Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brbrbr

Jakie kosmetyki polecacie dla niemowląt?

Polecane posty

Ja uzywam:) Z czystym serce polecam,to najlepsze kosmetyki,z jakimi sie spotkałam:) Seria dla kobiet w ciąży tez jest ekstra:) Owszem,są dosc drogie,ale bardzo wydajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brbrbr
wiem ale mi chodzi o mustelle bebe czy jakos tak własnie sie z tym zetknełam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tych wlasnie mowie:)Sa bardzo dobre,moje dzieci maja wrazliwa i alergiczna skore,a te kosmetyki sa dla nich swietne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brbrbr mam w tej chwili na aukcjach krem na odpażenia, a oliwkę (Bubchen Baby Ol) i szapon z żelem 2w1 (malinowe, truskawkowe, brzoskwiniowe) mam też u siebie - tylko nie wystawione w tej chwili jak widzę, bo mi schodzi i nie nadążam wszystkiego uzupełniać zresztą jakbyś chciała się u mnie zaopatrzyć taniej - poza allegro - to nie wystawiałabym (bo mam obecnie 3 ostatnie oliwki - żeby ktoś nie wykupił), tylko daj znać, to zaklepię dla Ciebie... i co tam jeszcze sobie upatrzyłaś... Moje allegro: http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=6992792

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majcik1975
najlepsza jest seria Calendula z firmy Weleda. Produkt szwajcarski ale do nabycia równiez w Niemczech i widziałam chyba gdzies w jakimś sklepie internetowym u nas w Polsce. Ja dostałam od kuzynki która mieszka w Szwajcarii , tam używaja tego na oddziałach dla noworodków. Przykładowe ceny to 25PLN mydełko , krem do pupci 30 PLN , oliwka 30 PLN .Jeżeli ktos ma dostęp to GORĄCO POLECAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z mojego doświadczenia wiem, że najlepsze są kosmetyki naturalne, które na bank nie zaszkodza dziecku. ja w ciaży już sama stosowałam oliwkę z olejkiem z migdałów na czerwone, nowe rozstępy, potem dziecku kupowałam kosmetyki naturalne.polecam szczególnie kremik do pupci weleda http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1013400752 i balsam gutenacht penaten.to moje dwa bestsellery.jeśli nie wiecie, co to weleda to pogrzebcie na forach na wizazu czy http://przepieknie.pl/forums/32-Weleda dla świeżych mam i oczekujacych- nie kupujcie masy kosmetyków.trzymajcie sie sprawdzonych,polecanych przez koleżanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rannyyy, ale macie problemy. :O Jak Ty autorko masz problem z wyborem kosmetykow to co zrobisz jak sie dziecko urodzi i tzreba bedzie podejmowac mase decyzji dot dziecka to co wtedy zrobisz? Jest mase kosmetykow na polkach kelpowych i jak dziecko nie jest alergikiem to mozna uzywac wszystkiego. Smiesza mnie te co promuja olliatum, emolium bo daly sie nabrac zach koncernom ktore to gowno reklamuja. Dawniej nas mamy myly w wodzie z mydlem czesto szraym i wszyscy zyjemy , nikt nie umarl. A teraz tak wymyslacie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My uzywam od jakiegos czasu babydream z rossmana jest super wydajny tani i prawie bez chemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia+1973
Wcześniej używałam oliwę z oliwek, bo wiadomo 0 chemii, ale wpadłam na czyściutką serię kosmetyków Raw Gaia. Zaczęłam używać dla małego krem dla dzieci z wodą kwiatową, bardzo ładnie pachną, 0 podrażnień, skórka się ładnie wygładziła. Lubię je, bo zapachy są z naturalnych produktów, nie mają żadnej chemii, ja jestem bardzo przeciwna wszystkiemu co sztuczne, więc idealne dla mnie :) Jestem bardzo zadowolona, podam linka gdzie kupiłam: http://rawfoods.pl/sklep/raw-kosmetyki/ wcześniej też używałam Jason, ale niestety ich skład nie był tak idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam kosmetyki hipp. Prawie od początku używamy dla małej szamponu hipp, a potem kupiłam oliwkę, mleczko do ciała i żel do mycia ciała i włosów. Wszystko jest super, delikatnie pachnie.Mleczko się bardzo ładnie wchłania, a żel do kąpieli łatwo się spłukuje i zostawia osadu na skórze jak mydła. Zaznaczam, że mała ma skłonność do alergii, a te kosmetyki jej bardzo pasują. teraz ma 11 miesięcy i na razie nie zamierzam ich zmieniać na nic innego. Są dostępne np. w tesco i rossmanie, a jak poczytasz skład to zobaczysz, że nie zawierają zbędnych składników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikaraguua
A kosmetyki Nivea? Ktoś może powiedzieć jak się sprawdzają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam tylko emolium do kąpieli, nie trzeba niczym smarować później, żadnej oliwki i sudokremów. Na noc smaruję mąką ziemniaczaną okolice "bikini", bo w nocy nie zmieniam pieluszki, bo malutki robi tylko siusiu. Żadnych odparzeń i wysypek. Aha no i chusteczki babydream przy przewijaniu, ale to od niedawna, bo do ok. 5kg. myłam małego pod kranem zwykłym mydłem z amwaya, którym my się myjemy. Słyszałam właśnie, że kosmetyki babydream są bardzo dobre, używają ich w naszym szpitalu. Dodatkowo są tanie. Raz synek miał odparzenie na szyjce, bo mu się bardzo ulewało, to po 2 dniach smarowania mąką ziemniaczaną wszystko zeszło. Przed porodem nakupowałam sudokremy, hippy, pudry, oliwki i inne cuda. No i stoi sobie i czeka na chętnych do zabrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iCandy :) drogi jest ale
my lubimy penateny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny krem
Mojego małego smaruję po kąpieli żywym kremem dla dzieci raw gaia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWSI
Ja drogie mamy naprawde polecam kosmetyki firmy SANOSAN,sa w niskiej cenie,a przy tym w duzych opakowaniach,dziwie sie ze tak malo popularna jest ta firma,bo jakosc ma rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka fajnej dwojki
Ja ci polecam im mniej tym lepiej. Dobry zel do mycia ciala, bez parabenow, bez sles. Ja uzywalam Musteli i NIvea. Emoilientow nie powinno sie uzywac przy zdrowych noworodkach i niemowletach bo natmluszczaja i rozleniwaiaja skore. Jesli dziecko ma moejscami sucha skore to przez kilka dni smarowac oliwa z oliwxek. ewentulanie dodac pare kropli do kapieli. Unikac parafiny, ktora nie pzwala skorze wytworzyc wlasciwego natluszczenia. Jesli koniecznie chcesz uzywac emolientow to przyjrzyj sie bodajze Balneum: nie ma w skladzie olejow mineralnych. NIezle kosmetyki lma tez Hipp, chocaiz w niektorych sa parabeny. NIvea jest ok malo sllmdnikow i raczej bezpieczne. POkazala sie tez nowa seria Bella Natura ( chyba) kotra tez nie ma za duzo swinstw. Ja chusteczek uzywam tylko na wyjazdach. Na co dzien stosuje wode i waciki do mycia pupy. Jak sie cos czerwieni na pupie to krem przeciwko odparzniom. U nas sprawdziel sie nivea, mustela i alantan. Alantan jest tez fajny na wszelki podraznienia. Generalnie zasada jest taka, pozwol skorze znalezc swoja wlasna rownowage. NIe smaruj nicazym na zapas ani na wszelki wypadek. WIekszosc kosmetykow dla dziecka jest po prostu zbedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka fajnej dwojki
acha i w lecie obowiazkowo krem z filtrem ja uzywalam musteli i babydream. Babydream jest b dobry i niedrogi. Oliwki to wg mnie porazka. Nie wiem w o gole po co sie oliwkuje zdrowe dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobobebe
Zgadzam się co do oliwek i mam podobne spostrzeżenia odnośnie smarowania pupy na zapas,ja używam kremu gdy pupa jest już podrażniona,nie rouzmiem rodziców, którzy zasypują pudrem i zasmarowuja zdrowe pupy, a pozniej narzekaja, że dzieci maja pieluszkowe zapalenie. Jak maja nie miec gdy skora nie oddycha:) Ja sprobowalam nivei do kapieli i nie bylam zadowolona, strasznie wysusza skore, ale moj syn ma skore sklonna do atopii. Dlatego uzywam Balneum i Mustele do kapieli, do smarowania Mustela, Balneum i Emolium. I jestem zadowolona z rezultatow, skora staje sie coraz mnie j sucha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla niemowląt najlepiej stosować sprawdzone kosmetyki kupione wyłącznie w aptece. Wśród nich bezpieczeństwem i świetną ochroną wrażliwej skóry dziecka wyróżnia się przede wszystkim seria kosmetyków Emolium http://av.pl/2620,emolium-emulsja-do-ciala-400-ml.html, które zostały opracowane na bazie emolientów, czyli preparatów kosmetycznych, które trwale nawilżają skórę i zapobiegają podrażnieniom. Teraz w internetowej av.pl z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet do 8 marca 2013 r. trwa promocja na kosmetyki marki Lierac i Iwostin, a rabaty na nie sięgają aż do - 10%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eco
Ja też dla swoich dzieciaczków używałam szamponów i płynów do kąpieli z Rossmanów i tym podobnych. Teraz tego żałuję. Przestawiłam się całkowicie na certyfikowane kosmetyki naturalne marki Lavera. Już od dłuższego czasu kupuję je w zaskakująco przystępnej cenie w sklepie Naturnika. http://www.naturnika.pl/pl/c/Mama-i-Dziecko/39/1/default/1/f_producer_1/1 Przyznam się że sama używam kosmetyków tej marki i jestem bardzo zadowolona - wreszcie skóra po wyjściu spod prysznica jest nawilżona - używam żelu z olejkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×