Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i haw a qeszczon

wydepilowani faceci cioty

Polecane posty

Gość i haw a qeszczon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i haw a qeszczon
pytanie tylko do dziewczyn... czy lubicie wydepilowanych facetow na jajach, klacie, pod pachami i na nogach czy wolicie takich z normalnym owlosieniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkau
jakie cioty czmu tak sądzisz przecież własnie włosy są siedliskiem brudu i bakterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie depiluję bardzo dokładnie :) Nie zniosłabym tego gdybym \"zarosła\" to by było straszne... Ja jestem od gładkości w związku a nie mój facet :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie wolę, jak facet się nie depiluje - jesli dba o higienę to włoski nie przeszkadzają, wręcz przeciwnie - są bardzo męskie i pociągające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YYY,no paszki może golić,ale jaja oj nieeeeee.Klata moze byc,choc niekoniecznie za takimi przepadam,ale mozna przywyknąc. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i haw a qeszczon
JEEEST !!!! dalyscie mi wiare ze sa na swiecie dziewczyny ktore wola mezczyzn takich ktorzy chca byc facetami a nie dziewczynami i ze sa jeszcze takie rozniace sie od tych jebanych klubowych itd dziwek dla ktorych takie jebane cioty to podstawa poza tym jak chodze na ulicy i widze prawie same takie cioty z super laskami u boku to mnie krew zalewa ale ciesze sie ze jako ktos niewydepilowany mam szanse znalezc normalna dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz szanse...
znalezc niewydepilowana dziewczyna, chyba takie cie pociagaja co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i haw a qeszczon
ewkau jakie cioty czmu tak sądzisz przecież własnie włosy są siedliskiem brudu i bakterii tak sadze bo tak jak zaden prawdziwy facet sie nad soba nie uzala tak samo zaden sie nie depiluje bo to robia kobiety zeby byc gladkie i to jest zajebiste dla kobiet a facet miedzy innymi tym rozni sie od kobiety a "faceci" ktorzy sie depiluja widac nie bardza chca byc facetami poza tym jaki siedlisko brudu ?! nie zyjemy w sredniowieczu gdzie sie myli raz na pol roku z przymusu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajhdivygwi
pachy i klata na gladko. jajka moga byc troche owlosione ale troche a nie taki bush a na nogach wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sa gusta i gusciki
Jak dla mnie to zero golenia!! :D Uwielbiam naturalne owlosienie :) Sama niestety musze, co zrobic... Ale nie tam :P To jakas niemowleca moda jest. Jak bylam dziewczynka to wlosow tam nie mialam. Teraz jestem kobieta wiec mam. Nie zamierzam depilowac ;] Mam nadzieje, ze moj mezczyzna ma normalne podejscie do tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz szanse....
no faktycznie nie zyjemy w sredniowieczu, wtedy kobiety tez sie nie golily. Teraz wkoncu przyszedl czas na facetow. Nie mowie o nogach i klacie, ale pod pachami i miedzy nogami powinni sie golic bo to jest HIGIENICZNE i jesli czasem jest mozliwosc umyc sie tylko raz w ciagu dnia (bo gdzies idziemy) to gladka skora pomaga zachowac czystosc jednym slowem nie smierdzimy. Kobiety pierwsze zaczely sie golic bo wiadomo, ze bardziej od mezczyzn dbaja o siebie. Teraz kolej na was, moze w koncu to zrozumiecie? i nie bedziecie oblesnymi swiniami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podrożały Jabole
do wszystkich jebanych dupogniotów i kurwa jebanych szmat z DK i tego typu klubów: większość z was lubi tylko pedałków który bez żelu nie moze życ jak bez wody a na dodatek wydepilowane gładziutkie ciotuńcie które potrafią zaimponować tylko mięśniami oczywiście napompowanymi woda bo jakiemu dzisiaj chce sie ćwiczyć uczwie i kasą noi swoim pięknym ciałem niczym di caprio albo blom lub też inne wydepilowane cioty a najgorsze jest to że przybywa was jak mrówek ale jak jesteście wychowane na DK to co tu się dziwić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sa gusta i gusciki
jakby sie kobiety nie zaczely golic to by im takie koszmarnie grube wlosiska nie zaczely na nogach rosnac :P Jak sie czlowiek kapie to czy wydepilowany czy nie - jest tak samo higieniczny. Jak nie ma mozliwosci wykapac sie w srodku dnia to od tego jest deo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i haw a qeszczon
i w dodatku jak napisala masz szanse... to kurwa wg niej to teraz jest symbol meskosci tak samo jak jebany zeldo wloskow, wydepilowana klata, jaskrawe pedalskie ciuchy i skarpetki nie zakrywajace kostek ja ku dziewczyn a o pierdolonym solarium juz nie wspomne !! kiedys dla kobiety liczyl sie u facetow charakter, odwaga i inne tego typu zeczy dla idiotek ktore dalej uwarzaja ze to co napisem wyzej jest symbolem meskosci moge wymienic wiecej cech ktore u prawdziwego faceta liczyly sie kiedys.. i to wcale nie w sredniowieczu jebanym !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik69
Z ogolonym facetem czułabym się jak z dziewczyną... Obleśne... Facet to facet - musi mieć trochę loczków na klacie i jajkach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz szanse....
dobry dezodorant czesto zawodzi przy takich kudlach... Dorosnijcie troche, za niedlugo faceci beda sie golic jak kobiety. Zawsze sie znajda wyjatki oczywiscie. I co to do cholery ma byc, ze facet ma byc owlosiony a kobieta wydepilowana. Albo wszyscy wydepilowani, albo owlosieni zdecyduj sie CIOTO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka dk
wcale niee ja chodziłam do DK i nie jestem szmata ale lubie jak ktos ma gładkie ciłało bo to oznacza że jest zadbany a nie że jest brudasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i haw a qeszczon
ja pierdole !!! w takim razie ja do usranej smierci bede tym wyjatkiem i widze ze dla masz szanse... wydepilowna ciota to symbol pradziwego faceta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sa gusta i gusciki
skoro lubicie gladkie cialo... to podpada pod pedofilie. Jak wiadomo tylko dzieci maja naturalnie gladnie cialo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podrożały Jabole
a moze ty też jesteś brudasem bo masz włosy na głowie co? weś se zastanów co ty piszesz dolmelowiczko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i haw a qeszczon
dobra ze sa tu normalne dziewczyny to zalwarzylem ale teraz powiedzcie ile z was ma gdzies 16-18 lat i tak uwarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz szanse...
tak w sredniowieczu! A co u ciebie jest dowodem meskosci? To ze wyrazasz sie tak o kobietach - kur...., dziw.... itp? Nie mowie o solarium, zelu, jaskrawych ciuchach itp ale o higienie. A ty wracaj do dzungli jesli nie pasuje. Poza tym w Twoich wypowiedziach znajduje sie tyle wulgarnych wyrazen i jesli to ma byc meskosc to osobiscie wole spedalonych kolesi, ktorzy przynajmniej traktuja kobiety z szacunkiem i sa gentelmenami, a nie takimi prostakami jak ty(pisze z malej bo nie zaslugujesz na szacunek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i haw a qeszczon
po pierwsze to nie obrazilem zadnej z was a po 2 to ojojoj on przeklina jaki on zly ! pewnie jeste sstudentka ktora boji sie przeklinac bo to grzech... ale olac to widze ze na tym temacie nie moglo zabraknac typowych dziewczyn ktore nie wiedza kto to facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×