Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość anna555555

Najlepiej płatne zawody

Polecane posty

Gość error_26
ktoś napisał technik budowlany-architekt architekt tak, szczególnie mosty wiadukty itp technik??? no może po jakimś 2letnim studium i kilku kursach zarobi te 1500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfkgasdihgvsiodglagafa
" ; pp p operator obróbkiskrawaniem jest dobrze platny. ? " Jestem akurat operatorem maszyn CNC i mam 2400 pln netto, jak na polskie warunki 3500 netto to bedzie maxx ile mozna wyciagnac, oczywisciue po wielu latach przepracowanych w jednej konkretnej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfkgasdihgvsiodglagafa
a tak w ogóle to czytam ten temat i smiac mi sie chce, Myslicie ze pójdziecie na studia, na pierwszy lepszy kierunek i bedziecie zozchwytywani na rynku pracy, za kosmiczne pieniadze :) ja skonczyłem zawodówke na operatora cnc 3 lata luzu i kompletnej olewki wszystkiego a mimo to zaraz po szkole znalazłem swoja pierwsza prace. ktos tu narzekał ze pracodawcy chca ludzi z doswiadczeniem i to jest prawda w moim przypadku doswiadczenie nabyte na praktykach i warsztatach szkolnych spokojnie wystarczyło :) a wy - 4 lata LO (O doswiadczenia + ciagła nauka) + 4-5 lat drogiego studiowania (zazwyczaj 0 doswiadczenia + jeszcze wiecej nauki) + jakis tam nedzny starz jak sie komu uda = zmarnowane 9 - 10 lat na sama nauke, bez grosza w kieszeni. Przez ten czas co wy sie uczycie, ja zarabiałem cały czas pieniadze i nabywałem coraz wiecej doswiadczenia i zmieniałemn tylko prace na lepsza :) za miesiac wyjezrzam do UK mam juz zgrana legalna robote w zawodzie i bede zarabiał tyle samo co teraz tylko ze w przeciagu TYGODNIA. A wy uczcie sie dalej, i liczcie na nie wiadomo co, komus z was zawsze sie uda wybic a rezta bedzie rozwozic pizze lub pracowac jako kasjerka w sklepie. Takich ludzi tez nam potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajajka
no niczym nowym nie jest, ze po samych studiach z robotą krucho. ale jak ktoś mysli o przyszłości poważnie, to kręci się w róznych miejscach w poszukiwaniu stażu czy praktyki. fajnym pomysłem jest też szkoła policealna - można zdobyć tytuł technika jakiejś specjalności. w szkole głównej biznesu mają ciekawe kierunki, warto spojrzeć. dodatkowy papier, plus odbyte praktyki bez watpienia będą atutem na rynku pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubson
Ja pracuje w bankowości.Jestem po studiach i wyciągam 7500 brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be-beauty
tak bywa, że żaden kierunek studiów nie gwarantuje tego, że będziemy mieć później pracę, ale jeśli już wybieramy, co chcemy studiować, warto wybrać taki kierunek, który będzie odpowiadał naszym zainteresowaniom, ale też coś w tym jest, że kierunki, jak rachunkowość, czy finanse otwierają nam wiele możliwości. Tutaj http://www.wsaib.pl/ mają bardzo fajny i ciekawy program zajęć. Może warto zastanowić się nad tymi finansami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowa karteczka
a możecie się wypowiedzieć na temat Kryminologii ? ;) teraz bede bronić magistra ale tak mnie kusi ten kierunek.... myślicie że warto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfy
kurde , ja mam 16 lat , wybralam LO profil ogolny ,ale nie wiem co dalej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biuro Karier MWSLiT
MOŻESZ STUDIOWAĆ ZA DARMO! Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu najlepsza uczelnia logistyczna w Polsce ZAPRASZA do studiowania na kierunku dofinansowanym z UE. BUDOWNICTWO - studia inżynierskie Zobacz naszą bogatą ofertę www.mwsl.eu Nie zwlekaj! Nabór trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśkaaa<3 -.-
A ,,gastronomia" to jest dobrze opłacalny zawód? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy//zablok
Ja pierdole... Kafe mnie rozbawiło :) Informatyk 30 tyś... Ludzie www.moja-pensja.pl Macie realne zarobki. Przecież pisałem wam z wielu dziedzin. Netto Np pielęgniarka 1200- 2800 oddziałowa rehabilitantka 1200 -1800 serwisant pc 1200- 2tys itd itd W polsce powyżej 4 tyś zarabia mało kto chyba że mówimy o wawie poznaniu, wrocławiu i katowicach Max pensje jakie są realne w pl dla szaraków to serisant sprzętu med ge 8tyś netto - 12 dla starych wyjadaczy. Wdrożeniowiec systemów bankowych 15 tyś netto Wdrożeniowiec systemów medycznych 12 tyś netto I w zasadzie tyle... To kierownicy itd zarabiają dobrze. Np dobry programista zarobi 4,5 - 6,5 tyś netto Ale kierownik nad nim 30 tyś. Tak że nie wierzcie w informatykę itd :) Kierownictwo i znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert Pracapl
Studia to dopiero początek kariery zawodowej, to jaki zawód wybierzemy zależy nie tylko od wykształcenia, ale także od dodatkowych kwalifikacji, zainteresowań i odrobiny szczęścia;) czasem szczęściu trzeba pomóc, warto wtedy liczyć na znajomych:) może któryś poleci Was w serwisie praca.pl i otrzyma w zamian 1000 zł? Sprawdź jak to zrobić na http://praca.pl/rekomendacje.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszkakaka
Ja jestem po szkole progres skonczylam technika usług fryzjerskich i jesli ktos ma zdolnosci manualne to niech leci do szkoly i otworzy swoj salon! Ja mialam taka szanse i dzieki temu zarabiam naprawde fajne pieniadze! A tak nie chcialam sie uczyc... warto bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest rozwiązanie kiedy chodzi o odpowiednie takie kursy http://reaktor.pwn.pl/kursy/ I wcale nie musicie iśc na studia zeby je skończyć. Moim zdaniem to napradę bardzo dobre rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaM87
Ciężko powiedzieć co jest najlepiej płatnym zawodem ;p ważna na pewno jest pasja, sama interesuję się architekturą, dlatego dużo czytam na ten temat, chociażby na takim portalu jak Sztuka Architektury: http://sztuka-architektury.pl/ :) a który opisuje najnowsze realizacje, przekazuje bieżące informacje ze świata architektury, publikuje informacje o konkursach, ogłoszenia o pracy, donosi o najnowszych trendach stylistycznych oraz technicznych. Jest kompleksowym źródłem informacji o tym, co dzieje się w polskiej i światowej architekturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuje jako grafik komputerowy i nie narzekam na zarobki, ale np. programiści mogą wyciągnąć więcej. W najbliższych latach na pewno nie zabraknie pracy w IT i ja radziłabym się kształcić w tym kierunku, jeśli macie do tego predyspozycje. W tym artykule http://praca-mazowieckie.pl/kto-w-warszawie-zarabia-najwiecej/ ktoś opisał w jakich zawodach można dobrze zarobić na przykładzie stolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ekonomia, finanse, rachunkowość, matematyka to moim zdaniem najlepsze kierunki do kształcenia się. I wcale nie mówię tego pod kątem zdobycia pracy, bo mając wiedzę o finansach sam będziesz wiedział w co warto zainwestować i jak pomnażać majątek bez siedzenia w robocie. Ja zarabiam dzięki kryptowalutom i mogę to każdemu polecić, wystarczy tylko trochę się zorientować, poczytać. Akurat teraz jestem w programie Rockwall Investments, ale w przyszłości chcę kopać sam. Teraz kopię ethereum i niedługo zaczynam ethereum classic. Jeżeli cię to zainteresowało, poczytaj sobie, bo zdobycie wiedzy nic nie kosztuje, a przyda się jak zdecydujesz się zacząć kopać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca w spedycji jest dobrze płatna. Brat pracuje w firmie Lit Polska - zajmują się właśnie spedycją - i ma u nich dobre warunki, nieźle zarabia, jest zadowolony. To duża firma, więc można tam awansować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna

Wcale mnie to nie dziwi, bo zapotrzebowanie na rynku jest ogromne. Całe szczęście są jeszcze szkoły, które otwarcie mówią, do czego przygotwują. Jedną z takich rzetelnych szkół dla zdecydowanych młodych dorosłych jest Studium Pracowników Medycznych i Społecznych. Oferują bardzo szeroką ofertę kierunków i działają w kilku miastach w Polscem całkowicie bezpłatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mój tata jest stolarzem i powiem, że to dobry zawód tylko trzeba się na tym znać, a tata to naprawdę ogarnięty człowiek wie co i jak i roboty się nie boi. Robota dobrze idzie, ostatnio kupił nowe urządzenia ze strony maszynydodrewna.com interes się kręci. Brata przyucza do zawodu by kiedyś jak ojca zabraknie przejął interesy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka34

Programista 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×