Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniusiaaaa

kocham seks..z kazdym..mimo ze mam chlopaka

Polecane posty

Gość Aniusiaaaa
do llaalluniaa -> oczywiscie ze mozesz 'po cihcu' zeby nikt nie wiedzial :) ja napoczatku tak mialam a teraz wiedza tylko to moje kolezanki z branzy i moj 'menager';)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusiaaaa
czy ty kurwa nie rozumiesz zdziro ze go nie zostawie?? ile razy mam powtarzac? on powiedzial ze jakby ze mna nie byl zabilby sie!! kocha mnie ponad wszystko ja jego tez wiec kurwa wez tak nie mow!!! znam go lepiej i wiem ze woli ze mna zyc niz z inna dziewczyna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydddowanie
aniusia.... szkoda slow naprawde. pomimo tego, ze wiem ,ze to prowokacja jest to powiem ci co o tobie mysle. glupia c*ipa jestes i wszystko. pie*rdolisz 3 po 3 i pewnie nigdy nie widzialas golego, zywego ch*uja. ale masz dobre zadatki na blac. trzymaj tak dalej, a la strada bedzie miala nastepna poszkodowana do pomocy...... P.S. zajarzylem, jak zobaczylem twoj cennik...... chyba cie poj*ebalo, jesli myslisz, ze ktos moglby zaplacic 600 za galke. i jeszcze 800 z polykiem:D:D:D albo naprawde jestes pie*rdolnieta zdrowo, albo nie masz pojecia co mozesz polknac. i 1100 za seks!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ja pi*erdole, musialabys nazywac sie Claudia Shiffer a i tak bym sie zastanawial, czy sie oplaca......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusiaaaa
to sobie nie wierzcie mam to w dupie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusiaaaa
wiecie jestescie durni w ogole nie tolerancyjni.. kurwa faceci!! czemu chodzicie na dziwki skoro tak je wyzywacie? powiedzcie nam to w twarz a nie!! ja nigdy z takim chamstwem sie nie spotkalam z kazdym klienetem przed tym rozmawiam aby wprowadzic to cos atmosefere .. ale widocznie wam cos na leb spadlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O..O
Ja nie jestem facetem tylko kobieta... i czegos takiego nigdy bym nie zrobila swojemu mezczycnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O..O
Oj bardzo zalosna... Gdybym ja dziwka byla to bys sie tego wstydzila i mowic nie chciala, a chlopaka napewno bym nie zdradzala juz bym wolala byc sama niz ukochanego oklamywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusiaaaa
spoko nie wierzcie sobie:) mam to gleboko gdzies..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krotka pileczka
Jak on sie dowie bo i tak sie dowie nie sadze zebys robila to 1000km za domem to cie zostawi!! hahah i dobrze ci tak.Nie zasluguje na ciebie bo jestes tylko dziwka sorry ale taka prawda.Jak on sie dowie ze inni cie bzykaja i spusczaja ci sie do buzi to chyba zawalu dostanie.Zal mi go i ciebie bo jestes strasznie pusta osoba!!!. P.s nie wyzywaj innych od dziwek i kurw bo jedyna kurwa i dziwka na tym forum jestes TY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a miiii
ale robicie wydarzenie, co druga doopa tak robi, a już na pewno co druga studentka, i jakos żyją ze swoimi facetami, załóż sobie gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusiaaaa
nie dowie sie zapewniam cie :) chyba kazda z nas kocha seks.. ja go tez kocham i uprawiam.. do a miii -> podaj swoje gg.. to zagadam :) buziolek tam gdzie najbardziej lubisz mrrr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pastet
Co za pasztet!!!Te oczy takie sine to chyba z przeruchania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze ktorys z jego kolegow zobaczy ten post i w koncu sie dowie jaka jestes szmata:)pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o własnie tak
o ile to ona jest na zdjęciu!!!!600zł to chyba biorą dziwki na Manhatanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusiaaaa
wrocilam wlasnie z pracy.. moj chlopak spi.. tak slodko.. a ja niedawno z innym robilam to.. tak bardzo go kocham eehh :(:( // wiecie co to jest moj cennik i nie kazdemu moze sie on podobac.. jesli sie nie podoba i nie wierzycie chuj mi do tego i gowno mnie obchodzi czy wierzycie czy nie... wazne ze ja wiem prawde // ide sie wykapac bo czuje sie jakos brudno .... :( mamdosyc chyba tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama25
Powiem ci tyle dziewczyno..ryjesz sobie psychike..zobaczysz co sie bedzie dzialo z toba jak przestaniesz byc atrakcyjna i mloda...jak bedziesz chciala miec dzieci,normalna rodzine...wyladujesz na kozetce albo w psychiatruku...a klamstwo ma krotkie nogi...wczesniej czy pozniej ludzie sie dowiedza jak juz nie wiedza...z przykroscia powiem ze chlopaka tez juz nie bedzie...a tak nawiasem mowiac ..gdzie twoje granice moralnosci,,,jakies wyrzuty sumienia? ty poprostu jestas chora...idz dziewczyno do lekarza zanim bedzie za pozno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama25
kobieto...brudan i jeszce bardziej brudna bedziesz sie czula za rok....ratuj siebie!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusiaaaa
wam jest latwo to powiedziec.. nie rozumiecie tego ze ja nie potrafie sie kochac z jednym mezczyznom.. nie wysracza mi jeden poprostu nie wystarcza juz probowalam.. ale to byly nieudane proby.. dzis mialam strasznego klienta w czasie seksu mowil do mnie 'suko' 'dziwko' 'ssij kurewko' czulam sie jak szmata .. nikt jeszcze tak do mnie nie mowil.. ale zalplacil duzoo o wiele wiecej i nie odezwalam sie nic.. czuje sie zle .. chce sie przytulic do mojego misiaczka i mu powiedziec.. ale nie moge.. nie chce go stracic :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusiaaaa
ide sie polozyc obok niego.. mam nadzieje ze nie bedzie slyszal jak placze :(( tak mi go szkoda.. ale bede go uszczesliwiac bedzie najszczesliwszy dzieki mnie!! dobranoc robaczki! :* ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama25
pomysl...prosze pomysl nad swoim zachowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama25
Umiescilas link z wlasnym zdjeciem na tym forum...wiesz ilu potencjalnych facetow na niego kliknelo?miliony setki...jednym z takich ludzi moze bys twoj sasiad,kolega,a moze nawet chlopak.Widzisz juz masz wyrzuty sumienia...bedzie coraz gozej.A klient ktory cie nie wyzywa w lozku...przepraszam klienci...pomysl co oni wysla jak z niego wyjda...oni tylko tego nie mowia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzzzzzzzz
Hej:) Po pierwsze to pewnie prowokacja chociaz na studiach były takie dwie,gdzie każdy wiedział że sa prostytutkami,oprócz ich facetów:/Po drugie,to zapewne nie jest jej zdjęcie i wkleiła jakiejs biednej osóbki,która teraz ma przerypane jak ktos znajdzie ze znajomych to zdjecie.ja osobiscie oddałabym sprawę od razu do sądu,gdyby o mnie chodziło.Po trzecie każdej dziewczynie w długotrwałym związku moze brakowac seksu z innymi meżczyznami,ale kuzwa zdrowa osoba jest w stanie się hamować,co by sie działo gdyby wszyscy chcieli robić to co chcą,nie licząc się z konsekwencjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wkręt:D Nie łykajcie tego, dobry topik w sumie, ale ściema jak nic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama25
nie rozumiem tylko dlaczego ona lubi wyzwiska ze strony innych osob?tak ja to bawi?ku czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama25
szkoda mi jej...cholera nawet spac przez to nie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko forum Kama i czesto ludzie dostają świra, co sie przejawia np. tym, że sobie powyzywać, albo prowokować do wyzwisk i potem tylko patrzeć ze smiechem na zebrane żniwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusiaaaa
dodam, że o każdej pełnej godzinie oddaję na panu Ziutkowi na zajezdni dworca centralnego za paczkę draży kokosowych, które później niespokojnie pochłaniam na tyłach Biedronki :classic_cool: często też wyjazdam orzeszki ze snikersów w Tesco lub rodzyny z dupu Maryny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiuniaaaa
kiedy juz wydłubę wszystkie orzeszki ze snikersow i obsmaruję całe dupsko karmelem z marsów dumie maszeruję ulicami warszaffki ze sztucznym członkiem w odbycie w poszukiwaniu kolejnych klientów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama25
hahah...teraz to juz tylko poprawiam sobie humor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×