Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boze mam wyrzuty

polozylam dziecko spac mokre - jestem beznadziejna

Polecane posty

Gość boze mam wyrzuty

dzien byk tragiczny moja 3 miesieczna corka prawie nie spala, teraz usnela przy piersi, calala sie cala nie pomogl sliniak i pielucha - caly rekaw pajacyka mokry.. usnela bardzo twardo... mialam dylemat - przebrac i obudzic albo polozyc z mokrym rekawem:( szkoda mi bylo i jej i siebie bo wiem ze raczej po przebraniu by szybko nie usnela.. i polozylam ja mokra:( zle mi z tym boje sie ze sie przeziebi:( beznadziejna jestetem... obudzilybyscie i przebraly>???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia...........81
Pociesz e ci, mnie nawet lekarka mowila ze jak dziecko nawet kupe zrobi na spaniu to nie budzic bo nie ma nic gorszego niz wybudzenie dziecka ze snu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety--
okryj ją (ten mokry rękaw) i wszystko będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze mam wyrzuty
no ale kupa nie jest grozna a od mokrego zaraz jej zimno bedzie i moze sie przeziebic tfu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuruku
nie przejmuj sie tak wszystkim bo się zameczysz kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze mam wyrzuty
niestety dziekuje, tak zrobilam.. ale maz mi wypomina ze jestem egoistka bo zrobilam to dla siebie zeby juz jej nie nosic:( jezu tak mi zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
zimno? gorąco jest - szybo wyschnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuruku
to przebierz i neich mąz ja nosi jak taki mądry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie mamunia
...może zawiń ten rękawek?? Albo coś podłóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vroniś
Weź ręcznik papierowy, albo papieru toaletowego, i osusz ten rękawek najlepiej jak się da- ściskaj materiał pomiędzy dwiema warstwami. Będzie tylko wilgotny, a nie mokry. Nie zostawiaj otwartego okna na noc, i po kłopocie :) Nie martw się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czasem mialam takie wyrzuty,gdy po calym dniu plakania,bo zabki jej wychodzily niunka zasnela mi na rekach z mokra pieluszka. a moj maz jeszcze lepiej zrobil.gdy sie kapalam to mial sie nia zajac,a on sobie ja uspal bez pieluszki,w samych bodach,a noce nie byly cieple.ale tu nie mialam wyjscia,musialam ja obudzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety--
boże... nie słuchaj męża! Przynajmniej w tym przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebierz ja Ja od razu bym tak zrobila Przeciez jest jej nieprzyjemnie, zimno Nie powinna sie obudzic jesli zrobisz to delikatnie po cichu przy zgaszonym swietle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze mam wyrzuty
dzieki dziewczyny:) juz mi lepiej:) podlozylam jej waciki pod spod jeszcze i przykrylam kocem...a wlasnie -cwaniak moj maz bo nie on sie caly dzien zajmuje mala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety--
jakby jej było nieprzyjemni to by się obudziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze mam wyrzuty
mrowko jesli ja rozbiore na banko sie obudzi- znam swoje dziecko, moje troche z egoizmu faktycznie jej nie przebralam ale ja juz nie mam sily jej nosic.. tak ladnie usnela.. szkoda mi jej bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety--
ja tam zawsze się dostosowywałam do dziecka - chce spać proszę bardzo, bawić się to się bawimy, spał całą noc z kupą - widocznie mu to nie przeszkadzało (pod warunkiem, że się dzieciak nie odparza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestań się kochana tak przejmować ! nic sie dzieciatku nie stanie ! nie spi w całej mokrej pizamce tylko rekawku przykryj i wszystko bedzie ok ! Ty tez masz prawo odpocząć,ochłonąc po ciezkim dniu .... nie jestes robotem - tym bardziej ze dzien był ciezki jak wspomniałas i nie bierz tego tak do siebie wyobraz sobie ze to pikus przy innych mamach które kompletnie nie dbają o garderobe i jej czystosc ..... a to tylko rekawek :) głowa do góry ! polecam gorącą długą kąpiel .....i nakaz dla męża umycia poleców za ten chamski tekst o twoim rzekomym egoizmie by sie wstydził....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie zgadza kazda mama zna swoje dziecko najlepiej Nie martw sie mala nie powinna sie przeziebic A czemu taki ciezki dzien mialas? Moja coreczka skonczyla kilka dni temu rok Ale nadal budzi sie w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta2007
nic jej nie będzie, rękawek szybko wyschnie, nie katuj się tak każdym drobiazgiem i męża nie słuchaj - jak chce, to niech sam przebiera i usypia, wtedy pokaże, że on NIE JEST egoistą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze mam wyrzuty
dzieki raz jeszcze:) a dzien mialam ciezki bo mala przed kazdym spaniem urzadzala cyry, oczy jej sie zamykaly a spac nie chciala - i tak juz mam 3ci tydzieen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nniepotrzebnie spanikowałaś. :) A tak naprawdę, to ta wspomniana wczoraj kupka w pieluszce przez całą noc może być gorsza niż mokry rękawek, bo odparzy pupę na maksa. I potem dopiero będzie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benga
Powiedz mężowi, że to też jego córka i niech ci pomoże w obowiązkach, tobie bedzie lżej, a on przestanie się wymądrzać. Niech też trochę ponosi. My nie nosiliśmy naszych chłopaków, bo nie byli tego nauczeni, tylko po jedzeniu, aby się odbiło, ale niektóre dzieciaczki faktycznie się nosi. Zagoń męża niech pomaga. A dziecko mogłaś przbrać, skoro piszesz, że twardo zasnęła. Ale nie musiałaś, i nie martw się bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×