Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość domi26

DENNY ROSE co sadzicie o tych ciuszkach?

Polecane posty

Gość domi26

Zakochałam sie w tej firmie. Super ciuchy i według mnie najlepsza firma dla młodych kobietek. A jakie jest wasze zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paris26
Mi tez bardzo podobaja sie ciuchy tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dommmmmi
Bardzo mi sie podobaja. U mnie we wrocławiu jest jeden butik z tymi ciuszkami. Ale niestety sa to ciuchy dla wybranych panienek ze wzgledu na cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popraw
Super ciuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d e n n y
Denny. Nazwa mówi sama za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWS
Bardzo bym prosiła o info gdzie we Wrocławiu jest butik z tymi ciuszkami... Już miałam zamawiać z Katowic kiedy przeczytałam tę dyskusję... Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiście super ciuszki mi sie również podobają... wiecie może gdzie w Szczecinie mogę znalezc ciuchy tej firmy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olapola
to sa najlepsze ciuchy na ziemi.juz nigdzie indziej nie kupuje bo nic w porównaniu z nimi mi sie nie podoba.szkoda ze ma ich w WAWie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze ze ciuchy nie sa warte swojej ceny...a jakosc pozostawia wiele do zyczenia..Sama bylam kiedys ogromna fanka ale na szczescie wyleczylam sie z tej choroby:) Trzeba przyznac ze mocna strona firmy jest bardzo dobrze prowadzona kampania reklamowa co sezon oraz rewelacyjnie przygotowane katalogi ktore niestety prezentuja bardzo mylacy obraz wszystkich ubran..Niestety gdyby wiekszosc tych ubranek wisiala w sklepach na wieszakach lub lezala na polkach wiekszosc z nas pewnie nie zwrocilaby na nie uwagi...fakt jest faktem ze duzy wplyw na wybor tych ciuchow to zasluga tego ze ubrania te sa przez Polki uwazane za firmowe i wiadomo made in Italy tez robi swoje..niestety od przyszlego sezonu ubrania tej firmy beda produkowane w Chinach wiec i na tym polu marka straci swoj urok.. Co do jakosci ubran to jestem bardzo rozczarowana jeansy bardzo sie rozciagaja z rozmiaru s po paru zalozeniach robi sie m z m robi sie l i tak dalej nie mowiac juz ze wiele ubran traci kolor podczas prania zwlaszcza czern i granat mimo ze pierze ze sie je wedlug wskazowek..juz dwa razy dostalam zwrot pieniedzy za ciuchy denny rose kupione w firmowym sklepie wlasnie przez to ze strasznie farbowaly..nie wspominajac juz o akcesoriach i torebkach..bransoletki,lancuszki itp rdzewieja i matoweja po paru miesiacach a torebki wygladaja jak zakupione na miejskim bazarze.. W sumie mozna kupic wiele ladnych rzeczy innych firm za polowe taniej i wygladac w nich duzo lepiej niz w ciuchach denny rose ktore wcale nie sa niestety takie rewelacyjne..pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_mango
Mi osobiscie sie podobaja ciuszki tej firmy, ale teraz mam mieszane uczucia czy kupowac cos czy nie.Rozne sa wypowiedzi na ten temat.Dzieki Maxi7 za przyblizenie tematu odnosnie uzytkowania tych ciuszkow bardzo sie rozczarowalam tym co sie dzieje z tymi ubraniami po kilku praniach itd. niewiem czy skorzystam i kupie cos !Ale niepowiem ze sie napalilam.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! Uwielbiam ciuszki Denny Rose ! Mam ok 70 % ciuchów z każdej kolekcji. Noszę rozmiar S i prawie wszystkie leżą na mnie bardzo dobrze. Piorę je w rękach i nic mi się z nimi nie dzieje (nie rozciągają się, nie tracą koloru itd.) więc \"Maxi7\" jestem zaskoczona. Uważam, że są to ubranka bardzo oryginalne i napewno zwracają uwagę. POLECAM ! POLECAM ! POLECAM ! Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam butki denny rose w Krakowie na ulicy szpitalnej w pasażu. i jestem nie mile rozczarowana. na fotkach ciuchy wyglądały super a w rzeczywistości hmmm materiały kiepskie prawie wszystkie sztuczne przynajmniej sadząc po dotyku, kroje jak dla mnie zbyt oklepane spodziewałam się oryginalności którą widziałam na stronie w katalogu i allegro zwłaszcza za duże pieniądze a zobaczyłam kiepskie ciuchy o tandetnym wzornictwie. na modelkach wyglądały super na półce sklepowej bardzo marnie;/ dobrze ze przez przypadek znalazłam ten sklep bo już sie napaliłam na zakupy dżinsów i bluzki przez allegro;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.listfashion.pl/index.php?page=main A może Wam się spodoba kolekcja LIST ? Nie wszystko, ale niektóre ubranka są super ! A zresztą, to kwesta gustu i oczekiwań. Mnie się denny rose bardzo podoba, a widzę, że tutaj nie wszystkim. Ale to dobrze, że każda z nas ma inny gust :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy super, bardzo ładne i oryginalne. Ale ceny...Dla mnie za drogo. Przegladajac kolekcję tej firmy po prostu szukam inspiracji - patrze jak zestawić ubranka, jakie dodatki dobrać.I kupuję w podobnym stylu inne, tańsze szmatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie jakas osoba ktora ma gust Nibys:)) Faktycznie ciuchy wygladaja 100% lepiej w katalogu a na zywo tragedia...zgadzam sie ze materialy i fasony sa strasznie tandetne... Jak okropnie ciuchy wygladaja w rzeczywistosci mozna zobaczyc na jednej ze stron wloskiego sklepu internetowego http://www.salsamix.it/shopping/marche/DennyRose.php?le=it&pagina=1&marca=26 Powiedzcie same czy jest ktos to chialby to zakupic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi7 ja na początku tego tematu wypowiedziałam sie pochlebnie o marce gdyż znalazłam kilka ciuchów w necie i allegro bardzo mi sie spodobały i już chciałam sobie zamówić 2 aż przypadkiem trafiłam do ich sklepu;/ i szybko zrezygnowałam z zakupu;/ na modelkach w pełnej stylizacji ciuchy super a w sklepie hmmm najbardziej sie rozczarowałam lycrą w dżinach i podkoszulkach;/ a ciuszki wyglądały tak fajnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam tak samo jak widzialam ciuchy w katalogu wydawaly mi sie rewelacyjne..zakupilam troche rzeczy nie widdzac ubran na zywo...jak juz je dostalam to bardzo sie rozczarowalam ale teraz juz przynajmniej wiem ze przygody z denny rose juz mam za soba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1968
Poszukuje kurteczki denny rose z ubiegłej kolekcji.Czerwona albo czarna puchowa z kapturkiem .Może ktoś ma na odsprzedanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanniee
a moj kolega z wloch ja zna ;P znaczy projektantke no, studiowali razem czy tam jakis kurs robili ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edith12091
hmmm właśnie miałam zamówić ciuszki denny rose. teraz są 50% obniżki i uznałam że warto. Chciałam zamówić dwie sukienki, a po przeczytaniu tego forum nie wiem co zrobić????? Dodam, że lubię ciuszki dobrej jakości i boję się że nie spełnią w tej sutuacji moich oczekiwań. faktycznie w katalogu wyglądają super - nie chodzi mi tutaj o modelki, tylko o same ciuszki. mam na tyle dopracowany styl, że w 99% widzę ciuszek i wiem czy będę dobrze w nim wyglądała. jejku co robić, bo naprawdę sukienki mi się podobają. a teraz ceny super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkapolka
powiem tak. swetry oraz bluzki z bawełny mozna sobie podarować 3 razy je ubierzesz i niestety wyglądaja jakbyś wycięgnęla je psu z gardła. Natomiast jeansy, sukienki z delikatnych materiałów lub koszule polecam. ( az tak sie nie niszczą)Równiez dodatki takie jak torebki czy buty naprawde lepiej nie kupować. po prostu lippa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tama
Witam wszystkich serdecznie Czytam Wasze wypowiedzi i z niektorymi jestem zgodna z innymi nie. Kupuje ciuszki denny rose od prawie dwoch lat,bo uwazam sa one swietne i na tyle ubran ktore zakupilam zniszczyla mi sie tylko jedna bluzeczka bawelniana( ubranka piore recznie) ale rzeczywiscie ceny sa kosmiczne ,a kloekcja FW 07/08 jest po prostu tandetna,na palcach u jednej reki moge policzyc ile ubranek z tej kolekcji mi sie podoba.Zdecydowalam sie w koncu na zakup spodni i... sie rozczarowalam .Nie wygladaly tak dobrze jak na zdjeciu a do tego po jednym zalozeniu z rozmiaru s zrobilo sie m :(( mam nadzieje ze kolekcja letnia bedzie duzo duzo lepsza pozdrawiam wszystkich :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inonka
Niedawno "odkryłam" tę markę. Niektóre propozycję są ciekawe i bardzo mi się podobają. Świetne stylizacje, to trzeba przyznać - można podpatrzeć coś ciekawego. Zamówiłam kilka rzeczy na allegro i mam nadzieję, że nie będę rozczarowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_ea
Szczerze mowiac, trafilam na ciuchy Denny Rose calkiem przypadkowo przegladajac oferty na necie (allegro, ebay, e-sklepy) - jak zawsze na zdjeciach wszystko zajebiscie, modelki cacy, cudowne detale, światłocienie na draperiach, misternie wykonczone koronki, koraliki, blablabla - słowem - zdjecia MIODZIO :) ostatnia kolekcja ze strony glownej DR przypomina mi troche oferte Zary czy Promodu, niektore ciuchy super, ale czy zdecydowalabym sie za te cene-nie sadze. To troche tak jak z Arkadiusem, który jak wiemy, kupował gladkie bluzki na stadionie dziesieciolecia, naszywal na nie guziki, chlapal farba i przyklejal swoje firmowe metki, po czym towar tak odpicowany lądował na sklepowej polce z ceną 400 zl za byle t-shirt. Co do ew. zakupow w necie-proście sprzedawców o zdjecia rzeczywiste towaru, fotki katalogowe zazwyczaj BARDZO odbiegaja od faktycznego stanu rzeczy (patrz: Victoria\'s Secret, wiekszosc to szmaty - no moze z wyj. kolekcji PINK i nie wiem czym tu sie podniecać:) Za cene koszuli body czy bajeranckiego na zdjeciach topu bra (ok.200-250zł) mozna w Zarze (zwlaszcza dział Woman, gdzie ceny sa dosc wysokie, ale wzory i szycia super), Promodzie czy M&S zakupic naprawde piękne i bdb jakościowo ciuchy, które na pewno wygladaja rewelacyjnie w realu. Tyle z mojej strony, jezeli ktos ma uwagi - prosze o mail. Pozdr/ Mea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misterlys
dzieki za ten topik... napaliłam się na kieckę za 269 zł ... całe szczescie nie kupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beataroma
Witam, Tak sie sklada, ze mieszkam w Italii i eksperymentuje rozne marki (przede wszystkim mniej znane w Polsce). Poza tym od 7 lat importuje ciuchy z Wloch do Polski i mialam okazje zdobyc troche doswiadczenia w tej dziedzinie...ostatnio ogromnym sukcesem u MAKARONOW ciesza sie ciuchy marki EIGHT SIN. Podobny styl do DR (projektantem jest znany wloski stylista pracujacy dla Cavalli i D&G) , materialy rewelacja, starannie dobrane kolory i dodatki, wykonczenie super, cudo opakowania. No i przede wszystki niska CENA !!! Podobne do DENNY ROSE, ale nie placicie za marke tylko za faktyczny towar...Ciuchy te dostepne sa na stronie ww.lux-moda.com Serdecznie zapraszam. Musecie przekonac sie same!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chiara55
Czy ktoś moze wie czy w Opolu mozna gdzieś dostać ciuszki Denny Rose? i jeszcze pytanie czy również w Opolu są gdzieś sklepy z ubraniami włoskimi typu Rossodisera, kor@kor, Anna biagini?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DRR
CZEŚĆ FANKI MARKI DENNY ROSE, CZY WIDZIAŁYŚCIE JUŻ NAJNOWSZĄ KOLEKCJE DENNY ROSE? JA JĄ JUŻ NIERAZ PRZEJŻŁAM I JESTEM POD WRAŻENIEM - JEST ŚLICZNA, A WY CO SĄDZIĆIE O NIEJ? A I CENY SĄ NIŻSZE NIŻ POPRZEDNICH...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×