konstruktywnego, zeby nie bumelowac przez caly kolejny dzien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym sobie na spacer poszła:p zamiast w tej durnej pracy siedziec:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym sobie na spacer poszła:p zamiast w tej durnej pracy siedziec:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W SOBOTE?! biedactwo :( ja juz spacery mam zaliczone dwa. wiadomo - czworonog w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ale dlugo mnie nie bylo , a Wy ponad 10 stron zapisałyście. Npaiszcie ktotko jak wam idzie i jakie efekty oczywiscie.. bo nie chce mi sie tyle stron czytac. A ja nadal nie zaczelam dietki od nowa, moze od poniedzialku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna-lenna---- bierzs sie do roboty:p najgorzej jest zaczac a potem to juz samo leci:p ja jetem na 3 dniu i 2 kilo do tyłu, musialm przerwac po dniach bo zachorowałam ale jestem spowrotem:p wiec waga 54,9 ---- 2 kilo mam za soba:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 dni wczesniej bylam ,ale goraczki dostalam i musialm przerwac ale wrocilam bo chce ja przejsc cala bez potkniec:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrociala moja siostra i powiedziala ze sie za mnie weznie, tzn bede miala z kim cwiczyc, no i bedzie ok, ale to od powniedzialku bo pojechala na wesele a ona sport lubi takze napewno da mi wycisk :P ktory w porownaniu z kopenhaska da super efekt mam nadzieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Di17----Słońce a ty gdzie sie podziewasz?????? anna-lenna- czyli mam rozumiec ze nie dietkujesz z nami?? czy od poniedziałku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od poniedziałku ! i NAPEWNO ! Juz sie nastawiłam. A pozatym czeka mnie jeszcze minimum 2 tygodnie siedzenia w domu takze powinnam dac rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 7 i myslalam ze normalnie oszaleje z rozpaczy:o:o cholera taka slaba bylam i jeszcze temp. mialam prawie 38,7 takze nic sie nie dalo uratowc :o siostra przyjechala i musialam rosol zjesc i jeszcze maz ssie nagadal ze jakies durne diety robie:( a teraz juz 3 dzien czuje sie swietnie :p i 2 kilo do tyłu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie juz po kolacji jestem:( pyszne było :p a jak tam dziewczyny u Was? jeszcze tylko 3 godznki w parcy i do domu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kolecje ide wlasnie robic :) rybka, bo musialam zamienic kolejnosc z obiadem. od razu sie zegnac i zycze dobrej nocy, bo koncze na dzis komputerowe dzialania ;) do jutra! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×