Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość anna555555

Najlepiej płatne zawody

Polecane posty

Gość aśŚ
Geodeta! O tak! Geodeta! Albo komornik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co myślicie o kształceniu się w kierunku wizażysta - charakteryzator ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiiie
a ja nie zgadzam się, że w Polsce ciężko o pracę bez znajomości i doświadczenia. i jeśli chodzi o wypowiedź odnośnie banku - również. ja pracuję w banku, to również moja I praca, i 1500-2200 na rękę mam, czyli źle nie jest. ale praca mało ambitna, tzn zależy co się tam robi. teraz zmieniam pracę i firmy odpowiadają na aplikację. jak ma się kwalifikacje/cechy których szukają, to CIę wezmą. nie można mało z siebie dawać a chcieć wiele. dobry kierunek nie wystarczy. jeśli ktoś nie miał dodatkowych zajęć, zainteresowań, świadczy to o tym że jest kujonem a nie pożądanym potencjalnym pracownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej robić co się lubi w ten sposób się to nie będzie praca a zabawa i dojdzie się do perfekcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łatwo powiedzieć - rób co lubisz - ja już mam 24 lata a nadal nie wiem co chce robić w życiu, zazdroszczę tym co już w podstawówce wiedzą co chcą robić, ehh, ja swojego celu to chyba do 40stki będę szukać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiteczkaaaaaaaaa
Jak wg. mnie najlepiej zarobić kasę? - otworzyć własną firmę - zostać komornikiem - prawnikiem - dentystą - pracować w telekomunikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiteczkaaaaaaaaa
Poza tym ja np. nie wiem, co chcę robić w życiu, ale z tego powodu nie wezmę pierwszej-lepszej, bo "jak się nie ma(...), to się lubi, co się ma". Wiem tyle, że interesują mnie duże pieniądze i gdy będę je miała - będę szczęśliwa;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiteczkaaaaaaaaa
pierwszej-lepszej pracy oczywiście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łuki21333
a co sądzicie o zawodzie egzaminatora prawa jazdy 5 tysi na miech spokojnie można wyciągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiteczkaaaaaaaaa
tylko tyle? :P cienkooo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel31
od 2004 roku na pewno dobrym zawodem jest zwykły polski ROLNIK może liczyć na dotacje, KRUSy itp. wiem, że kojarzy się to z ciężką pracą, lecz niekoniecznie musi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Banrifli
pawel Co Ty wiesz o rolniku ?? Chyba niewiele. Musi się napracować co nie miara, codziennie patrzeć w niebo i na temperaturę czy aby jego rośliny nie zeschną nie zgniją z nadmiaru wody, czy nie zniszczy ich jakieś robactwo, ptaki czy inne zwierze. A pieniądze za uprawy są marniutkie, dystrybutorzy płacą grosze a sami sprzedają towar 5 razy drożej. A rolnikowi samumu sprzedawać swoich wyrobów już nie można. Ja bym się zastanowił nad tym czy to taki opłacalny zawód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LudwigHohsztein
Lepiej juz za granice wyjechac, moja pierwsza praca i placa w Szwecji to 6000zl, po dwoch latach juz jest 7500zl. Oczywiscie zawdzieczam to obecnie wysokiemu kursowi korony, ale przyjmujac kurs sredni to by wyszlo 6200zl na reke. Koszty zycia prawie jak w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolR.
Najlepiej zarabia notariusz, komornik albo geodeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Japonessa
Ksiądz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronas
heh ksiądz.... noo tak pieniądze z nieba nie lecą... ale co niektórym na tace spadają;) a moim zdaniem jeżeli już uczyć się żeby mieć kase to tylko kierunki, po których latwo otrzymamy prace czyli oczywiscie tam gdzie mamy znajomosci. bo moim zdaniem... powiem szczerze, ze w dzosiejszych czasach isc na prawo czy medycyne i nie znac kogos kto po studiach wciagnie nas do tej branży to sie nie oplaca bo taka osoba jest bezrobotna albo na kasie w biedronce pracuje;// noo chyba ze gdzies tam dostanie mozliwosc wykazania sie i udowodni ze jest dobry w tym co robi ale do wielkiej kasy daleka droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na swoim
"najlepiej robić co się lubi w ten sposób się to nie będzie praca a zabawa" I najlepiej robić to dla siebie, a nie zarabiać na dom z basenem dla szefa, który nie potrafi docenić poświęcenia swoich pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno nie praca z ludźmi terapeuta, pracownik socjalny, nauczyciel prawnik, geodeta, dentysta, komornik, doradca finansowy, a na pewno prezes banku :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarkaaa
ja jestem lekarzem i pracuję w szpitalu, nie w przychodni, więc zarabiam około 7000-8000 na reke, ale teraz w czasach kryzysu to różnie. Ogólnie robię to co kocham i lekarze powinni dobrze zarabiać, bo ratują życie człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarkaaa
to nie prawda że na medycyne trzeba miec znajomosci , ja tez sie tego obawialam, ale osobiscie nie znam lekarza, ktory nie mialby pracy. Ja po studiach pracowalam w przychodni, zatrudnili mnie od razu gdy zobaczyli ze studiowalam w Poznaniu. Później robilam 2 lata specializacji i zatrudnili mnie na staz w szpitalu. Jestem teraz na 3 roku stazu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepiej zarabiają
prostytutki, w ciągu roku kupi mieszkanie, no i dużo przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FD
PŁATNY MORDERCA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FD
HEHHEEH - TAKA PRAWDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karukkkk
stanowczo doradzam marketing i zarządzanie - wiele osób to studiuje więc cięzko by ci było znalexć po tym pracę.... sugeruję: -stomatologia -filologia jakiegoś mniej popularnego języka np. romanistyka,sinologia -informatyka -biotechnologia -politechnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tlumacz. moja kuzynka pracuje w siedzibie unii europejskiej i m tylko angielski, a sa przeciez ludzie z trzema jezykami, i zarabia b. duzo kasy, ma sluzbowy samochod i duzo podrozuje na ich koszt. Ja studiuje 3 jezyki. Ale i tak zmienilam zdanie, za rok zdaje do szkoly aktorskiej. bede biedna, ale szczesliwa. A biedna jestem od 2 tyg i jest choojowo strasznie, ale musze dac rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magister
A co myslicie o uprawnieniach budowlanych, jak na walce, dzwigi, koparki ? ponoc duzo zarabia sie np. przy budowie drog. Szukam czegos takiego, po po swoich studiach administracji to moge stac na tasmie produkcyjnej obok bezzebnego goscia po zawodowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umberto
Ja pracuje w lotnictwie (naprawa samolotow), Naprawiam elektronike lotnicza. Zarabiam ok 2200 a odpowiedzialnosc niesamowita. Remont samolotu to pare milionow i gdzie tu wynagrodzenie za fachowa wiedze i tak duza odpowiedzialnosc?!! Smiech na sali...ale ten zawod to moja pasja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieźle zarabiają Ci co pralki automatyczne naprawiają. Jedna taka wizyta może sporo pochłonąć...hihi Trzeba kupować dobry sprzęt to potem mniej wydaje się na mechanika...Moja koleżanka ostatnio zdała mi relacje, bo była świeżo po naprawie pralki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weterynarz zawsze bedzie moda
na pieski i kotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×