Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kipilam dzisiaj

kupilam dzisiaj 4 staniki za 2,99

Polecane posty

Gość jjjjaaaalllkkk
z mojego punktu widzenia jest tak-mam malo rzeczy ale wszytskie bardzo drogie. zadne nie nadaja sie do prania w pralce. stanik mozna by prac bo sie nie niszczy ale jest inkrustowany kamieniami, ktore mi wypadly w poprzednim staniku. ale fiszbiny nie wyszly i nic sie nie zdeformowalo. no ale ja moge sobie pozwolic na super drogie rzeczy bo nie jest tak ze kupuje je czesto i nie jest tak ze mi sie wszytsko w sklepach podoba i z kazdego sezonu hit musze miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la la mi do
tyle ludzi tyle zdan.. dobra kupie sobie markowy stanik, ale dopiero na slyu, ewentualnie na pogrzeb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze można poczekać na przecenę i ciuch za 150 kupić za 80 :D ja tak robię, choć nie zawsze się da :D ale właśnie chyba 3 tygodnie temu upolowałam stanik triumpha..starszy fason i z 150 zjechał na 75 :) i powiem wam, że jest fenomenalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la la mi do
Slub* ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie miałam stanika za 10 zł, a tym bardziej za 2,99. Bałabym się kupić takie cudo, bo nosząc coś takiego ciągle bym myślała, że wyjdzie mi z niego drut, albo pęknie ramiączko, w końcu cena zazwyczaj bywa współmierna do jakości (choć nie zawsze...). Myślę jednak, że jeżeli stanik dobrze leży, to niezależnie od ceny można go nosić. Każda kobieta ma inne piersi i to chyba kwestia fasonu a nie ceny. Na pewno więcej Polek nosi staniki za 10 zł niż za 100 zł, takie są realia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjaaaalllkkk
no ale jest jeszcze kwestia obrzydzenia, nie tlyko jakosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestań już z tym obrzydzeniem... fakt, że na targu to lezy na deszczu, w słońcu i w mrozie, dotyka tego 100 osób... ale w firmowym sklepie tez się przewija parę setek ludzi dziennie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjaaaalllkkk
no nie -jak wchodze do triumpha zawsze jest pusto i musisz poprosic o konkretny stanik a nie grzebiesz w nich ile wlezie, nie sa codziennie ladowane do siatek i do mini ciezarowki, nie leza w piwnicy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydzić się można kupując także w sklepie, przecież te staniki są przymierzane i to czasami przez wiele kobiet... Na targu chociaż nikt ich nie mierzy, bo nie ma jak i gdzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to gdzie Ty tego triumpha masz... w jagódce pod Tomaszowem? :| w Katowicach i w Silesii zawsze jest sporo osób w takich sklepach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjaaaalllkkk
nie, no jestem z duzego miasta. dwa razy wiekszego od katowic. moze dlatego sklepow triumpha jest tam wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no fajne jestescie
jak czujecie obrzydzenie tylko dlatego ze cos jest tanie. Ja juz mowilam - te staniki kupiłam nie na bazarze tylko W SKLEPIE. Z możliwoscią przymierzenia. I na dodatek wiem ze nikt przede mną ich nie mierzył bo kobieta dopiero je wykładała :) ot co. I są śliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas tam ewka
ale nad cena np Triumpha sie zastanawiam bo kiedys miala stamtad stanim za 120 a niedawno kupilam Elastiform za 40 i czy on jest gorszy? bo lezy swietnie j cycki ladnie w nim wygladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gazelle. k
he ja kupiłam biustonosz firmy H&M i sie po pierwszym praniu reczynym -dodam zciuchrał że az mi było szkoda tych 70 zeta a te zakupione na bazarku po 10 zeta a nawet po 3.50 wcale nie odbiegaja jakoscia od tych firmowych, tak sie każdy bulwersuje że jak cos jest drogie to juz ma byc lepsze a guzik płaci sie tylko za logo firmy czasem słoną kase ale wcale nie oznacza to że ta jakośc tej rzeczy jest lepsza od tej mniej znanej marki i tańszej przekonałam się o tym juz nie raz, i jesli zakupię sobie te kilka biustonoszy za te 10 zeta lub mniej to nie bedzie mi zkoda kiedy zdefasonuja się w praniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laka
No to zajebiście. A powiedz mi ile ważyły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikkai
Szczerze gratuluję tym, co kupują "higieniczne" biustonosze bez przymierzenia. Naprawdę, gratulacje tak ogromne jak wasza głupota. W jednym modelu trzeba czasem przymierzyć 2-3 rozmiary zanim się znajdzie ten idealnie leżący, a czasem żaden się nie nadaje ze względu na krój. No, ale jak ktoś kupuje staniki nie na biust, tylko na oko, to potem nie ma się co dziwić tabunom kobiet z małymi, rozpłaszczonymi piersiami albo z większymi, wylewającymi się bokiem, górą i dołem. O zapięciu powszechnie podjeżdżającym na łopatki nie wspomnę. A latem te wszystkie "atrakcje" są niestety szczególnie widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki 125
niestety wszystko nie jest takie proste bo ja odkad urosl mi biust mam 75 D kuouje staniki Triumpha i niestety urodzilam dwojke dzieci w ciazach sporo utylam karmilam piersia a potem schudlam i moje piersi mimo takich drogich stanikow,masazy i kremow sa zwiotczale i nieladne -niestety wiec nie wmawiajcie ze drogi stanik uchroni piersi bo ja wiem ze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co myslicie o stanikach z reserved? cena to kolo 50 zl albo wiecej, ale chyba nie cena jest tu miarodajna. chcialabym sie dowiedziec, czy ktos ma doswiadczenie ze stanikami tej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahhahahahaha
"Szczerze gratuluję tym, co kupują "higieniczne" biustonosze bez przymierzenia. "- Bo jak jest tanie to jest niehigieniczne? Buahahahaha :D:D:D:D Mowilam ze te staniki za 3 zl mierzylam :)) I ze nie mierzyl ich nikt przede mną bo dopiero babka je wykladala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z bardziej znanych
to mialam kontakt ze stanikiem z H&M i był ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczegoooooooooo
Dlaczego dobre i drogie ma byc lepsze niż dobre i tanie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dlaczegoooooooooooo
???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikkai
Wybacz, ale nikt mi nie wmówi, że szmatka czy skorupka z bazaru jest lepszej jakości niż stanik Freyi, Panche czy Fantaisie, który pięknie formuje i utrzymuje w ryzach biusty np. 70K (w rozmiarówce Triumpha to jakieś 70R by było), a do tego jest koronkowy, na normalnych, cienkich ramiączkach i w ogromnym wyborze kolorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2301
no tak panienki dla których kolorki za 2,99 będą zawsze ważniejsze niż jakość za 100 zł teraz się strasznie burzą... szkoda mi was bo nie można kupić czegoś DOBREGO za 2,99... Nie da rady. Chińskie gów.. i tyle. Ale jak chcecie za kilka lat mieć naleśniki zamiast biustu to proszę bardzo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowilam juz ze mam male
piersi :) Wiec skoncz z tym ze tanie staniki nie mają rozmiarów 70K :| Bo naprawde taki mi nie jest potrzebny. W ogóle macie jakąś manie rozpłaszczania. A juz 100 razy mowilam ze umiem dobrac rozmiar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×