Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość biedny kundelek

Znalezlismy psa przywiązanego do drzewa !!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

sluchajcie wierzcie lub nie, to jest moj teraz prawdziwy nick jestem autorką tego topiku, pies nie jest zaden pimpek tylko reks zresztą mozna zobaczyc po ilosci postow ktora to ktora a jak trzeba udowodnic to wkleje jeszzcze jedno zdjecie psiakatylko nie teraz, bo ze swojego kumputera nie moge dranią mnie te podszywy moi rodzice jak juz napisalam znalezli i przygarneli tego psa, wiec nie wierzcie w takie bzdury jak bicie zwierząt i daj juz spokoj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za literowki :O a powaznie nie będę prowadzila psiaka do zadnego psychologa, tak jak ktos uwierzyl ;) po prostu bedzie z nami ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bym ci nakopała w tyłek
biedny kundeIek nikt na to nie zwrócił uwagi ale idiotka od Pimpka wyraźnie zamiast "L" ma duże "I". Spiżdżaj stąd!!!!!! 😠 Wszyscy już widzą które posty są twoje. Jeszcze się uśmiecha głupio kretynka. Nakopałabym ci gnoju w dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frk-09
ale masz nick pod który nadal będzie się łatwo podszyć wystarczy znow zaminić to słynne "l" na 'I" musisz napisać inaczej np: biedny kundełek i będziesz miała spokój albo musisz zalogować dwa nicki ten pod el i duże i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez mnie juz wku....... :O wklej zdjecie psa jesli jestes autorka topiku, ha? ;) i musisz miec bardzo ciekawe życie skoro tak sobie przywłaszczasz prawa do cudzych rzeczy i udajesz kim nie jestes? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frk-09
pod małe "el" oczywiście miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, pozniej to zrobie ;) narazie ide do swojego zwierzynca, a potemmuszę pozalatwiac swoje sprawy;) milego dnia ;) 🖐️ acha, od tej pory kazdy kundelek to podszyw ;) bede moze troche pozniej, albo wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skad sie biora takie debile;/ dziewczyna dobrze zrobila a ten pustak o inteligencji warzywa podszywa sie pod nia, najebalabym Ci sękow debilu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety autorko
Dopisanie do nicku "prawdziwy nick" w niczym nie pomoże a nadal będzie pożywką dla podszywacza ponieważ znów może zamianić literkę L na I. Dopóki w nicku będzie literka L dopóty będzie pożywką dla podszywacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymaj sie i nie przejmuj sie :) najwazniejsze ze psiątko jest szczesliwe i ma dom:) a na debilow nie zwracaj uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto zmień nick
bo nikt sie nie połapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywacz to zapewne
jakieś dziecko które ma wakacje, siedzi w domu i nie ma co z czasem robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedny kundeIek--> masz zabe ??? bo u mnie na tym \"zdjeciu\" zaba jest :D:D:D a poza tym co to za problem kliknąc na linka ze zdjeciem , który wkleiła \"prawdziwy kundelek\" i wkleic go ponownie tutaj :o proponuje aby moderatorzy zadziałali w tej kwestii !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy w kwestii zabanowania kundelka prze z I , ktory niezle namieszał....i wprowadził w bład tyle osób !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak radzilyscie, zmienilam na biedny kundełek teraz moze nikt mnie nie podrobi :P swoją drogą nie rozumiem tamtych podszywow? :O co one mialy na celu? :O bo nie byly ani smieszne, ani mądre :O a psiak czuje sie dobrze, biega sobie po podworku i sie cieszy z byle czego ;) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem autorką topiku, serio ;) narazie nie wkleje kolejnego zdjęcia psiaka, bo nie bardzo mam skąd(u mnie sie nie da) ale postaram sie to zrobic za jakis czas (tz. na pewno nie dzisiaj, ani jutro ) a poza tym psina ma fajnie, jest cieplutko, lezy na trawce i szczeka sobie ;) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia23
witajcie ja tez mam przygode z psiakiem ktory zostal porzucony. Od miesiac czasu ten piesek przychodzil pod moje miejsce pracy... a ze czesto sie u nas pokazywal zostal przez nas dokarmiany.... caly dzien i noc spedzal na trawniku skulony w klebek i nasluchiwal jadace samochody i do nich lecial.... Wydaje mi sie ze ten piesek zostal wyrzucony z auta ..... nawet nie wyobrazam sobie jak mozna tak poprostu wyrzucic psaiak. Kiedys wracajac z pracy ta psinka odprowadzila mnie pod same drzwi domu i tak przed dzrwiami sobie lezala az wyjde, chodzila krok w krok za mna. Kiedys przez caly dzien lezala w upale u mnie na podworko w koncu nie wytrzymalam i stwierdzilam ze trzeba jej znalezsc dobry dom. Poszlam z nia do weterynarza zaszczepilam, odpchlilam, i odrobaczylam. Postanowilismy zawiesc ja do znajomych (uwielnia jezdic autem) jednak jastepnego dnia dowiedzielismy ze uciekla z tamtad i mielismy straszne wyrzuty sumienia ze ja oddalismy. Wiec pojechalismy ja szukac w koncu sie znalazla i zabralismy ja do domu teraz jest naszym kochanym pupilkiem i za nic bysmy jej nie oddali. Nie wiem jak ludzie moga wyrzucic psa, co bo im sie znudzil, ze klopot ale takie zwierzeta przezywaja to i tesknia za swoimi wlascicielami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia23 -> To dobrze, że jest z Tobą i ją kochasz:) takie porzucone pieski najbardziej zasługują na miłość:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia23
to jest teraz oczko w glowie calej rodziny. Mam tylko obawy ze bedzie miala male mimo iz dostala zastrzyk ze nie bedzie mogla miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suczka powinna chociaż raz w życiu mieć małe. A nie jesteś chyba pewna czy zanim do was trafiła, miała je?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia23
Lekarz stwierdzil, że on ma 4 lata ja niestety nie moge sobie pozwolic na mlode bo mieszkam w bloku pozatym zastzryk ten mial zapewnic jej to zeby znalazla dom a wiadomo ze ludzie nie chca suczek bo jest klopot a pozniej i tak zostala z nami przytylo jej sie wiec i tak nie wiem czy taki zastrzyk cos daje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mieszkam w bloku, ale jakoś sobie poradziłam z pieskami:P Ale rozumiem, to jest kłopot i to spory...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ;) i pani cenzor 🌼- powaznie to mam coraz większe obawy pisania na tym forum, bo biedny kundełek to tylko moj zastepczy nick ;) a jak wy tu tak wszystko o wszystkich wiecie?! obowiazuje jakas tajemnica czy nie? ;) psiak ma sie super (narazie- jest przed operacją) wlasnie na kogos szczeka ;) wiecie jak on broni juz domu? ;) niezly jest ;) pozdrawiam wszystkich, milego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze dodam, ze podszywaczowi nic bym nie zrobila, niegrozny jest ;) i trzeba zrozumiec ze dla niektorych to jakas forma spedzenia życia :P ale temu co tak potraktowal psiaka to nie wiem...:( dlaczego ktos taki w ogole bierze do siebie zwierze? :( acha, mam pytanie do pani cenzor- wiadomo, ktory to z ,oderatorow narobil niegdys takiego zamieszania na kafe? (chodzi mi o te udostepnienie hasla- przez co zostaly pokasowane ciekawe topiki) pozdrawiam 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×