Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JAK OWINĄĆ SOBIE CHŁOPAKA WOKÓ

JAK OWINĄĆ SOBIE CHŁOPAKA WOKÓŁ PALCA?

Polecane posty

Gość JAK OWINĄĆ SOBIE CHŁOPAKA WOKÓ

tak patrze na moje koleżanki które są ze swoimi chłopakami (i są to naprawdę wartościowi, niezalezni, ladni, pryzstojni, bogaci ludzie) i widze, że faceci są całkowicie podporządkowani im, skaczą jak im dziewczyna zagra, nawet jak im się nie układa to nawet nie myślą, żeby je zostawić, są całkowicie zalezni od swoich lasek mimo, ze ich czesto nie kochaja. jak owinac sobie chlopkaka wkol palca? jednym dziewczyna to sie udaje bez problemu, inne sa notorycznie porzucane. dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam książkę \"Dlaczego mężczyźni kochają zołzy\" - ona Ci wszystko wyjaśni. Lekturka lekka, z humorem i jednocześnie wiele prawdy w niej jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***AaasiczkaaA***
Po 1 zgadzam sie w 100 % ..fececi to zdobywcy wiec nie ma co ich glaskac non stop..trzeba byc troche niezalezna, pokazac ze sie ma tez wlasne zainteresowania, byc troche niedostepna A po 2 to najlatwoejszym sposobem na owiniecie go sobie wokol palca jest sex.. taka prawda..udany i niesamowity sex.. bez monotonii..poprostu ekscytujacy! To potrafi zdzialac cuda! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blond sweet blond
i czasami udawanie słodkiej bezbronej istotki - do tego całego misku z byciem zołzą :) zawsze działa.. sex może być ekscytujący itd ale nie moze być kartą przetargową - żeby ktoś źle nie zrozumiał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sok jabłkowy
"dlaczego mezczyzni kochają zołzy" - przeczytaj a bedziesz widziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chelka
Jakos tak jest ze jak babka sie ma za osmy cud swiata to tak ja wlasnie postrzegaja.A jak sie trafi dobra normalna wyrozumiala istotka to sie jej niedocenia i dostaje w dupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gi
nie ma sposobu trzeba miec tą władze w sobie. ja owinelam sobie chlopaka w okol palca chciałam tego i to zrobiłam zreszta nie pierwszy raz chłopak jest pewny siebie i zdecydowany ale dla mnie zrobi wszystko bawie sie nim jak chce. nie chce robic mu krzywdy ale czasami sam sie prosi zeby mu cos powiedziec co go zrani nie kocham go tak czuje ale czasami zaczynam tesknic miłosc czy przyzwyczajenie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frk-09
Faceci to zdobywcy ale nie wszyscy, tacy którzy dają się owinąć, już nie. Bo gdyby byli zdobywcami nie daliby się owinąć. To chyba jasne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz powyzej zostalo napisane, ze zeby owinac sobie faceta wokol palaca,musi byc udany sex,trzeba byc troche niedostepna,czasami udawac zagubiona dziewczynke,zeby mieli poczucie, ze chca sie Toba zaopiekowac,byc czula - to lubia faceci bardzo,ale przy tym miec swoje zasady :) echhhh i oni mysla, ze to ONI nas zdobywaja? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frk-09
Bywa różnie, ja po prostu stwierdzam, że osoba o silnym charakterze, nie pozowoli sobą manipulować. Udany seks to mogę mieć z wieloma kobietami :D Wszystkie te żałosne metody poznałem. Kobiety, które stosują takie "metody" zamiast po prostu wymagać wobec siebie i partnera wzajemnego szacunku, same są podatne na manipulacje. Niech się tylko pojawi silniejszy (psychicznie) od nich mężczyzna. Z tym, że one unikają takich jak ognia, wolą takich, którzy nie dostrzegają swojej własnej słabości i uzależnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to również wynika z błędnego założenia że skoro inne dziewczyny owijają faceta wokół palca, to dla mnie też będzie to dobre?? Gi napisała jak to się kończy, nudzi się takim facetem. I co dalej? Znajdzie sobie następnego i owinie go wokół palca? I później następnego? I kolejnego? Związek partnerski to nie zawody czy popisywanie się przed koleżankami, która będzie bardziej wredną suką lub jak wiele zachcianek może spełnić mój facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiuniunia_90
Tak, tylko warto zauważyć, że tak jak kobiety owijają sobie facetów w około małego paluszka, tak niestety i faceci robią to z nami i to często po mistrzowsku;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbujesz w ten sposób usprawiedliwić się dlaczego sama to robisz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frk-09
Zacytuję: "Związek partnerski to nie zawody czy popisywanie się przed koleżankami, która będzie bardziej wredną suką lub jak wiele zachcianek może spełnić mój facet." Ensei, no właśnie... Ale jest na świecie mnóstwo osób, płeć nie ma tu znaczenia, które traktują związek jako pole rywalizacji i element w budowie pozycji towarzyskiej... Od takich jak najdalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda, faceci również owijają dziewczyny wokół palca. Jest w tym pewien paradoks, gdy zrobisz to kilka razy możesz odkryć, że... całkiem po prostu nie musisz więcej tego robić:) A zdobyte doświadczenie jest w pewnym sensie lekcją osiągania kompromisów. Tak przynajmniej wynika z moich doświadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farolala
ta ksiazka to chala !!!!!!!!!!!!ta o zolzach buuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gi
wiecie to zabawa ale do czasu facet jest ślepo zakochany a ty nim manipulujesz choc nic złego mu sie nie dzieje NARAZIE! bo to sie znudzi w koncu !! ja straciłam na tym najwięcej ponieważ facet jest we mnie wpatrzony jak w obrazek a ja juz nie chce rzadzic w zwiazku.. chce kochać krzywdze siebie i jego lepiej to skonczyc jak najszybciej ja juz nie skoncze tak aby nikogo nie zranic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieZnani
Jako facet zgodze sie na 100% z ostatnich dwoch komentarze. Na co takie gry, po prostu rob co czujesz, nie mozesz celowo zmieniac humor czy nastawienie, czy nagrodzic faceta jak myslisz ze zasluzyl albo karac jak nie, chcesz traktowac faceta jak dziecka to w koncu znajdzie sobie prawdziwa kobiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie...jak jestes z kims w zwiazku to kochasz ta osobe, starasz sie, a nie krecisz jak chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gi
takie postępowanie uzaleznia i niestety wpadłam w to uzaleznienie teraz chce go zostawic i skonczyc ta gre niestety chłopak widzi tlyko mnie w swoim zyciu i nie potrafie z nim skonczyc na zawsze choc bardzo chce ... trudna sytuacla ale taka rada dla kobiet ktore mają zamiar owinac sobie faceta w okoł palca : lepiej lupić sobie pieska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gi
lepiej kupić sobie pieska* ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gi
poglądy sie nie zmieniły tylko staram sie zmienic postepowanie bo niby duzo z tego mam ale to ciągła walka ze sobą ;/ najlepiej rozstała bym się z nim i to skonczyła raz na zawsze ale on nie dopuści do tego zeby ten zwiazek sie skonczył chyba załoze nowy wątek "jak skończyć z chłopakiem raz na zawsze" a co do tematu to do czasu nie zdajesz sobie z tego sprawy a potem jest taki błysk co ja robie ... heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie dopuści? Przywiąże Cię do krzesła i nie pozwoli wyjść z domu? :P Czy może kupił Cię na własność jak chomika? Jeśli naprawdę chcesz to skończyć, to przestań się starać i po prostu zrób to:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gi
oh to jest takie skomplikowane !! chyba zaden facet nigdy cie tak nie kochał jak mój mnie inaczej byś zrozumiała jak to jest jak jestes dla niego WSZYSTKIM, kiedy pójdzie za toba na impreze bo obawia sie ze cos mi sie stanie kiedy płacze przy mnie nie błagając zebys wrociła tylko opowiadając jak wygląda teraz jego zycie jak załuje co stracił do czasu mozna być twarda i zdecydowaną ale kiedy widzisz ze ktos cie tak kocha to zaczynasz wątpić ze kiedyś ktoś bedzie cie kochac bardzej i zaczynasz mięknąc w takiej chwili czujesz ze chcesz z nim byc do konca zycia a po kilku tygodniach okazuje się ze nic sie nie zmieniło i historia sie powtarza i powtarza moze nie zawsze jest tak samo ale podobnie to wygląda wątpie zeby ktoś to zrozumiał to zbyt trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem mężczyzną:) A skoro uważasz, że to takie skomplikowane, to masz rację, na pewno żaden inny facet nie będzie Cię kochał bardziej, nie? No to przes*ane, miłość do końca życia, do grobowej deski, męczysz się z tym, dusisz w związku, nudzisz tym facetem ale przecież na tym polega miłość, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ensei---Twoja stopka o dobrym seksie jest boska:D to tak abstrahując od tematu..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×