Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brbrbr

Jakie kosmetyki polecacie dla niemowląt?

Polecane posty

Gość klementynka34
Dla niemowląt tylko i wyłącznie naturalne kosmetyki, skóra dziecka jest naprawdę wrażliwa, więc trzeba o nią dbać. Polecam zajrzeć do sklepu ekomaluch.pl, bo mają tam spory wybór i fajne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Ja dla mojego dziecka stosuje pampersy i chusteczki pampers nie probowalam innych ale siostra z pampersa na rossmanowsie chciala zamienic i dziecko jej sie odparzylo.moze jest tak ze beda dobre te,ktore zaczniemy stosowac od poczatku nawet z biedronki to tylko moj wymysl nie sprawdzony.oliwek nie stosuje w ogole pediatra powiedzial ze dzieci ze zdrowa skora sie nie smaruje.ze moge wiadomo ale nie ma takiej potrzeby ale latem unikac poniewaz zatyka pory i moga robic sie potowki.krem do dupki kupilam bepanthen ale nie mialam okazji uzywac.siostry dla swoich dzieci go uzywaly i sudocrem tez.do pepuszka puder z firmy weleda podejzewam ze w sklepie rossman mozna kupic.ja zaopatrywalam sie w niemczech bo tu mieszkam.i ogolnie z tej firmy bardzo chwala sobie.mialam tez taki krem na popekana skore na zgieciach raczek mojej perelki zaraz po urodzeniu.na odparzenia w polsce polecaja pediatrzy zwykla make ziemniaczana.w sumie lepsze od chemi bo naturalne.a zaraz po urodzeniu jak skorka niemowlaczka sie zluszcza i robie sie takie waleczki w pachwinach pod paszkami to fajnie jest nasaczyc wacik oliwa z oliwek i zetrzec przed kapaniem.polecila mi to polozna.a na sucha skore polecila by wykapac dziecko w wodzie z odrobina oliwy i mleka.nie probowalam maz z usmiechem na twarzy powiedzial ze nasza niunia bedzie sie kapac w mleku jak kleopatra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi znajoma przyniosła próbkę kremu Lichtena i przyznam, że jestem jak na razie bardzo zadowolona. zobaczymy, jak będzie dalej, czy to tylko efekt zmiany kosmetyku, czy rzeczywiście Lichtena jest taka świetna, jak o niej mówią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o a można gdzieś dostać próbki tej Lichteny? ja zastanawiam się nad tą marką bo już sporo o niej czytałam i słyszałam dobrych opinii.. ale przed zakupem chciałabym wypróbować, jak sprawdzi się na mojej skórze - a nie ukrywam, że po tym co słyszałam, oczekiwania mam dość wysokie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy ile ma twoje dziecko. Gdy maly mial ponizej pól roku kąpałam w emolium albo oliatum do tego bez zapachowe mleczko do ciala mixa kupowalam i w rossmanie te platki do mycia pupy woda nie urzywalam pudrow tylko linomag. Teraz maly ma osiem miesięcy uzywam plyny dla dzieci biale jelenie na przemian z ziajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas sprawdzily sie kosmetyki Hipp, zel do mycia ciala i wlosow, oliwka-uzywalam do masazu brzuszka bo corcia miala kolki, teraz kupila krem na zime, poza tym uzywam linomag zielony pod pieluszke, wode morska do noska i sol fizjologiczna do przemywania oczek, a do pupy husteczki z biedronki Fitti Jedna zasada im mniej kosmetykow tym lepiej.Wejdz sobie no strone srokao.pl tam masz swietny opis wiekszosci kosmetykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_jasia88
a znacie atoperal? bo wczoraj mignął mi na półce w aptece. nie znam tej serii. może któraś z Was stosowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojego synka od początku mylam płynem do kąpieli Pierpaoli ma już prawie rok i do tej pory użyłam dwóch butelek po 200 ml. Nie stosuje żadnych olejków poniewaz ten płyn tak fajnie nawilża skórę ze nie ma takiej potrzeby . Kosmetyki dla dzieci z serii Pierpaoli można kupic w sklepie internetowy www.bioekolukino.16mb.com . Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niedawno kupiłam w sklepie Eco&Well ekologiczną oliwkę do ciała dla dzieci. Tutaj macie link do ich strony: https://ecoandwell.pl/produkt/sylveco-dla-dzieci-oliwka-do-ciala-z-betulina-200-ml/ - w składzie ma same oleje: sojowy, ze słodkich migdałów, oliwę z oliwek, słonecznikowy, wosk pszczeli, betulinę oraz witaminę E. Można go więc stosować już u miesięcznych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecsm zwykle szare mydlo, np Sonnet i do smarowania olej kokosowy i tyle! Zero chemii i ani 1 odparzenia od urodzenia do teraz- 6 miesiecy. Sudokrem absolutnie nie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam zamiar stosowac tylko bialy jelen i olej kokosowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja trafiłam jakiś czas temu na firmę która produkuje kosmetyki ręcznie. Mojej bratowej ostatnio również sprezentowałam cały kosz z mydełkami pięknie pachnącymi i innymi kosmetykam dla niej i dla jej córeczek. Wszystkie ręcznie robione i z naturalnych składników. Tacę oraz kosmetyki znalazłam na tej stronie producenta: http://naturauanny.pl/ Polecam. Dziewczyna jest mgr komsetologii i ma ogromną wiedzę i można łatwo ustalić z nią konkretnie to co się chce aby znalazło się w środku. Robi też mydełka z napisami... Super fajny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkowaChmurka
Bardzo fajna jest seria Elodermu, zawiera kwasy omega 369, które świetnie nawilżają i bardzo dobrze łagodzą podrażnienia. stosuję dla córeczki, która ma skórę wrażliwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię markę Bebble za naturalne składy. ich krem na złą pogodę jest genialny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajnera
tez doceniam markę Bebble jeżeli chodzi o ich mleczko do ciała dla niemowląt sprawdza się faktycznie znakomicie bardzo dobrze nawilza warto wpisac to w zestaw kosmetykow dla niemowlat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×