Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malusienka

NIE MOGE SPAC

Polecane posty

ja czasami tak mam. I to jest głupie. Wlaśnie wczoraj rozmawiałam, z moim kolegą o tym. Jak pójdę spać po 23, to wstaje o 10, i jeszcze na maxa zaspana. A jak przyjdę z imprezy o 2 w nocy, to wstanę o 8 i spać nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaycie:) Ja od paru dni cierpie na bezsennosc;/ i nawet wiem a raczej domyslam sie czym to jest spowodowane.....za duzo mysle:/ W nocy duzo sie mysli ,spokoj,cisza,mozna pozbierac po ciezkim dniu mysli w calosc....ech i tak rano nic nie wiem hehehe tlyko tyle,ze pac mi sie chce:/ krejzol -- hehehe jak wracasz o tej 2 w nocy po imprezie i wstajesz o 8 rano heheh kac sie budzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w pracy i podczytuje Was, dzieki za rady!! Pewnikiem bede musiala sie wybrac do lekarza, moze rzeczywiscie cos mi dolega! Tak macie racje ja tez jestem bardzo uczuciowa, mysle o wszystkim i za wszystkich i moze to skutki mojej bezsennosci! Zaraz ktos powie nie mysl tyle, ale taka juz jestem moze biore za duzo na moje barki! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczęłam w siebie wierzyć. U mnie wyglądało to w ten sposób że godzinami siedziałam w domu, prawie z nikim sie nie spotykałam...Starałam sie jakos zabic ten wolny czas, czytałam książki ,siedziałam przed kopmuterem ale juz nie miałam sily...Miałam dosyc tej rutyny. Czasami czułam sie jakbym siedziala w klatce z ktorej musze sie wydostać...pomogło mi oczyszczenie aury ze strony http://energiaduchowa.pl , wzięłam 5 sesji i po pewnym czasie los zaczął się do mnie uśmiechać. Teraz już wiem, że to nie los, lecz ja po prostu stałam się pewniejsza siebie. Przed oczyszczeniem czułam się jakbym dźwigała na sobie jakiś ciężar, a teraz wręcz przeciwnie- jestem lekka jak piórko : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×