Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 12435

w jakim wieku kobietta najbardziej seksowna?

Polecane posty

Gość wgg mnie
18-23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WypukłaDeska
17/23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet wrrrona
25 - 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiee
17/24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez pisze ze chodzi
o kobiete, a nie dziewczyne ,czy dziewczynke 17, 20 lat :O zgadzam sie,ze 25-35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny kooloo
moja w każdym wieku - była, jest i będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem 25-35
25 -35 w tym wieku wie czego chce , wiek jak sie zaprezentować i wie czego potrzebują mężczyni. Do tego ciałko jeszcze w dobrym stanie Więc zdecydowanie 25 -35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy Tygsdsgsg
zdecydowanie 30-40,to piekny wiek,kobieta zna swoja wartosc,potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do *przeciez pisze ze chodzi*
Jesli uwazasz ze w wieku 17-20 lat jest sie dziewczynka to ciekawe kiedy staje sie kobieta? Pewnie jestes stara i zazdrosna bo wiadomo ze w wieku 20 lat ma sie jeszcze mlodziutka aksamitna skore a 30-tki no niestety pojawiaja sie zmarszczki, tluszczyk... i duzo duzo innych rzeczy. Zdaje sobie sprawde ze za jakis czas tez bede 30-tka, ale ludzie nie oklamujmy sie http://www.gielda-czesci.pl/fotovoting_images/8bc1d5750c1b2e16ae1604834ed3b44b.jpg - 20-latka, przecietna http://www.serenada.pl/oferty_im/big/115/115b.jpg - a tu 30-latka Pewnie wiekszosc napisze ze i tak woli 30-latke, ale po co? przeciez was tu i tak nikt nie zna, nie warto sie oklamywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dla kogo faceci...
... zostawiaja swoje kobiety? Pewnie ze starsze dla mlodszych, dla starszych zostawiaja tylko mlodzi faceci, ktorzy chca doswiadczone i tylko o to chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak tak
a dlaczego wybieraja mlodsze? zapewne nie dla pieniedzy, slawy czy kariery itp, wiec zostaje tylko jeden powod WYGLAD - duzo bardzoej seksowniejszy od starszych zon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ma kochanke
mam 32 i w zyciu nie chcialabym miec mniej, nigdy tak dobrze nie wygladalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjusz
30 bez dwóch zdań są najseksowniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ciekawe
to dlaczego zostawiacie je dla mlodszych jak sa takie sexowne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tak ciekawe - widocznie sa wyjatki, ktore nie maja sexapilu = czy jak sie to pisze i leca na mlodsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ma kochanke
dlaczego zostawiaja to pojecia nie mam ale dlaczego zdradzaja...czlowiek czasem potrzebuje odmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ciekawe
lubelak to co piszesz jest ochydne.... ze tylko takie sie do tego nadaja. Wieprz z ciebie pierdolony, nie bierz wszystkich do jednego worka bo ja w zyciu bym sie nie przespala z takim chujem, ani z zadnym starszym odemnie o 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczęca
wg mnie nie ma to jak zadbana czterdziestka. 20 latka nigdy nie będzie miała tyle klasy. Nie szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale super
najlepsze moim zdaniem jest to że że każdy wiek ma swoje plusy i minusy, przez to jest ciekawie. Najseksowniejsze wydają mi się tak między 26 a 32 Dojrzałe, dbające o siebie, rozwinięte intelektualnie(nie ma nic bardziej asaksualnego od głupoty) wiedzące czego chcą w łóżku... i w związku dojrzałe owoce są najsłodsze, zielone są twarde i kwaśne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbvvcx
20 latki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubelak...
wybaczam ale bardziej szanuj kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mann_
wybaczcie, ale większość kobiet po 30-ce nei jest tak sexowna jak dwudziestolatki, moim zdaniem jest to przedział wieku 17-23 oczywiście to 17 gdy kobieta czy jak wolicie dziewczyna, nie wygląda jak dziecko, nie wiem o czym Wy mówicie, wiadomo , że młoda dziewczyna jest bardziej sexowna, bo ma jędrne zgrabne ciałko, cześćiej niż 30tka.... no ale i takie się zdażają, więc nie polemizujmy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkk
Można mieć jędrne ciałko i być drewnem w łóżku. Pełnie seksualności kobieta osiąga między 30-35 rokiem życia, to wtedy często osiąga pierwszy org w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale super
co z tego ża ma młode jędrne ciało, skoro nie wie co z nim robić:) wstydzi się je pokazać, zastanawia się czy to wypada na 3 randce dać się pocałować w policzek;) bo co świat sobie o mnie pomyśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×