Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie podoba mi sie moja figurka

prosze powiedxzcie mi jak mam wyszczuplic uda i pozbyc sie celulitu z nich

Polecane posty

Gość krakowiaczka24
kochane miałam identyczny problem;)) do czasu;)) jakiś czas temu próbowałam dosłownie wszytskiego nawet regularnie chodziłam na siłownie i nic;/ monstrualne uda jak były tak były, ale teraz wygładm troche inaczej (ze spodni roz 42 nosze teraz 38 i mam powoli luźne) po niesmowitym trudzie znalazłam wspaniałą trnerkę: dietetyczke i instruktora fitness dojeżdża do klienetek niważne czy do sopotu (do właśnie kumpela z sopotu mnie z nią skontaktowała) czy krakowa. Zadawała mi chyab z milion pytań by doposawoać sie do mnie a dieta i ćwiczenia sprawiła mi jak najmniej kłopotu przy maxymalnych efektach, nauczyła mnie poprawnie robić zakupy, przeprowadizxła ze mną pare treningów i na ich podstawie dobrały mi indywidulany tryb ćwiczeń jeny jeny tylko chwalić chwalić; pod koniec dostałam od niej skoroszyt z jej radami i wskazówkami dla mnie - zawsze nmam go przy sobie!!! dzięki ci Weroniko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakraaaaa
krakowiaczka ile bierze ta Weronika?? napisz coś więcej?? jak można sie z nią skontaktować??? ja mma problem z motywacją wątpie czy ktokolwiek mi pomoże i leniwa jestem do tego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podoba mi sie moja figurka
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3514687 nie wiem co jest ale tu na tym forum większość mówi mi ze mam zgrabne nogi a tu wklejam link gdzie dziewczyny twierdziły ze fatalnie wyglądam w tych spodniczkach już sama nie wiem ogólnie w dżinsowej chodzę ale jakoś do tej białej nie mogę sie przełamać od września chce iść na siłownie jakie urządzenia powinny być w siłowni aby poprawić swoją figurkę no i poradźcie mi coś na ta talie bo chciałabym mieć większe wcięcie a nie wiem jak to osiągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinosss
Na zdjęciu nie widać cellulitu, chyba, że masz 1 faze. Możesz trochę popracować nad nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwafdfds
Nogi masz zgrabne za małe wcięcie w talii, za grube łydki, natomiast uda masz w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nogi są ok
bardziej bym za to popracowała nad talią bo nie masz wcięcia jeździj na rolkach, one pięknie kształtują nogi, podnoszą tyłeczek i rzeźbią talię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam kriolipolizę, super modeluje figurę a na cellulit masaże próżniowe, osobiście miałam ładna oponkę na brzuchu a dzięki 2 zabiegom kriolipolizy mój flaczek tłuszczu znikł, na masaże i krio chodziłam do kliniki Amaryllis, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań nosić spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bieganie to najlepsza i najtańsza aktywność fizyczna za jaką możemy sie zabrać. Na odchudzanie działa bardzo szybko. Tylko ważne jest żeby zapewnić sobie dobrze amortyzujące buty, bo bez tego mozna nabawić isę nieprzyjemnych kontuzji. Od siebie mogę polecić New Balance W980SP2 ja w tych biegam ale wiem że dobre też sa W1080BY5 – 1080v5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×