Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nonemi

Kopenhaska--STart od DZIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.08.07

Polecane posty

Gość Marta-wisienka
no ja tez to chciałam napisać z tym okresem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi:P mozliwe:P:P ale bede musiala sie pojawic boo bedemusiala przygotowac sie naslub bo jakas francuzka piosenke na slubie nauczycielki bede spiewala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta-wisienka
ooo cóż za zaszczyt hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuups...angeliczka17 t poczekaj chociaz do wieczora z ta wizyta az tabletki przeciwbolowa zaczną jej działać:p:p:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam jajecznice czasem na suchej patelni i było ok:p dobra Dziewczyny mysle ze bede teraz na sb , nawet w nowym numerze vita, jest caly artykul o sb!!!!1 czyli jest ok:p kurcze chyba zaloze nowy topik:p taki o sb:p co o tym myslicie???? buziaki:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klodi
Nonemi nadal chcesz jednak byc n a dietce?? a miałas rezynować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie wyrabiam z tym pecherzem;( tylko chodze i sikam;(;(;(;( zaraz chyba cale wnetrznosci wysikam z siebie;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klodi
nie no chyba nas nie zostawisz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klodi---rezygnuje z kopenhadzkiej ale przenosze sie na south beach i bede sie pomalu przestawiac na normalne zarcie( oczywiscie bez szalenstw) żeby utrzymac wagę:p:p;p:p angeliczk17===nikogo nie zostawiam:p:p: bede Was wspierac do końca trwania tego topiku:p podajcie mi dziewczyny swoje gg to bedziemy mogły gadać o naszych sukcesach!!!!!!!! Każda z Bas da rade!!!!!! Ja w to nigdy nie watpiłam:p I co moze sie nie sprawdziło????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta-wisienka
czy wam też jest tak gorąco ????? bo ze mnie leci !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angeliczk17--- z tym pęcherzem to ja tez tak miałam:p cholerstwo normalnie :p ale przynajmniej oczyszczasz organizm w ten sposób:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klodi
ja tez mam nadzieje ze nam sie uda Nonemi na którego maila ci wyslać nr. gg?? Angeliczka też podaj swój nr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a moj numer to 831528:p i z nikim sie nie zegnam nie wpdajcie w panike:p:p:p:p:p Bede cały czas z Wami i przy okazji bede na sb:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny zapisuje Was i bedziemy ze soba gadac albo na kafe albo na gadu:p:p:p;p......Jestem i tak z Was dumna że tyle wytrzymałyśmy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klodi
no to teraz bedziemy mogły pogadac tez inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak:D ..teraz to zaczniemy w ogole siedziec przed kompem całą dobe:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz po obiadku:p jestem juz wolna:p oczywiscie o diete chodzi:p od jutra South Beach...dzis wieczorem robie zakupy i do dzieła:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz powalcze raczej o utrzymanie wagi niz o chudniecie:p mysle ze bedzie ok:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiernna
hej hej no normalnie wam zazdroszcze dziewczyny idziecie jak burza:) ja dzis jak na razie na jednym jogurcie moze nie jest to najlepsza metoda na zrzucenie zbednych kg ale po tym weselu rusze chyba z konkretna dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiernna--grunt to dobre nastawienie:p w nowym wydaniu vita sa super diety i nawet opisana jest sb sprobuj moze jednaz nich?? buziak:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam fajna ksiazeczke z dietami nawet fajne tam sa ale najpierw ta musze dokonczyc:) mam nadzieje ze tytrzymam mimo tego siusiania co chwilke;P wzielam tussi i dostalam takiego kopa ze zaczelam sprzatac w koncu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe przyjaciel sie cieszy ze nic nie mowie bo biegam z wybielaczem na zebach i nie mam jak mowic:P:P i sie cieszy ze ma chwile spokoju od diet:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×