Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość anna555555

Najlepiej płatne zawody

Polecane posty

Gość aadaa18
a co myslicie o szkole policyjnej???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helo moto oto
mam wujka policemana i nie narzeka (jest dosc mldoy), nie chce sie przyznac ile ma, ale cos z 4k netto, jeszcze kilka lat i mowi ze ucieka do sluzb specjalnych czyt. ochrona, czarni itp, tam ostro cos kolo 10k dostaja - tyle ze igrasz ze smiercia... co do zawodow gdzie naprawde sie zarabia czytaj popracujesz max 10 lat i potem mozesz nic nie robic, to first of all wlasna firma! moj ojciec, ma firme geodezyjna, zatrudnia 4 geodetow (kazdy zarabia srednio 6k na reke), 1 specjaliste od hydrologii (8k na reke) + paru leszczy z umowami lub bez umow, ktorzy sa plotkami (kazdy z najnizsza krajowa) wykonujacymi blache poleceniai, do tego dochodza podpisane kontrakty np. z firma rachunkowa, ktora go rozlicza, sam do kieszeni inkasuje na pewno cos kolo 20-40k na mies. (zalezy od ilosci przyjetych projektow, niektore sa odrzucane a koszty sa...;/) teog sie nigdy nie dowiesz chyba ze bylbys glownym ksiegowym, kolejno polecam zaczac interesowac sie finansami, to jest zlota rybka wsrod zawodow, np. makler, czy doradca inwestycyjny (high level) , lub ktokolwiek inny ktory obraca cudzymi pieniedzmi i bierze od tego procent, nie ryzykujac wlasnego grosza, siedzac tylko w banku i przyjmujac zlecenia od ludzi zarabiasz ok 10k netto, a gdzie jeszcze wlasny obrot papierami wartosciowymi? mozna i kilkunastokrotnosc tego wyciagnac, zalezy jak jest sie dobrym, zawod finansisty jest teraz najlepiej oplacalynm zawodem swiata tyle ze media o ich wynagrodzeniach nie mowia tak glosno, bo ci tez sie tak nie chwala zabardzo - w sumie i dobrze po co denerwowac szarych, pracujacych za 1500zl neiwolnikow, ktorzy potem gadaja "paniee, a gdzie on tyle zarobi, to bzdury jakies, chodzmy obejrzmy lepiej na wspolnej..." ;] heh, wracajac do zawodow to napewno tez chirurg plastyczny, ktory potrafi zgarnac 30k za operacje :), albo troche nizej - stomatolog estetyczny, znajomy mojego kumpla podobno pracuje jako stom. estet. i nie ruszy sie z lozka jak DZIENNIE nie wyciagnie lacznie 2k ze wszystkich wizyt... nice one :D kolejno, brat kumpla pracuje jako administrator sieci i nadzoruje aktualnie projekt budowy jakiejs sieci rur pod wawa, za sam nadzor nad siecia przelewaja mu 50k mies, a pracuje i zatrudniony jest na pelen etat w ibm w wawie, tam tez pewnie placa mu niezle pieniadze, dodam ze we wszystkich wspomnianych wczesniej zawodach trzeba dodac np, darmowe wycieczki na sri lanke, czy do tajlandii, gratis od firmy, ale to juz powszechnosc, prawie wszedzie, tak jak karnety na silownie, baseny czy korty tenisowe, czy chociazby wizyty z prywatnych klinikach... pozdrawiam i zycze dobrych decyzji co do swojego przyszlego zawodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studiuję fizykę i powiem Wam szczerze że ludzie którzy nie czują do tego blusa jak to sie mowi nie dadzą sobie rady. U mnie po 1 semestrze zostało 15 osób...jestem na 1 roku. a co do szkoly policyjnej. Szczytno odpada, to bez sensu pójsc do szkoly policyjnej a potem starac sie o przyjecie do sluzby... najlepiej od razu pojsc do sluzby, przynajmniej pieniądze są;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojecie kolegi wyżej o finansach jest conajmniej słabe... mam kilku znajomych po finansach i faktycznie wypełniają pity. ale w budce z kebabami... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helo moto oto
no bo jak koncza ekonomie czy bankowosc zaocznie w wyzszej szkole jakis tam nauk huministycznych i dziennikarstwa, czy szkole zabawy i erotyki to sory... niech taki egzemplarz pojedzie na staz do londynu na pol roku to moze zaprosze go na wymiane zdan co do gieldy, kolega strone wczesniej opisal jak mozna zarobic wielkie pieniadze beda bankowcem z pierwszego zdarzenia, a nie pseudoekonomista, jeszcze napisz ze Twoj znajomy ukonczyl sgh dziennie to juz wogole jebne i nie zasne do jutra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stweardessa
Jestem stweardessa i jestem zadowolona ze swojej pracy. Jest dobrze płatna i robię to co kocham. To nie prawda, ze jest on do 30 roku życia i się wylatuje. To mit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moleni
Informatyk to dobrze płatny zawód ale dla tych którzy mają zamiar pracować w jakiejś większej firmie lub korporacji - wtedy dobrze zarabiają. Mój wujek jest policjantem i na początku jest słabo ( z każdym awansem jest lepiej) ale ma się wcześniejszą emeryturę itp. lepszym zawodem jest strażak mają mniej pracy a pensja i "przywileje" praktycznie takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blady Stefan
hydraulik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina:]
http://praca.wp.pl/kat,18459,title,Dobrze-platny-zawod-dla-kobiety,wid,1652157,wiadomosc.html?ticaid=1a62e na tej str. masz to wszystko wypisane ja właśnie z niej korzystam :) pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błaszczykowski
Bądzmy szczerzy dla mężczyzny to najlepiej opłacalny zawód to piłkarz.oczywiscie wiaza sie z tym skutki uboczne np kontuzje ale nic za darmo .Nawet bedznajdziejnie grajac jak polska reprezentacja zarabia po 10 tys .A jesli uda sie grac w jakims zagraicznym angielsim hiszpansiem czy niemieckim klibie to kilkanscie tys euro .Jednak najwazniejsze to TALENT i systematycznosc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan foxe
Lekarka co Ty pierdzelisz, ze na stażu zarabiasz 7000 zł... Mój brat jest na stażu na chirurgii i zarabia 1000zł:/ Także albo nie kłam albo w ogole sie nie wypowiadaj i nie wprowadzaj ludzi w blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FajnazaradnaLaska
może prawnik jakiś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moze rozwieje Wasze
miraze :) ja - artystka (po wystawach), grafik komputerowy (5 lat doswiadczenia), elementy informatyki, 3 jezyki = 1600 na umowe zlecenie :P i ciezko cos innego znalezc :( w poprzedniej firmie 1900 ale rzucilam z uwagi na mobbing, mialam wiele propozycji za 1000zl ale odmawialam bo bym sie nie utrzymala szukalam wszedzie oczywiscie dorabiam, bo zyc sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze rozwieje Wasze miraze Jako grafik musisz posiadać przedewszystkim mocne portfolio i klienci sami będą się do Ciebie zgłaszać! Życzę Ci powodzenia bo sama mam podobne upodobania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadols
Hmm Czytając wszytkie wypowiedzi można wywnioskować iż 70% ludzi piszących na tym forum, nie ma pojęcia o najlepiej płatnych zawodach. Wszytkich czytających tą wiadomość, uprzedzam iż lepiej nie kierować się stwierdzeniami ludzi piszących na forum http://f.kafeteria.pl/nowy.php?id_p=3538700 - forum "Najlepiej płatne zawody". Osobiście nie mogę wypowiedzieć się na temat najlepiej płatnych zawodów. Chciałem tylko uprzedzić, iż Proszę się nie kierować wypowiedziami zawartymi na stronach od 1 do 4, ponieważ tylko te czytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksa33
A ja powiem Wam,ze jednak w dzisiejszych czasach,bardzo dobrze jest byc informatykiem.Nie dosć ze to dobrze płatny zawód,to do tego jeszcze mozna pracowac z takimi ludzmi. http://www.youtube.com/watch?v=ZfwFyaRsLdg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rassta ^^
Najlepiej zainwestować w jakiś dobrych chemików i nie zmieszają coś żeby miało się po tym faze albo coś Tak jak ten z tymi dopalaczami, zainwestował i przewraca miliardami ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka6490
wszystkiego rodzaju konsultanci - zwłaszcza w koncernach, patrz LeanManufacuring lekarz specjalista - konieczna własna praktyka + kontrakt (np ginekolog) Specjalisci IT, np systemy CISCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimoles
Ja nie myśle tylko wiem najlepszym zawdem jest bycie grabażem on zawsze cieszy sie z martwego sezonu...i akurat jakiś przestój w branży mu nie grozi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość half life
Najlepiej rob to co ci sprawia przyjemnosc jednym slowem zyj chwila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cathryn
CO do informatyka to się nie zgodzę... Bardzo niewielu informatyków tyle zarabia. Mam w rodzinie osobę zajmującą się tymże zawodem i muszę przyznać, że naprawdę kocha swoją pracę i jest dobry w tym, co robi. Ale zarobki? Może były większe w większym mieście, to fakt. Ale na pewno w miejscowościach mniejszych niż Kraków załóżmy tyle się nie zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...miŚaaa...x33
no pewnie , że Fryzjer :* ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja...n
A ja wam powiem tak....dobrze płatny zawód??? Ja jestem przedstawicielem medycznym. Nie mam wykształcenia kierunkowego...poprostu się zakręciłem dzięki dobrej gadce. Jak mam gorszy miesiąc, to zarabiam 3500 na ręke, jak dobry, to 5000 że nie wspomnę o służbowym aucie bez limitu kilometrów, służbowym telefonie, z abonamentem ustawionym chyba na poziomie kilkuset złotych (bo jeszcze ani razu mnie nikt za dzwonienie nie ścigał) i o wakacjach raz do roku....oczywiście na koszt firmy. Konkurencja straszna, ale mimo wszystko, polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajjmoon
architekt (budowlany, wnętrz) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rinkashikume
Opłacalne zawody prócz takich informatyczno/Biznesowych to: -Żołnierz 2 500zł - ok.10 000 + -Pilot samolotów/Helikopterów ok.2 500zł+ - ok.10 000zł -26 000zł+ -Nanotechnik ??? -Biotechnolog obecnie ok.1 500- 15 000 max Tyle że pilot to licencje musi mieć itd. a to też podobnież kosztuje że ho ho ale nie znam się... Mogłem się pomylić z góry przepraszam ale chyba wszystko jest okey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie zazdroszcze nikomu
ja...n nie pal tyle tego gówna , bo już widać ,że ci zaszkodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ; pp p
operator obróbkiskrawaniem jest dobrze platny. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×