Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malin_a

Kraków- aerobic lub pilates-szukam chętnych

Polecane posty

hej piszę gdyż chcę zacząc chodzić na aerobic lub pilates ale...nie chce chodzic sama. Może jest też tutaj ktoś kto szuka towarzystwa( lub osoby do motywacji, pogaduch ) na podobne zajęcia?? Mieszkam w ok.Ronda Matecznego i gdzieś w tych okolicach zamierzam wybrać sie na te zajęcia.Buziaki dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiBejbi
no to wpadaj do mnie na zajecia, prowadze na biezanowie ( ale to troche od matecznego :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm a są grupy podstawowe czy juz raczej zaaawansowane? i czy w godzinkach wieczornych też? bo do 18 pracuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia*
malina ja mieszkam koło ronda mogilskiego :D chętnie sie z tobą wybiore a tak z ciekawości ile masz lat..../?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wanilia* - to do matecznego od mogilskiego jest kawałek ale bardzo chętnie skoro Ci ta odległośc nie przeszkadza. Mam 20 lat a Ty? jeśli masz więcej lat-to nie jest dla mnie problem :) wiec jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia*
malina mam 21 ale może najpierw powiedz na co chcesz się zapisać i wogle powiedz jak sobie to wyobrażasz.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm..no więc dokladnie to nie wiem-mogłybyśmy zacząć od normalnego aerobicu a później przejść do pilatesu czy jakiś innych odmian fitnessu :) trzeba by się było jakoś dogadać :) napisz do mnie na maila to podam Ci gg i pogadamy :) w pon idziemy na kawe obgadać plan a we wt idziemy ćwiczyć :P (tylko że tak jak wyżej pisałam u mnie w gre wchodza tylko wieczory bo do 18 pracuje) czekam wanilia na maila od Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiez w jakim celu Ty chcesz zacząć chodzić? napisz mi w mailu cos o sobie, np podaj ile ważysz, ile masz wzrostu, zaintesowania itp (bo bedzie mi glupio isc z jakas super laską :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia*
malina napisze do ciebie ale w ten poniedziałek to odpada z przyczyn zdrowotnych myśle że za pare dni bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k g ś p
ja chetnie ale nie odpowiada mi rejon :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. To zapraszam naJózefińską. Chodze na pilates dwa razy w tygodniu. Dojezdrzam z Łagiewnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikusia.
hej dziewczyny. gdzie chodzicie i jakie macie wymiary- chocdzi i o to czy chcecie schudnac czy jestescie szczuplutkie czy chcecie schudnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikusia.
NIKT Z KRAKOWA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się wybieram na pilates chyba..bardziej niż na jogę chociaż się jeszcze zstanawiam, mieszkam koło ronda mogilskiego i zastanawiałam się nad takim klubem na ul. św. Filipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Witam !!! Hej Dziewczyny ? Nie słyszałyście czasami gdzie w Krakowie znajduje się jakieś studio z najnowszą kosmiczną platformą wibracyjną - soniczną ? Ponoć jest to największy HIT !!! I nazywa się STANDINGMATE. Kuzynka z Warszawy nie może się nachwalić co ta maszyna potrafi , wyniki są już ponoć po paru razach . Ponoć jest to pierwsza maszyna w świecie która bije na łeb wszystkie platformy wibracyjne . Dajcie znać jak byście coś wiedziały ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio Odnowy Biologicznej
..................................Ekskluzywne............... ...................... ........................Studio Odnowy Biologicznej............................. ................30-209 Kraków ul.Królowej Jadwigi 103 A.................... .....................................Zaprasza !!!.................................... Na maszyny oraz zabiegi : Vacu >< Vell - bieżnia- (kapsuła próżniowa)-spacer w pod ciśnieniu ! STANDINGMATE - najnowsza platforma soniczna ! , nie TURBO SONIC ! BEAUTYTEK - ultra nowoczesna , nieinwazyjna kosmetyka XXI w -modelowanie sylwetki , lifting twarzy i biustu, ujędrnianie-wyszczuplanie ciała , likwidacja CELULITU !!! Ponadto: ........................................Masaże.......... ......................... masaż relaksacyjny masaż wyszczuplająco-ujędrniający + zabiegi na ciało masaż sportowy masaż częściowy masaż twarzy masaż dłoni i stóp masaż aromaterapeutyczny masaż synchroniczny masaż rytmiczny masaż energetyzujący Uwaga !!! Tylko u nas w studio : .....................................Woda Mineralna............................... ......................................... GRATIS !!!.................................. a w miesiącu lipiec i sierpień na wszystkie usługi 15% zniżki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studio urody Active Woman serdecznie zaprasza na pilates. Studio mieści się w Krakowie i posiada bardzo korzysta ofertę.Zachęcam do skorzystania ,wejdźcie i sprawdźcie sami http://www.uroda.krakow.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×