Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malenka77777

migrena jak sobie radzicie???

Polecane posty

tak jak wyzej prosze o rade tylko nie taka ze musze isc do lekarza:/ bo kiedys sie leczylam ale przestalam bo zapisywal mi tabl po ktorych bylam jakas przymulona:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto rada: 1)taniec 2)gimnastyka 3)pływanie 4)sport miłosny Do problemu należy podejść holistycznie, szczegóły na poniższej www. No, są jeszcze prochy, ale tego nie polecam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladkaHEEEEHEEE
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos tą migrene wywolujemusisz
musisz zaobserwowac coją wywoluje i z tego zrezygnowac, u mnie migrene czesto wywolywal snikers lub sters:) u mojego męza czerwone wino nawet w minimalnej ilosci i sex hihihih nie z wszystkiego da sie zrezygnowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakggggg
Holistyczne pierdu, pierdu... Z migrenami walczę całe życie. Jeśli masz prawdziwe migreny (aura, torsje, wyłączenie z życia na 24 h) to musisz się przeprosić z lekarzem. Oprócz leków, ktore można próbować jako terapię długofalową, są leki, ktore przrywają atak doraźnie. To są sumatriptany, najtańszy jest polski sunamigran. Oczywiście to też jest spory wydatek bo 40 z l za dwie tabletki. Ale jak ktoś ma prawdziwe migreny z torsjami rozrywającymi bebechy i ból rozsadzającym czaszkę, to woli mieć sumamigran w odwodzie niz kupić kolejnego ciucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakggggg
U mnie alkohol, dym z papierosów i niewyspanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos tą migrene wywolujemusisz
zanim zacznie sie bol glowy ja mialam najpierw mroczki i juz wtedy bralam tabletkie( aspiryna przeciwmigrenowa) i u mnie to dzialaalojak za poxno wzielam tabletkę to juz nie pomoglo, wtedy lozko i ciemny pokoj:) pisze w czasie przeszym bo... tfutfu po porodzie ( dziecko ma 9miesiecy) nie mam migren ani w czasie ciazynie mialam, slyszalam ze czasem po porodzie calkowicie znikaja i na to licze:) kiedys potrafilam je miec comiesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffffffffffff
Czasem wystarcz ostry błysk światła..i migrena gotowa...Najgorsze są dla mnie te problemy z widzeniem (błyski, chwilowa ślepota na 1 oko) oraz mdłości...Czasem jej nie ma przez miesiąc czasem jest 2 - 3 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakggggg
Ja miewam czasami kilka atakow na tydzień. Mówię - zapytajcie lekarza o sunamgran. Stawia na nogi od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffffffffffff
Ja dostałam Divascan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość satratka
Migrena to cos strasznego... Ja mam 3, 4 dniowe ataki.. nawet gdy ból już minie przez 24 godziny jeszcze odczuwam oszołomienie, uczucie kasku na głowie, mdłosci i brak apetytu, zaburzenia równowagi. Nic nie pomaga, żadne środki przeciwbólowe... Najgorszy ból mam za gałkami ocznymi , rozlewa się na cały płat czołowy.. To jest okropne. własnie, jak sobie radzić... dobre pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakggggg
Miren nie da się wyleczyć, osoboi wszytsko wiedząca. ja natomiast pytan panie, dlaczego nie korzystacie z mojej rady dotyczącej sumatriptanów. Kolejny ktoś pyta jak sobie radzić. Iść do lekarza po sunamiran. Próbowałyście? To jest specjalistyczny lek ukierunkowany na PRZYCZYNE bólu (zmiany w naczyniach), to nie jest srodek przeciwbólowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakggggg
Mam migreny od 20 lat i przeszłam przez ręce najlepszych specjalistów w kraju tudzież przeczytałam co było na ten temat dostępne. Wypróbowałam wszystko, co ma do zaoferowania medycyna konwencjonalna i niekonwencjonalna. Wystarczy, prześmiewco? a ty jesteś kim, lekarzem, czy wieloletnim pacjentem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakggggg
A jeżeli TY wyleczłaś migrenę, to może pochwalisz się odkryciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakggggg
No to może pochwalisz się jak to robisz, bo to jest odkrycie na miarę Nobla! No i może ulżysz ludziom w cierpieniu, tudzież nie będziesz gołosłowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakggggg
W 1991 r. wprowadzono na rynek lek o nazwie sumatriptan, który okazał się bardzo pomocny. Jest on chemicznie związany z serotoniną, substancją występującą w ustroju, która przypuszczalnie odgrywa istotną rolę w atakach migreny. Podawany w zastrzykach lub doustnie, sumatriptan prowadzi do znacznego złagodzenia bólu migrenowego już po paru minutach i wykazuje skuteczność u 75% chorych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakggggg
No i może zdobędziesz klientów. Nic tylko uchylić rąbka tajemnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakggggg
Poza tym śmiem twierdzić że czarodziejską różdżką albo herbatkami to faktycznie można leczy "migryny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakggggg
No patrz, rozumiem ze uzbrojona w to odkrycie otworzyłaś jakiś biznes. Gdzie też on się znajduje, bo może skorzystam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakggggg
Co wszystko razem nie czyni z ciebie specjalnie wiarygodnego źródła informacji, jak walczyć z migreną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakggggg
Jestem zainteresowana walką z migreną. Również medycyna niekonwencjonalną, ale opartą na jakiś podstawach. Czy oferujesz coś poza dyskredytacją medycyny konwencjonalnej i bycia tajemniczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakggggg
Akupunktura, akupresura, homeopatia, chinskie ziółka, meridiany co tam jeszcze - przerabiałam wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakggggg
Tak naprawdę pomogła mi nowatorka technika wyłączania określonych mięśni za pomocą środka paraliżującego ich skurcze. To była jedyna skuteczna terapia oprócz doraźnie sumatriptanów. Nie mam siły - ani nie widzą sensu się z tobą kłócić. Jak ktoś jest zainteresowany moim doświadczeniem, możemy pogadać, bo naprawdę przerabiałam już wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bin
Mnie prawdziwa migrena dopada kilka razy w roku. Każdy musi znaleźć sposób, który jemu przynosi ulgę. Moje propozycje: migea lub diklofenak doraźnie(na receptę), divascan (długofalowo- na receptę), ze środków naturalnych krople migremar- trzeba zażywać systematycznie, przy dobrej reakcji zmniejszają częstotliwośc napadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieeenka_
Mój mąż też ma ostre ataki migreny związane często z brakiem widzenia, strasznym bolem głowy a czasem i wymiotami. Od około roku codziennie zażywa syrop ziołowy MARIOMIGREN - i od tego czasu ma migren znacznie mniej. jak juz dostanie migrene jest ona jednak boleśniejsza i nawet Sumamigren nie pomaga a kiedyś stawiał go szybko na nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkuś
proponuję wizytę u dobrego neurologa. Ustawi on odpowiednio leki. Leczenie migreny w czasie ataku mija się z celem. Jest to tylko przerywanie bólu, który i tak za kilka dni wróci. A każdy atak jest coraz gorszy. Ja jestem od pewnego czasu na lekach i boli mnie tylko od czasu do czasu głowa, (pomaga wtedy zwykła tabletka przeciwbólowa) ale o atakach mogę teraz zapomnieć. Każdego pacjenta należy potraktować indywidualnie, więc nie będę tu podawała nazw moich leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pustulka
Masaz glowy olowkiem, kiedy sa wstepne sygnaly ze nadejdzie migrena. Masaz po punktach meridiamowych, zaczynajac od nasady nosa (lekko z boku. Najpierw jedna polkula potem druga, przejscie z jednej na druga, na plecach, na lopatkach bo tam konczymy ten masaz. generalnie dobrze sie go zrobi jak sie pojdzie za intuicja i zatrzymywaniem olowka w punktach co przynosza wyrazna ulge. Robiac ten masaz zdejmuje sie ndamiar elektronow z pwoierzchni glowy. Rownie dobrze mozna go zrobic kawalkiem wegla, lub spalonym patykiem, tyle ze sie czlek wybrudzi... Mnie pomoglo. Nie mam migreny od kilku lat, a mialam okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pustulka
Przewpraszam ze sie odezwalam , nie uczestniecze w pyskowkach papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×