Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość domi26

DENNY ROSE co sadzicie o tych ciuszkach?

Polecane posty

Gość ornetta
poszukuje sukienki jeansowej gorsetowej z kolekcji lato 2005 w roz.s,posiada ktos taka na sprzedaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 października otwarcie pierwszego (?) sklepu DR w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olapola
w którym miejscu będzie butik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dennyroseonet.eu
Witam, serdecznie zapraszam na otwarcie salonu Denny Rose w Warszawie (jest to pierwszy salon w Warszawie, w którym sprzedawane będą rzeczy wyłącznie tej marki). Oficjalne otwarcie 4.października godz.12, C.H. PANORAMA, Al. Witosa 31 parter, lokal 15a kolekcja jesień naprawdę fantastyczna, a co jest ogromym plusem- w tym sezonie ceny znacznie zmalały. w kolekcji mnóstwo ciekawych bluzek, t-shirtów, spodni i spódnic, również marynarki, skórzane kurtki i płaszczyki oraz świetne akcesoria. SERDECZNIE ZAPRASZAM!!! dennyrose@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny, czy któras z was nie ma ochoty sprzedac jakiegoś ciuszka z Denny Rose??:)) jeśli tak to prześlijcie mi zdjęcia:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna eliza
dziewczyny sluchajcie!! mieszkalam 10lat we włoszech i powiem wam, że znam tą markę b. dobrze. fakt mają piekne kolekcje, czasem kiczowate, ale tych jest malo.. jeśli chodzi o katalogi to też są fantastyczne! a to dlatego, że modelka jest niesamowicie zgrabna i piekna. we wloszech firma uchodzi za stosunkowo drogą, ale też za "wyszukaną". pamiętam, kto nosił denny rose - mial kasę i smak oryginalności. wrocilam do krakowa i nie ma sklepów- aż dziw bierze!! czasem mi tęskno za tymi ubraniami, chociaż powiem wam, że są inne niz te, ktore mamy tu w PL... kocham kapelusze, czapki z daszkiem itd itp.. tu jest trochę inna moda.. mimo, ż enoszę to co lubie i kocham. zawsze jak zakładam denny rose czuję się fantastycznie - inaczej. wiem, że nie ma tych ciuch ow w PL , albo jest ich b.mało. szkoda, że nie jestem taka szczupła żeby moc sie wbić w te zajedwabiste dżinksiki :O) i inne kiecunie, ale co!! a te ciuchy to te z fakt, inne są na wieszakach i na tej modelce! dziewczyny! nauczyłam się fantazji od denny rose i szukam takich ciuchow u nas! da się! tylko trzeba się rozmarzyć... pozdrawiam, i nie wydawajcie tyle kasy... ja często żałuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxWerkaxx
Zgadzam się z reszta wypowiedz...denny rose jest naprawde świetna firmą:)) jest jedna taka świetna tunika...chciałam sobie ja kupić ale jej już nie ma na allegro..:(ta tunika jest koloru szarego z napisami na przodzie z napisami....z kokardą w tyle i gołymi plecami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iLoveShopinng
Ciuszki Denny Rose są extra! Polecam je wszyskim tym którzy mają nietuzinkowy gust! Są jedyne w swoim rodzaju! Mi osobiście nic się z nimi nie dzieje po praniu, świetnie się noszą i ładnie leżą choć nie mam figury jak modelka z katalogu- noszę m/l! a obecna kolekcja wiosna/lato 2009 jest rewelcyjna! polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicexoxo
Już 5 sierpnia w WARSZAWIE wielkie otwarcie nowego butiku DENNY ROSE!!!!! Adres: ul. Jana Pawła 43 A, + 1 piętro, lokal 29 W butiku dostępne inne znane włoskie marki m.in. Silvian Heach, Gaudi, Rossodisera. ZAPRASZAMY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokusia_cz
Witam proponuje wszystkim Paniom bucki firmy Denny Rose . Szpileczki są nowe nigdy nie używane, wykonane ze skóry naturalnej- zamszowej. Całość ozdabia piękny biały kwiat. Zostały zakupione we Włoszech w cenie - 400 zł. Oto link do aukcji : http://www.allegro.pl/item693248943_buty_szpilki_denny_rose_nowe_rozm_39.html Polecam:) W razie jakichś pytań prosze pisać e-maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy wiosenna kolekcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna9
Kupuję ubrania Denny od 2 lat,wybrane modele ,unikatowe,bluzki obadające na jedno ramię,sweterki i inne.Jestem bardzo zadowolona ! Piorę w pralce ,nie farbują,to jakaś bzdura ! Przez to ,że mają domieszkę lycry, po wielu praniach wyglądają świetnie i ładnie leżą ! Ale faktem jest, że przed zakupem warto obejrzeć ,bo czasem w realu wyglądają gorzej i co najważniejsze lepiej przymierzyć,bo czasem kupuję eskę,a nieraz elka jest dobra,zależy od kroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denny Rose w Radomiu !!!
Nowopowstałej Galerii Słonecznej jest butik Denny. Kapitalne kolekcje i niepowtarzalny klimat, zarówno ciuchów jak i butiku :) Zresztą same się przekonajcie. Zapraszamy bardzo serdecznie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatinabea
drogie czytelniczki,co myslicie o uzywanej odziezy tej wlasnie marki?sprzedawany online? ceny drastycznie sie obniza..produkty w bardzo dobrym stanie noszone kilka razy, zaledwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×