Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie cierpię mojej pracy

nie wiem co myśleć

Polecane posty

Gość nie cierpię mojej pracy

Nie lubię swojej pracy. Wysyłałam CV i dostałam propozycję taką by rozkręcić nową firmę. Dają za około 3500 netto. Firma ma sprzedawać bardzo droga odzież. Zdobywanie kontrahentów i reklama byłaby moim zadaniem. Przyjęlibyście??? Mam czas na zastanowienie do przyszłego tygodnia, ale muszę obecnemu pracodawcy złożyć wypowiedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No risk, no fun... Lepiej dobrze sprawdź tą firmę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz Cię zwerbują złodzieje
z Intyway i ACN - justa, Naga Prawda, mir33a3 i stepien buahahha to tacy netowi akwizytorzy i jak zaczną Ci przedstawiać swój plan na zarobienie szybkiej kaski, to najpierw zrobi Ci się niemiło, a potem będziesz nimi gardzić i powstrzymywać odruch wymiotnt na każdy ich widok na tym forum, a wierz mi, będziesz ich tu widywać często...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypraszam sobie wyzywanie mnie od złodziei! w życiu nic nikomu nie ukradłam! proszę, bądź tak odważny i podaj mi swoje nazwisko! z chęcią zgłoszę je na policję jako oczernianie mojego dobrego imienia! podaj choć jeden przykład mojej kradzieży??? wiesz co, debil to za słabe słowo na określenie takiego tchórza, co robi w gacie, bojąc się podać swoje nazwisko! i co plecie takie debilstwa! piszę do redakcji kafeterii, aby podali mi Twoje IP i zgłaszam na policję, bo przebrałeś już miarkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrzanisz.... człowieku, o MLM wykłada się na uczelniach! pisze się prace licencjackie, magisterskie... a o moje ciśnienie się nie martw, jestem niskociśnieniowcem :P skontaktowałam się już z właścicielem portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne jasne....a co z obrażeniem i nazwaniem kogoś tam debilem?! Jak to nazwać? też cie moze pozwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otóż nie może, gdyż jest tu zupełnie anonimowy! nie ma nawet stałego nicka! natomiast moje nazwisko nie jest tajemnicą - zatem szkalując mój nick, obraża moje dobre imię. ja jego imienia nie mogę obrazić, gdyż jest ono nieznane. tyle w kwestii prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa skończ pierdolić na temat o którym mało wiesz gadasz i gadasz...zamknęła byś się w koncu, byłby z tego pożytek dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze prawiłeś przyjacielu
już mi się robi źle na widok nicków tych akwizytorów... justa, Naga Prawda, mir33a3 bleeeeeeeeee rzygam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosny ten Naga Prawda
już chyba wszystkie topiki zaliczył ehehe żal mi takich osób jak on czy też justa, muszą siedzieć i uprzykszać życie innym ludziom, by mieć swoje pięć minut i swoje 5 złotych ehh no cóż, wolne forum, to i nagabywaczy nie brakuje, kup to, kup tamto, zarób w 2 minuty 5tysiaków itd., itp. a tak w ogóle ciekawe czy złożyliście ten donos? a może się boicie, bo by się przede wszystkim wam wzieli za dupy za te piramidki he? pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×