Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ribitwa

biała bluzka pofarbowana na czarno..i domestos/

Polecane posty

Gość ribitwa

przed chwilą zafarbowałam swoją białą bluzkę na czarno..średnio mi się podobała, bo biel to taka niewinna:p no i nie bardzo spodobał mi się efekt, gdyż wszystkie szycia, nitki nadal pozostały białe:o no ale nic myslę nie jest tak najgorzej..i nagle..przy sprzątaniu łazienki prysnął mi domestos na świeżo zafarbowaną bluzkę..i zaczęła się w tych miejscach robić brązowo-czerwonawa!!!!no to ja ją szybko do wody z domestosem całą, i teraz jest jakaś taka brunatna i tam gdzie były te klapnięcia domestosem prawie czerwonawa!:opokropiłam ją domestosem jeszcze i teraz to takie czerwonawo-rdzawe plamy na brunatnym tle..jeny da się w tym chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ribitwa
dobra wiem ze mało absorbujący temat ale ja za te bluzkę dałam ponad stówę:onie chcę jej wyrzucać..a teraz to taki niby batik od siedmiu boleści:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ribitwa
rany co robić?:(:(:(help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O..O
To poc o ja kupywalas jak Ci sie kolor nie podobal? 100zl dalas i takie bajery robilas? Teraz to sie puknij w leb i sobie mozesz w niej po domu lazic, bo raczej jej nie uratujesz, chyba ze super extra srodkiem chemicznym z rosji:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ribitwa
a jakby ją jeszcze raz na czarno?co wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O..O
Toc takimi dawkami chemi to ten material juz pewnie jak szmata wyglada, tylko bluzke bardziej zmarnujesz, choc juz chyba wystarczajaco ja dobiłas, nie wiem czy da sie ja jeszcze uratowac, raczej stwierdzam ZGON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ribitwa
człowiek głupi to ma za swoje:odobra będę chodzić w batiku:)i wcale nie po domu:p tak sobie patrzę i nawet to dość oryginalne:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O..O
walnij gdzies jakos naszywke gdzies jakos fajna i moze jakies cudo Ci z niej porzadne wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ribitwa
no cos ty jak naszywkę?musiałaby być jedna na drugiej:ppoza tym to nie jest taka sportowa bluzka tylko jakieś koronkowe wstawki i te bajery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonaa
Daj jej fotkę, to ocenimy czy sie jeszcze nada ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×