Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kipilam dzisiaj

kupilam dzisiaj 4 staniki za 2,99

Polecane posty

To nie tylko kwestia splaszczania ;) kazdy robi jak uwaza - ja sadze, ze sa rzeczy na ktorych nie warto az tak ;) oszczedzac, bo to sie zemsci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikaki
Mając małe piersi też można sobie szkody narobić. 80% kobiet nie umie dobrać rozmiaru stanika i zazwyczaj nosi za szerokie obwody i za małe miseczki - wtedy taki stanik jeździ po klatce i rozsmarowuje biust (sztywne miseczki wybitnie w tym "pomagają"). A że te staniki bazarkowe często kupuje się "na oko" to ryzyko jest jeszcze większe. A potem taka dziewczyna patrzy w lustro i stwierdza, że ma "szeroko rozstawione piersi". Figa prawda - to jest normalny biust rozheblowany pod pachy przez stanik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez mowilam
ze go mierzyłam. Dlaczego uwazacie ze taniego stanika nie mozna dobrze dobrac? No bez jaj, ja umiem dobierac rozmiar :D A co do tego ze mi sie to zemści - to co mi sie niby stanie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wole raz na stanik wydać przykładowo 70zł i wiedzieć, że jakiś czas wytrzyma,nie rozejdzie się w praniu, materiał się nie zniszczy itd.. niż chodzić do 2 tyg na targ i kupować stanik za 15... jaki w tym interes? przekalkulujcie to ludzie :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la la mi do
a ja mam ten komfort, ze przymierzam w domu i jak cos nie pasuje to wymieniam. poza tym Ci od ktorych kupuje to ludzie znajacy sie na rzeczy i byle "g" (jak to sie jakas wyrazila) nie sprzedaja... fakt w sklepie jeszcze doplacach za reklame, za opakowanie itp itd i dlatego musisz wybulic te 200-300 zeta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez mowilam
mi sie tanie staniki nie niszczą, wiec nie mam co kalkulowac. No to jak - wytłumaczycie mi w koncu co mi sie za te pare lat stanie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
200-300 przesada :) ale 60-130 bym dała.. mam takie i są nieporównywalne do jakiś bazarowych!! niech mi ktoś powie, że kupił stanik bez ramiączek na targu, ubrał go na impreze, skakał i nie musiał co chwilę do podnosić z brzucha to nie uwierzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez mowilam
tylko dlatego ze moje staniki sa tanie a nie drogie? :D Jestes smieszna :D Wszystkie sa dobrze dobrane, odpowiedniego rozmaru i w ogole :D Wiec czemu mialabym miec nieladny biust? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zreszta Ikaka juz to wyjasnila. Bazarowe staniki nie trzymaja fasopnu (ze tak to ujme). Robia wiele krzywdy piersiom. I po latach to sie msci. Bo piersi sa tak naprawde bardzo delikatne :) Czytalam pare lat temu artykul na ten temat i od tej pory nie kupuje takich (tanich) stanikow. Generalnie najlepiej dopasowany zrobi gorseciarka... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez mowilam
tak, ikaka wyjasnila co sie dzieje gdy stanik jest źle dobrany. Moje są dobrze. A co do skakania w staniku bez ramiączek zakupionym na bazarze - dziewczyno, mam WYŁĄCZNIE takie staniki :D i skacze, i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la la mi do
własnie ten artykul byl sprzed kilku lat..wszystk sie zmienia.. i nawet tanie rzeczy moga byc dobre, a drogie zwyklym szmelcem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam zawsze mama uczyla, ze tanie mieso to psy jedza ;) :D Nikt mi nie wmowi, ze stanik za 10 zl (o takich za 3 zl nie wspomne ;) ) moze byc dobry - jest z byle jakich materialow, byle jak uszyty. To naprawde zadna filozofia. Mi naprawde obojetne co kto nosi - wyrazam swoja opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez mowilam
moze nie umiesz ich odpowiednio prac i ci sie niszczą i tracą fason?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez mowilam
no widzisz :) a ja swoje piorę recznie. Może przez to nigdy w życiu żaden stanik mi sie nie zniekształcił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Disney
ja też piorę ręcznie wszystkie staniki, kazdy wyglada dobrze, tak drogi jak i tani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry jakosciowo stanik wykonany z dobrych materialow nie ma prawa sie zdefasonowac w pralce i nie trzeba go prac w specjalny sposob ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to musisz mieć sporo wolnego czasu bo jakbym prała ręcznie wszystko co delikatne to musiałabym ze studiowania zrezygnować chyba.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Disney
dysputa na temat wyższości stanika drogiego nad tanim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez mowilam
sporo wolnego czasu? Ty myslisz ze wypranie stanika zajmuje ile czasu? :D Buahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypranie stanika może nie... ale PORZĄDNE wypranie stanika (jakie zapewnia np pralka) już raczej tak... bo jeśli wkładasz stanik do wody z jakimiś chemikaliami, 10 razy go przetrzesz i wytarmosisz to sorry... to nie pranie a swoją drogą napisałam że jakbym chciała prać ręcznie WSZYSTKO to co delikatne to musiałabym ze studiowania zrezygnować czytaj dziołcha, czytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjaaaalllkkk
a wam sie nie brzydzi kupowac z bazaru? jezeli jestescie biedne o sie nie dziwie ale mysle raczej ze to dlatego, ze lubicie ciuchy wiec zeby miec ich wiele musicie kupowac tanie dla mnie 60 zl stanik to jeszcze tani i takiego nie kupie ale nie mam 30 stanikow tylko dwa czyli przypuszczalnie wszytsko sie zgadza -tzn suma jak wydajemy na bielizne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez mowilam
nie zadne chemikalia. Płatki mydlane. No ewentualnie płyn do prania. Najpierw mocze ( przy tej czynnosci nie trace czasu :D ) a po wymoczeniu wyprac stanik to juz zaden problem, jest bielusieński, jak nowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×