Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość azallia

Pessar i rozwarcie na 2 palce

Polecane posty

Gość azallia

Dziewczyny lekarz zalozyl mi pessar w 34 tc , mialam skrocona szyjke i rozwarcie na 2 palce. teraz jestem w 37tc i za kilka dni ide na kontrole. Nie wiecie jak w takiej sytuacji przebiega akcja porodowa? czy to mi nie przedluzy porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pessar mogą ci zdjąć wcześniej albo już podczas samej akcji porodowej jak się zacznie. Mi zdjęli jak się zaczęły pierwsze skurcze (byłam w spitalu) - w nocy a na drugo dzień o 19 mały był już na świecie. na porodówce spędziłam 3 godziny więc nie tak żle (wczęsniejsze bóle takie miesiączkowe) Więc myśle ż eszybko pódzie. Ja byłam jeszcze na lekach i jak odstawiłam to akcjia poszła piorunem . W niedzile wieczorem odsatwiłąm a we wtorek urodziłam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec to prawda ze porod moze byc przyspieszony, skoro tobie tak szybko poszlo. A to byl twoj pierwszy porod? Ja wczesniej bralam leki rozkurczajace: cordafen 8tabl/dz, teraz mam wszystko odstawione bo juz mi brzuszek nie twardnieje i nie mam skurczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azalio to był mój pierwszy poród i ja mimo dużych dawek fenoterolu i tak miałam twrdnienia brzycha i leżałam prze całą ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam zalozony pessar w 7 miesiacu ciazy. tydzien przed planowanym porodem zdjeto mi i mialam rozwarcie na 1 palca. poniewaz mam krucha szyjke macicy i po zdjeciu zaczelam podplamiac za 3 dni kazano wstawic mi sie do szpitala. urodzilam przez cc ale nie mialam zadnych skurczow. po prostu mialam zbyt waska miednice a ze moj lekarz byl na dyzurze to stwierdzil ze nie ma na co czekac.moja znajoma po zdjeciu pessara czekala jeszce 2 tyg. nie ma na to reguly ale chyba lepiej wczesniej niz pozniej co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tynio
ja miałam założony pessar w 26 tygodniu z powodu b.krótkiej szyjki . Brałam fenoterol ale i tak nie dotrzymałam do końca. Dostałam skurczy w 36 tygodniu i nie dało sie juz powstrzymać porodu.Pessar ściągneli mi po odejściu wód płodowych i urodziłam za 3 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam zagrozenie ze wczesniej urodze ale dzieki pessarowi dotrwalam do 38 tc, od poniedzialku bedzie 39tc mam nadzieje ze doczekam. Ostatnio zauwazylam ze ten pessar jakby mi sie troche zsunął, mam nadzieje ze to tylko glowka dziecka uciska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie wiem ale poszukaj gdzies w necie, napewno pisze o takim rozwarciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×