Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość najka023

ile za wynajęcie STUDIO BEDROOM lub 1-BEDROOM w Anglii w małym mieście? please

Polecane posty

Gość najka023

wiecie moze jakie są ceny? chodzi mi o to zeby było jak najtańsze. a jeśli wiecie jak się przedstawia cenowo w Accrington to będe wdzięczna. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka_1981
Za 1 bed. 325£ + rachunki ( miesiecznie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najka023
dzzięki dziewczynki, to jeszcze nie jest tak źle z tymi cenami a stuudio flat ile kosztują, sa tansze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najka023
dzięki annna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam w Portsmouth i zeby wynajac w miare przyzwoite jednopokojowe mieszkanie trzeba zaplacic przynajmniej ok 450 funtow. Sa tez tansze, ale przewaznie oblesne. Obecnie place 425 i bylo to najtansze mieszkanie w miare przyzwoite, jakie udalo mi sie znalezc, ale i tak mi sie nie podoba i wlasnie szukamy nowego, wiec sie mniej wiecej orientuje w cenach. Zreszta sprawdz sobie ceny tutaj, bo sa rozne w roznych miastach: http://www.findaproperty.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najka023
mam pytanie jeśli jest napisane np 300 pcm to pcm znaczy że na miesiacy czy na tydzień od czego to jest skrót? bo spotkałam się jeszcze z np 200 pw co oznaczają te skróty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKKKKA
PCM-to znaczy ze za miesiąc pw- ze za tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki za odpwiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jeszcze kilka słów odemnie, bo już 3-ci raz będziemy sie przeprowadzać: z pokoju do 1 bed, z 1 bez do 3 bed, z 3 bed do 2 bed - ech :) 1) moim zdaniem nie szukajcie przez agencje tylko przez ogłoszenia prywatne: a) można sie dogadac na mniejsza kwotę za podpisanie umowy, jeśli jestescie parą to np nie od osoby (jak preferują agencje) tylko od umowy b) łatwiej z wymówieniem terminu c) człowiek to zawsze człowiek nie instytucja 2) negocjujcie kwotę czynszu - zawsze jest do zbicia :-) 3) zbierajcie referencje od poprzednich landlordów (nawet z pokoju jesli wynajmiecie) 4) pytajcie o bond tax-u 5) w miare możliwości sprawdźcie czy adres nie jest zadłużony 6) polecam jeszcze raz rachunki - odczuliśmy różnicę po 7miu miesiącach kart i kluczyków Jesli sobie więcej przypomne to napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zalezy od lokalizacji nie da sie ogolnie powiedziec ile kosztuje kawalerka, tu gdzie my mieszkamy bedsit okolo 450 f miesiecznie bez rachunkow, najlepiej sprawdzac strony agencji w danym regionie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×