Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniusiaaaa

kocham seks..z kazdym..mimo ze mam chlopaka

Polecane posty

Gość Aniusiaaaa
do Nowy w Miescie -> nie powiemmu bo wiem ze mnie zostawi pomimo ze mnie bardzo kocha.. ja naprawde mowie serio ktory jest chetny? bo ja nie mamzadnych zahamowan co do tego z ktorym gdzie jak co.. kasa sie najbardziej liczy a jesli juz koles mi sie spodoba wtedy jest bajka:) wtedy robie to z uczuciem i prgane tego tak samo jak klient :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusiaaaa
do szef wszystkich szefow -> chyba sie jasno nie wyrazilam:) powiedzialam jednorazowo.. lodzik 600zł z polykiem 800zł ( jesli podalam taka cene tzn ze jestem dobra ) oraz lod z niespodzianka wiec.. zawszemam niespodzianki dla klientow:) a sam seks 1100zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusiaaaa
do szef wszystkich szefow -> chyba sie jasno nie wyrazilam:) powiedzialam jednorazowo.. lodzik 600zł z polykiem 800zł ( jesli podalam taka cene tzn ze jestem dobra ) oraz lod z niespodzianka wiec.. zawszemam niespodzianki dla klientow:) a sam seks 1100zł...to bedzie zalezalo od ciebie co bedziesz chcial ze mna robic :) tak naprawde wiele zalezy od klienta ja nocek jako takich sobie nie licze.. bo zazwyczaj na noc musze byc w domu ze swoim chlopakiem zeby sie nie domyslil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roger123
ja bym chcial na sobote wieczor numerek za 1000 PLN to sie zgodzisz? tylko tak chociaz cxeby godzina byla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusiaaaa
ok umieszcze swoje zdjecie .. zeby szef wszystkich szefow sie zdecydowal ;) http://www.sendspace.com/file/5of8p7 sciagnijcie sobie :) mam nadzieje ze bedzie ktorys chetny mrrr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez mi was zal...
dupki daja sie naciagac jakiejs brudnej zdzirze! co was tak kreci? to , ze za jedno bzykanie z brudna swinia mozecie wydac cala wyplate??? no a moze to, ze przed wami bylo w niej miliony.... fuj a pozniej takiego syfa przyniesiecie zonie? albo dziewczynie? no ale... to syf za 1100! gratuluje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O..O
a co bys powiedziala jakby Twoj chlopak tez tak kase zarabial? Ucieszylabys sie pewnie co? Jakas firme rodzinna byscie zalozyli? Nie smucilo by Cie to? Dla mnie to Ty jestes kurwa i to taka najgorsza, zero szacunku dla Ciebie i Ty siebie szanujesz? Jabym sie brzydzila na siebie w lustro spojrzec jakbym taka dziwka jak Ty byla, zal mi Twojego chlopaka, ze musi Cie znosic!! Kochasz Go? Chyba kiepska ta Twoja milosc! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llaalluunniiaa
3 klientów w noc :o jestem zniesmaczona Anusiaaaaa, jesteś, chce pogadać na serio, też bym chciała spotkać sie za kase, ale nie mam aż tyle odwagi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O..O
a tak pozatym to jestem brzydka jak noc listopadowa :O Fuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez mi was zal...
a teraz pewnie w tym linku puscila wam wirusa :P ale juz kazdy z jezorem do pasa sie napala i klika .... BRAVO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusiaaaa
kazdy ma swoj gust.. dla jednych jestem atrakcyjna dla drugich nie.. a co do poprzedniczki to czego sie boisz? sex z nieznajomym facetem jest super! mnie sie podoba a co do tamtej ktora powiedziala ze nie szunuje sie i w ogole ze marna jest moja milosc to sie mylisz bo ja kiedy kocham sie z kims kto mnie nie podnieca mysle o moim facecie!! mysle o nim zawsze przed zasnieciem kocham go calym sercem i chce znim byc.. a to sie nazywa milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaaaa
ooooo fffffuuuuuuuuu :p i za to ktoś chciałby zapłacić??? są aż tacy desperaci??? --->> szefie wszystkich szefów, jak zaczynałam czytać post, miałam o Tobie takie dobre zdanie, pomyślałam, dojrzały inteligentny, i co? takie rozczarowanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez mi was zal...
TE, ANUSIAAAA skutecznie ich odstraszylas tym zdjeciem :) dobra jestes! a treaz idz cos zjesc, a foty wyslij na casting jak beda krecic jakis film o obozach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh... Pozujesz tak jak reszta dzi*wek Twojego pokroju... Nie jestem taka tania, z brzydkim klientem nie pójdę, jestem zajebista w tym co robię.. I co, lepiej się czujesz jak to napiszesz? Zapewne Twoją życiową aspiracją jest zrobić więcej lodów niż Algida i to raczej nie jest nic do pozazdroszczenia. Jeżeli to nie jest prowokacja, a raczej jest, to naprawdę współczuję Twojemu facetowi, życzę mu, żeby szybko zorientował się co Ty wyrabiasz i poszedł w piz*du... Byle jak najdalej od Ciebie. Kochasz go? Gdybyś go kochała to nie kur*wiłabyś się po kątach. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusiaaaa
nie nie puscilam zadnego wirusa:|:|:| zwykle zdjecie moje robione ... ehh co za ludzie.. to jest moja praca!! szanuje siebie a jesli ktos twierdzi ze nie to przykro mi.. nie szanowalabym sie jakbym starala pod latarnia i robila z pierwszymlepszym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llaalluunniiaa
a jak sie umawiasz? przez neta? czy inaczej? gdzie to robicie? nie boisz sie nieznajomych? czy uważacie, ze dziewczyna 175cm i 80kg ma szanse w tym biznesie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O..O
To sie qrwa milosc nazywa? Jakbym Cie gdzies spotkala na ulicy to bym chyba zajebala na miejscu Ty szmato jedna... Kochasz tak? To sobie o nim pomysl tak porzadnie, On Ci kolacje szykuje a Ty sie idziesz bzykac za kase? i jeszcze klamiesz ze do kolezanki? To jest milosc? Gdybys kochala to bys byla wierna i chciala z nim dzielic kazde wzloty i upadki, bys mu ufala i On by mogl ufac Tobie! A tak co On ma? Kurwe a nie kobiete, a jak dzieci bedziecie mieli to co? Yo o ile te dzieci beda jego... Brzydze sie Toba i mam nadzieje ze to prowokacja, bo az sie w glowie nie miesci ze cos takiego po ulicy chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusiaaaa
nie jest to prowokacja.. przykro mi ze niektorzy nie sa tolerancyjni..szyjkuje kolacje ale jestem umowionai ja zarabiam na to wszystko.. ja tak naprawde utrzymuje ten dom .. on robi w jakims markecie i co on mi daje kasy?? prawie nic!! na miesiac 1000zł jak dobrze pojdzie.. a ja tysiac mam za jeden numerek.. wiec chyba dobrze ze tak dobrze zarabiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusiaaaa
do llaallunniaa -> oczywiscie ze masz szanse!! kazdy jest milewidziany u nas :) jedna raz taka przyszla okropnie brzydkanikt na poczatku nie chcial z nia.. ledwo trzaskala kase ale pozniej wzielam ją pod swoje skrzydla i duzo miala chetnych:):) i byli ZADOWOLENI chociaz moi stali klienci nie narzekaja na nią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llaalluunniiaa
to ty masz jakąś swoją działalność, jest was więcej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O..O
To kasa jest wazniejsza? Nie jeden facet wolalby zyc skromniej z wierna kochajaco kobieta niz miec kurwe w domu! Dziewczyno wez Ty Go zostaw, bo mu krzywde robisz, jak tak mozna wogole? Sumienei Cie nie dreczy? Tyle kutasow w pizdzie? On Cie caluje to pewnie masz jeszcze plemniki miedzy zebami, a fuuj na to sie trzeba leczyc... W zyciu mnie nic tak na tym forum nie rozdraznilo jak Twoj temat! A zeby jeszcze Go zakladac, szczyt bezczelnosci! Tolerancyjna jestem w miare, ale nie dla takiej jak Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusiaaaa
nie boje sie nienzajomych bo zawsze ze mna jest moj 'menager':D znaczy sie czeka na dole w samochodzie :) umawiam sie roznie najczesciej dzwonia do mnie na tel.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llaalluunniiaa
aaa to to jest prawdziwy biznes, masz gaha nad sobą, aaaa tak to nie ja chciałam po ciuchu ptywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O..O
Jezu powiedzcie mi ze to prowokacja, bo normalnie wyjde z siebie i stane obok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusiaaaa
do O..O -> sluchaj to jest moj zawod i ja to robie i czerpie z tego przyjemnosci poza tym nigdy sie z moim kochaniem nie kocham kiedy jestem po seksie z innym.. nie zostawie go bo go kocham tak samo on mnie .. nawet jakbym go zostawilai miala innego to zyla bym tak samo bo kocham seks z roznymi facetami a nie z jednym.. nie sprawia mi przyjemnosci seks z jednym facetem.. ale kiedy kobieta sie kocha z wieloma to jest nazywana dziwka a kiedy facet sie kocha z wieloma to juz nie jest meska dziwka?? ehh ludzie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×