Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malusienka

NIE MOGE SPAC

Polecane posty

Czy wy tez to macie ,chodze pozno spac i wstaje baaaardzo wczesnie, czy ktos tez tak ma: Zapraszam do dyskusji,ale powaznej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poważny dyskutant
Ja też chodzę późno spać, tylko wstaję o 13 :D Nie rozumiem jak mozna nie móc spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poważny dyskutant
Zaraz pójdę. Kurczę, przez te wakacje kompletnie mi się dzień z nocą zamienił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poważny dyskutant
Mam 21 lat. I studiuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyganka z tobołkiem
Ja się jeszcze dziś w ogóle nie kładłam spac:O tzn już bylam w łóżku ale zaczeło switać a ja niestety uwielbiam tę porę dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO tak jedna noc mozna nie przespac,ale ja mam juz to od dawna, klade sie o 2 a wstaje o 4 albo 5 , troche to za malo snu, sama nie wiem co robic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Poszłam spac o 1 i juz wstałam ,ale to maz mnie obudził ,musiałam mu zrobic kanapki do pracy i jakos mi sie juz nie chce spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyganka z tobołkiem
no nie wiem... ja jak się tak budze po paru godzinach to nie wstaje od razu z wyra tylko dalej leze za zamkniętymi oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyganka z tobołkiem
a moze ty do lekarza idź??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idea
ja też nie mogę spać położyłam się o 22 zasnęłam ok 24 a wstałam o 4 i taj już cały tydziń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idea
no całe szczescie nie ale itak mam huk roboty i nie wiem jak to ogarne bo ledwo na nogach stoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyganka z tobołkiem
amelka W.Y.P.I.E.R.D.A.L.A.J z tym linkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idea
a kto rano wstaje temu pan BOG daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyganka z tobołkiem
Amelce to nawet dobry boze nie pomoze jak bedzie wszedzie wrzucac to dziadostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do malusienka.
malusienka "no ale po co, nie mam zadnych dolegliwosci!!" a bezsenność czym nazwiesz jeśli nie dolegliwością bądź chorobą? Mam 21 lat i mam problemy ze snem już od wielu lat niestety. Są momenty, że wszystko jest dobrze, ale bywa i tak, że przez miesiąc-2 niezależnie od tego, o której się położe zasypiam o 2-3 a muszę wstać o 5.30 a jak dobrze pójdzie to o 7. Ciężko tak ciągnąć, ale leczyłam się już kiedyś na bezsenność, chodziłam też do neurologa, psychologa, brałam nawet swego czasu jakieś piguły na recepte, ale to było pomocne tylko w momencie brania, na więcej się nie zdało. Wiem, że mój problem leży w główce, jestem bardzo wrażliwa i generalnie wszytkim się przejmuję - jednym słowem zaprzątam sobie głowę problemami, które dla innych byłyby niczym. Radzę Ci, udaj siędo lekarza niech coś ci poradzi, bo często takie problemy mają podłoże nie tylko psychiczne ale również mogą być objawem innych chorób o których możesz nie wiedzieć. Powodzenia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×