Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniusiaaaa

kocham seks..z kazdym..mimo ze mam chlopaka

Polecane posty

Gość Asiuniaaaa
ostatnio przeleciałam Czesia sztucznym członkiem w dziurę w głowie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusiaaaa
ktos sie pode mnie podszyl.. ale marne masz zarty ktore mnie nie smiesza:|jestes poprostu zalosny.. wy wszyscy tez w dupiemipomagacie !!!! nie potrzebuje juz nikogo pomocy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestancie gadac glupoty
Prowokacja nie piszczie juz!!! to bez sens nie ma az takich pojebanych kobiet papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kameleon25
czesc anusia moze sie umuwimy na seksik jak taka odwazna jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAKS-lntelektualista
Ludziska kochane, czy Was całkiem po.....o? Wpierw dupki!nauczcie się podstaw języka polskiego, a później onanizujcie sę czytając te bzdury. Jeżeli jest prawdą to co ta dupa pisze, sam ją chętnie przelecę za odpowiednią opłatę, nawet na oczach chłopaka! Już jednemu przystojniakowi rogi przyprawiałem a ten stał pod oknem i beczał nie do końca przekonany co jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo28
anusia jestes walnieta w leb nieziemsko udaj sie do psychiatry suko jakbys kochala swoego mezczyzne to bys nie dawala dupy innym nie kochasz go to jest krzywdzenie kogos on o tym nie wie i kocha ci enad zycie jakby wiedziela ze ma laske zdzire ktora kazdemu daje to by koles w szpitalu na zawal wyladowal albo si epowiesil moze mu przyprowadz jakies kolezanki do ruchania bedziesz wtedy zadowolona?nie masz pojecia co to znaczy kochac co to milosc jestes zwykla szmata a ten chlopak nie jest ciebie wart moze wkoncu zauwazy jaka jestes rozruchana zal mi go i ciebie tez pusta jestes laska na maksa jakbys byla sama to mozesz sie bzykac z kim chcesz ale jak sie z kims jest i sie kogos kocha to sie tak nie robi to naturalne psycha ci nie pozwolie i wyrzuty sumienie ty tego nie masz bo neiw iesz co to milosc obys zlapala hiv i zdechla brudna szmato nie warta nawet najmniejszego fiuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elPolako
Jezu ludzie trochę wyrozumiałości :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z takim @@@
kocham ,ale ... nigdy z moim a jesli tak to chyba trzeba powiedzieć może przyjmie to nawet nie tak żle a jeśli się wkurzy wytłumaczyć dlaczego to zrobiłaś .Odejdzie zapomni o tobie ale wiara że wróci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAALIINNKAA
Anusia ty potrzebujesz pomocy psychiatry a nie normalnych ludzi jakbys kochala swojego chlopaka to bys byla mu wierna glupia suko zal mi go aha i twierdzisz ze sie szanujesz jak sie oddajesz za kase kazdemu?idiotka totalna masz nie rowno pod sufitem kobiety takie jak ty nie sa szanowane i nie gadahj ze masz dla siebie szacunek jestes paskudna kurwa brzydze sie toba a chlopak wkoncu sie dowie jak dasz dupy wszystkim i wkoncu trafisz na jego znajomego ,mam nadzieje ze zlapiesz hiva i na niego zdechniesz szmato!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TerroristWin
HAHAHAHA. PRAWDA JEST TAKA, ZE KOCHAJAC SWOJEGO CHLOPAKA NIE PUSZCZALABYS SIE Z INNYMI... ZASTANOW SIE JAK TY BYS SIE CZULA GDYBY CHLOPAK DUPCZYL BY SIE Z INNYMI, BO TO LUBI... ZAL MI CIE DZIECKO. PO CO WOGOLE ZACZYNASZ TAKIE WATKI... PRZECIWKO SZMACIARSTWU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudewon
masz chorą wyobraznię,nikt by ci tyle nie zapłacił i ty doskonale o tym wiesz więc spadaj podszywcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaskoChlastopas
d**y dawała i syfa rozsiewała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie w*****asz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćto
wiesz kazdy ma jakies zboczenie ale nikt niechce sie do tego przyznac bo to nie jest dobrze widziane , ja mam 64 lat i bardzo kocham sex a najlepiej kocham calowac cipke to jest super i te westchnienia i wzruszenia sa bardzo super . Ostatnio bylem w chinach i mialem okazje kochac sie z piekna chinka ale milosc do kobiety w polsce zawsze mnie powstrzymuje od takich zblizen , ale mam zawsze wielka ochote na cos innego - kiedys sprobowalem i bylo super - powodzenia wszyscy jestesmy tacy sami choc niektorzy nie dopuszczaja mysli ze tez uwielbiaja sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyslesz jeszcze fotke? bo cos nie moge tego linku otworzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile trzeba miec lat jak wystarczy 16 to jestem klijętem°°°° podaj.Nr telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×