Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie podoba mi sie moja figurka

prosze powiedxzcie mi jak mam wyszczuplic uda i pozbyc sie celulitu z nich

Polecane posty

:) może rower, stepper,skakanka,biegi? masaż, balsam , peeling kawowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobne uda
moje uda maja podobny ksztalt tyle ze sa grubsze :( od pasa w gore jestem ok ale te nogi...wygladam okropnie.juz nie wiem co mam robic,mam powoli dosc.nic nie dziala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na uda plecam pilatesa na
stronce youtube jest mnostwo filmikow wybierz sobie te ktor e akurat sa na nogi i posladki. poza tym jedno cwiczenie z www.modeling.pl http://www.modeling.pl/?sub=artykuly&fil=read&poz=11&art=48&dz=11&page=1 najfajniesze jest to cwiczenie 9 ale trzeba je robic np 2-3 razy dziennie po 50 razy. pozostale tez sa dosc fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomóżcie jej11
podnosze!!!!!!111111 pomóżcie jej!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podoba mi sie moja figurka
a tak dziewczyny jak doradzacie to co jeszcze mogłabym zmienić nad czym jeszcze popracować bo ja dość krytycznie podchodzę do mojego ciała i wstydzę sie przed kimkolwiek rozebrać napiszcie co myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest tak zle ja cwicze callanetiks i naprawde na uda wplynal rewelacyjnie polecam ci -jak by co to na forum o callanetiksie sie dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podoba mi sie moja figurka
callanetiks a co to jest bo wpisałam na forum szukaj i nic mi nie znalazło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podoba mi sie moja figurka
a jak myślicie czy siłownia może mi pomóc bo od jakiegoś czasu myślę żeby wykupić sobie karnet na razie na miecha żeby zobaczyć jak to jest i czy dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podoba mi sie moja figurka
mam nadzieje ze to było szczere moim zdaniem są troszkę za grube w udach bo jak siadam to tak sie rozpływają i są wielkie no i ten cellulit nie daje mi spokoju chce sie go pozbyć ale nie wiem jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas szybko mija.
jestes ok, tylko masz bardzo chlopaięca figure, jakies cwiczenia na takie by sie przydaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas szybko mija.
talie* chłopięcą*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podoba mi sie moja figurka
to poradź mi coś jestem otwarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podoba mi sie moja figurka
no i czy komuś udało sie pozbyć celolitu bo to jest zmora mój nie jest duzy ale chce go wyeliminować z mojego ciała bez kompromisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to było szczere, dzwię się ,że 8 wypowiedzi przed moim postem tego nie zasugerowały :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podoba mi sie moja figurka
tylko ja chciałabym chodzić w krótkich spódniczkach a wstydzę sie cały czas chodzę w spodniach znajomi namawiają mnie na krótką dżinsowa spódniczkę ale sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malbooro
Masz podobną figurę do mojej... (tyle ze ja mam wcięcie w talii). Tak jak ja, masz grube łydki i ten cellulit na udach (moj jest chyba ciut większy). Słyszałam o peelingach kawowych i foliowaniu... I rower do tego... Muszę tego koniecznie spróbować. POzdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malboro, daj mi numer swojego konta w banku to ci przeleję trochę na leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumbumbum
Matko !!!! Mi sie wydaje , że wy laski specjalnie wklejacie foty żeby wam słodzić, że jest ok i nie ma sie co odchudzać. Masz zgrabne nogi i uda ok !!!! Jak już bym sie miala troche uczepić to radziłabym przytyć w tyłku albo nad talią popracować, żeby bardziej kobieca figure mieć. A udom daj spokuj i cellulitisu tez nie masz. No i radze albo przestać sie pastwić takimi zdjęciami nad laskami ktore poważnie maja problem, albo iśc do specjalisty bo sama masz problem. Tak czy tak, powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podoba mi sie moja figurka
bumbumbum nie wiem jak inne laski ale ja nie wkleiłam tych zdjęć żeby ktoś mi słodził i mówił jaka to ja jestem zgrabna bo ja sie za taka nie uważam po prostu chciałam prosić o radę nad czym mam popracować i jak to osiągnąć a wiadomo ze lepiej jest doradzić jak sie kogoś widzi co do cellulitu to na zdjęciu go nie widać ale jak napnę mięśnie albo ścisnę uda ręką to widać pomarszczona skórkę a to znak ze sie pojawia i ja chce go już zacząć eliminować a nie jak będzie widoczny gołym okiem a teraz powiedzcie mi co mam robić żeby wysmuklic talię proszę o rady będę wam bardzo wdzięczna aha i nie pastwie sie nad dziewczynami które mają poważne problemy nie o to mi chodziło a ja tez je mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podoba mi sie moja figurka
hejka a czy ktoś może mi coś polecić żeby wyszczuplić talie i nabrać bardziej kobiecych kształtów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocniarka
hula hop, wpisz w google - cwiczenia na talie osy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podoba mi sie moja figurka
a czy jakie urządzenia na siłowni mogą mi w tym pomóc bo chce isc na siłownie ale nie mam pojęcia czy tam będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuleczka_kuka
--> bumbumbum, bez nerwów;) Ale masz rację... Dziewczyna naprawdę ma problem... ale związany z niską samooceną. Radziłabym udać się do jakiegoś terapeuty autorce wątku:) On prędzej pomoże jej w pozbyciu się niewidzialnego tłuszczyku z ud;) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podoba mi sie moja figurka
hehe dzięki muszę przyznać ze mam niską samoocenę ale moje nogi nie są aż takie idealne najwięcej denerwuje mnie to ze gdy siadam to uda strasznie sie rozpłaszczają i są duże i jak je dotykam to trzęsą sie jak galaretka no i do tego są strasznie grube - nie wiem jak to opisać wszyscy co mnie widzą w krótkich spodniach lub spódniczce to mi sie pytają czy ja coś trenuje bo mam mocne nogi a do tego gdy ścisnę uda lub napnę pośladki to widać cellulit zaczęłam robić ten peeling kawowy ale czy on coś pomoże chce go robić dwa razy w tygodniu jak długo trzeba czekać na efekty czy ktoś stosował ten peeling i czy po nim udało sie komuś pozbyć cellulitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podoba mi sie moja figurka
a powiedzcie mi bo większość z was pisze że mam zgrabne nogi a co sądzicie teraz o moich nogach w takich spódniczkach http://www.mfoto.pl/uploads/1399/1-005_bc78e.jpg http://www.mfoto.pl/uploads/1399/1-006_56118.jpg http://www.mfoto.pl/uploads/1399/1-008_1bbad.jpg http://www.mfoto.pl/uploads/1399/1-010_5c635.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×