Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malenka77777

migrena jak sobie radzicie???

Polecane posty

Powiem Wam, że dla mnie walka z migreną to w sumie walka przegrana. NIc nie pomaga i po prostu czekam aż przejdzie. Ostatnio dużo informacji krąży o tym leku Zolmiles i zastanawiam się, czy to jakiś rewolucyjny lek, bo go wszyscy zachwalają :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma chemicznego leku na migrene,najskuteczniejsza metoda jest akupresura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tym leku krąży tylko masa spamu, takiego jak i ty tu uskuteczniasz. Widać chu*owo musi działać i się nie sprzedaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo jak juz napisałem,nie ma chemicznego leku na migrene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinka
Ja stosuje cini lek a wlasciwie sumatriptan ..to podobne leki pod inna nazwa...lek naorawde skuteczny ...bol mija po 40 minutach calkowicie...z tym ze ja oduczuwam skutki uboczne takie jakby mrowienie w calym ciele..nawet w plucach...ale to mija i bol glowy takze...wiec polecam wszystkim migrenowca...tylko ze sa dosc drogie...6 tabletek kosztuje ok 80 zl. ...ale jedna tabletka zalatwia sprawe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to co Ty polecasz goscina???zamienił stryjek ciupaske na kijek,migrena przechodzi na inne dolegliwości to chyba jakies tabletki z przekierowaniem,:D,nie ma chemii na migrene koniec kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miggosc
Ja też stosuję tryptany (sumamigren, sumigra - w sumie to to samo), 95% skuteczności.Fakt, że czasem przez godzinę jest mi potwornie niedobrze, ale potem przechodzi i ból też MIJA (TAK!). Tryptany drogie, ale już ktoś tu tłumaczył, że jak się ma do wyboru migrenę albo drogie tabsy to w ogóle nie ma tematu:) Z tańszych polecam też Coffecorn Forte (nie wolno stosować razem z tryptanami) - również ogromna u mnie skuteczność przerywania ataku. I - uwaga- to nie są leki przeciwbólowe, tylko przeciwmigrenowe, one zwężają żyły czy jakoś tak, czyli niwelują przyczynę migren. Jeden i drugi lek jest na receptę, więc polecam odwiedzić lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miggosc
właśnie, że jest chemia na migrenę i to są właśnie tryptany (w moim przypadku też ten coffecorn, on zawiera ergotaminę). a co wolisz? mrowienie w ciele lub to, że jest ci niedobrze przez godzinę, czy 1-3 dni wyjęte z życia? ja się nawet nie zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miggosc,he he to płacic tyle kasy za chemie i truc sie nia rozwalac zoładek,nerki wątrąbe,jak mozna zdrowo i za darmo uzyc najskuteczniejszej metody jaka jest akupresura,tylko troszke myslec trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miggosc
Ja nie zaprzeczam, ja po prostu nie znam nikogo, komu pomogło. Jeśli komuś pomoże to super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja juz znam tyle kobiet co to ,juz zapomnieli o migrenie,a miały z nia ogromne problemy,ale dzieki akupresurze pozbyły sie tej dolegliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałam, że woda pomaga, nawet kilka łyków. ból może wynikać po prostu z odwodnienia. pij ulubioną wodę, moja to naturalna woda mineralna ustronianka;) i obserwuj jak się czujesz. trudno dociec przyczyn, więc trzeba próbować różnych rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aprilla9001
ja dostałam nowy lek od lekarza - zolmiles. jeszcze go nie brałam, ale jestem ciekawa waszych opinie jeżeli próbowałyscie. zadne inne leki na mnie juz nie działają. na razie mam spokój, ale zmiana pogody zaczyna się, więc spodziewam sie ataków bólu na nowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma zadnych chemicznych leków na migrene,tylko akupresura moze pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minmin
Jestem pod opieką neurologa, zażywam przepisane przez niego tryptany, gdy czuję zbliżający się silny atak i prowadzę dzienniczek migrenowy na abcmigrena.pl. Dzięki niemu wyłapałam już wiele czynników wywołujących u mnie ból, które staram się ograniczać i już wiedzę efekty - napadów jest o wiele mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwytnastopa
ja sobie radze wyśmienicie. odkąd znalazłem wskazówki na stronie abcmigrena.pl to teraz już umiem walczyć z migreną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja poszłam do neurologa, dał mi chemiczne syfy, po których czułam się okropnie, a głowa bolała dalej... Na szczęście gość okazał się również człowiekiem... I jak widział, że nie ma sposobu na moje bóle głowy (były przede wszystkim związane ze stresem) - zaproponował mi akupunkturę, która również się zajmował. Trochę mi się mdlało jak wbijał we mnie te igły, ale zarówno akupunktura jak i refleksoterapia (na którą trafiłam znacznie później) pomogły mi się uporać z migrenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Jeśli dolegliwości ma małe dziecko, oznacza to że rodzic powinien popracować nad sobą. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/o-roznego-rodzaju-bolach-takich-jak-bol-glowy-zebow-czy-bolach-miesiaczkowych/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrootka
o nie, boję się igieł jak nie wiem co. trafiłam na genialną panią neurolog, która zleciła mi tomografię. wyszły migrenowe zmiany, dlatego już wiedziałyśmy jaki oręż wybrać do walki. na razie jadę na zwykłych przeciwbólach, wcielam w życie rady z wymienionej wyżej abcmigrena. mam tylko nadzieję, że uda się dzięki temu opanować ataki…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duże wrażenie na mnie zrobił pan Sydorchuk z Vitanea ( www.vitanea.eu ). Pół życia męczyły mnie problemy z migreną i dopiero po jego terapii zaczynają przechodzić. Najpierw zrobił badania metodą Volla, teraz leczę się z pomocą biorezonansu i ból odchodzi. Mogę znowu normalnie funkcjonować na co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syzy
Jeśli chodzi o migreny i częste bóle głowy to : mam koleżankę, która miała ten problem. Kiedy tylko czuła że się zaczyna to dzwoniła do męża żeby zabrał ją do domu. To był bardzo nieprzyjemny widok. Jednak jakiś czas temu skorzystała z pewnych zabiegów i już nie ma migren. Oczywiście nie mówię że pozbyła się boli głowy i migren raz na zawsze, jak dotąd (minąły już z 3 miesiące) nie miała ani jednej migreny. Jeśli chodzi o bóle głowy to z 2 lub 3 razy miała ale jak sama powiedziała to już nie to co kiedyś. Były nas tyle małe że nawet nie musiała brać tabletki.Niestety z tych zabiegów można tylko skorzystać w Warszawie, więc nie każdy może z nich korzystać. Jeśli któraś z pań jest zainteresowana proszę pisać pod mój e-mail: tuptektraut@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio odkryłam super sposób - wcieram sobie kilka kropel olejku eterycznego w skronia. Akurat ostatnio mam grejfrutowy od damai (bardzo lubię tę firmę, bo ich olejki mają fajne składy i jest duży wybór zapachów). Na mnie ten sposób działa bardzo kojąco i zdecydowanie zmniejsza objawy migreny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam bardzo ciekawy poradnik na temat naturalnego przeciwdziałania migrenie - www.medpharm.pl/home/393-naturalne-przeciwdzialanie-migrenie-poradnik-dla-pacjenta.html :) Migrena to bardzo uciążliwa dolegliwość, warto zapoznać sie ze sposobami na jej zwalczanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda zdrowia, żeby truć sie tabletkami, na migrenę mi pomaga jedynie Cefaly. moge polecic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×