Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość E.P.pilne

dziwny facet/

Polecane posty

Gość E.P.pilne

Hej! Bardziej to sprawa mojej kupeli niż moja ale moze wy bdziecie wiedziec co z tym zrobić(choć już wszystkiego próbowałyśmy) Moja kupela poznała fajnego faceta przez internet bardzo długo ze soba rozmawiali zanim doszło do spotkani(w sumie to on zaproponowal jej spotkanie).Dobrze im sie układało i zapowiadał się to świetny zwiazek az do teraz. Przez poł roku próbowala to ratowac to ona pisal meile sms i zostawiał wiadomości na gg. chciał sie z nim nawet spotkac aby z nim o tym pogadac ale on cały czas twierdzi że nie ma czasu. Zorganizowaliśmy przypadkowe spotkanie ze znajomymi na którym był on i ona (nic o tym nie wiedzieli). On był bardzo szcęsliwy ze ją widzi, nie uciekł z tego spotkania tylko caly czas na nią sie gapił. Zmieniliśmy nawet bar zeby zobaczyć czy facet sobie pojdzie po jednym piwku (bo kupela powiedziala ze jak by mu coś sie nie podobało to by sobie poszedl, bo kiedyś tak zrobił wykręcajac sie że ma dużo nauki). Jednak on poszedł znami pomimo tego ze na niego czekało mnustwo zajęć w domu (sam nam o tym powiedział). Wszyscy sadzili że po tym spotkaniu coś zaiskrzy bo dziewczyna jest fajna madra i rozsądna(sam on nawt tak twierdzi). Jednak on nie ma czasu zeby sie z nia spotkać i porozmawiać wyjasnić ta sytuacje. telefony i sms oraz gg odpada bo to nie jest rozmowa na takie coś.Wiem ze wszyscy wiedzieli ze oboje sie angazują ale zadna z tych osob nie wie jak im pomóc. może wy wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×