Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Novika_86

To dla nas ostatni dzwonek, szukam młodych dziewczyn, które chca zgubić kg.

Polecane posty

Witam, zgrzeszyłam:( Godzina 21 3 kromki razowca z jakąś szynką, wszystko w mikrofali i takie cieplutkie..... nie umiałam się powstrzymać:( Idę się nasmarować czymś na celulitis bo już czuję jak mi się powiększa:(:(:(:P Jutro jadę do ciotki która ma wagę elektroniczną i w końcu się wpiszę do tabelki:) Tzn ją uzupełnie. życzę miłego dnia a reczej dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniele kopniak się Tobie jakiś należy !!! Jedzenie o tej porze? Ahhhhh ..... trzeba było coś lżejszego chociaż. Katinka a dobre te kotlety sojowe? Nigdy nie jadłam nic sojowego. Jakoś nie mam przekonania. Forumianka witaj w gronie. No a ja spadam spać. Nie skusilam się wieczorem na nic. Dobranoc odchudzaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ja już po activi :) Aniele ostatni posiłek powinien być 3 godziny przed snem :) ale to nic strasznego ... raz zjadlas drugi raz tego błędu nie popełnisz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja po 4 grzankach na śniadanie, mam nadzieje że Aniele się nie obraziła, bo tak nakrzyczałam. :-) Dzisiaj ruszę trochę skakankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jakiś zły okres :o ciągle bym jadła i jadła... chodze zmęczona po niczym... ciągle bym spała i ciągle mi zimno :( mam już dosyć :( wrr dzisiaj activia, obiad :ryż,warzywa z patelni i pierś,później winogrona i banan na kolacje pewnie znowu sandwich... ahhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej panny. killy co do sojowych rzeczy tez dlugo nie moglam sie przekonac.az pewnego razu sprobowalam.tak z glupoty.i....jest super.teraz robie z tej soji kotlety,dodaje do spagetti,gulaszu.jezeli robie tylko dla mnie to robie dania tylko sojowe.sprobuj.naprawde warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i się zważyłam i jest dobrze:) Mogłobyć lepiej ale nie jest źle. 63,2 :) (po ściągnięciu spodni i wizycie w kibelku) no ale waży się na czczo i na golasa:) Zaraz dopiszę do tabelki:) Wogóle to dostałam pracę i od poniedziałku już mnie tak często nie będzie ale za to będzie kaska więc może znowu karnet na siłownie sobie sprawie:) A wczoraj poszłam spać około 23.30 także te moje kanapki były prawie 3 godziny przed snem:) To przez ten stres związany z rozmowami w sprawie pracy:P:P CO prawda były dwie no i druga już trafiona no ale zawsze to jakiś stres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniele......................22....177......68/marzec.... ... 63,2.........59 Taka jedna kobitka.....18....164..........80/maj.........65........ ..55 Novika_86................21....171...................... .....65,9......59-61 katinka................... 34....160........86/1.07.........79.4..........70 Emica......................21....170........69/luty..... ....60............56 Monik63...................22....170..................... ......66............60 Hanna......................21....173.......................60,08..........55 crazy......................20....160........92,7/maj.... ...81,7..........70 anula89....................18....170.................... .......55........51-52 Killy.........................25....158........60/08.24. .....59............55 Sredniomineralizowana.20....173......................... ..69............60 rozza......................19....170............................62.........57,5 Te dziewczyny które nie mają wpisanej wagi wyjściowej dopisywać do tabelki, fajnie to wygląda jak widać taki efekt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKI:P Aniele......................22....177......68/marzec.... ... 63,2.........59 Taka jedna kobitka.....18....164..........80/maj.........65........ ..55 Novika_86................21....171...................... .....65,9......59-61 katinka................... 34....160........86/1.07.........79.4..........70 Emica......................21....170........69/luty..... ....60............56 Monik63...................22....170..................... ......66............60 Hanna......................21....173....65/sierpien.......60,08..........55 crazy......................20....160........92,7/maj.... ...81,7..........70 anula89....................18....170.................... .......55........51-52 Killy.........................25....158........60/08.24. .....59............55 Sredniomineralizowana.20....173......................... ..69............60 rozza......................19....170.................... ........62.........57,5 Oj dlugo mnie tu nie bylo. dlugo:/No ale: przymusowa nauka niestety. Widze ze coraz lepiej dziewczyny radzicie sobie, ja chyba gorzej jak tak slecze nad tymi ksiazkami to ciagle bym cos jadla;/ Takze ,,taka jedna kobitka\'- NIE JESTES SAMA. Aniele- gratuluje pracy. Ile masz w ogole lat, to taka stala praca czy ze tak powiem ,,tak oo\'\' jak mowi moja babcia? Ide do nauuki a strasznie mi sie juz nie chce, no ale wytrzymymac byle jeszcze 10 dni eech. Pozdrwaiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panna Hanna dane w tabelce:). Praca jeśli mi się spodoba a ja im to stała, a jeśli nie to zmienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz garnier roll on czy żel, bo ja mam i to i to ale eveline lepsze. Ja stosuje czasem tak że robie roll on tył ud a potem cał smaruje eveline, jak tak robiłam to usłyszałam komentarz od mojego bejbe \"ale ty jesteś gładziutka\" nie wiem co to miało oznaczać ale było miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe miałam roll on ale to żadna różnica i kupiłam żel jest go więcej a cena taka sama czasem nawet taniej :p już tak od 3 miesięcy ...:) Kurcze Ty to sie masz dobrze z tym Twoim facetem mój jak coś powie to szkoda gadać...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też czasem potrafi palnąć, ale wtedy było mi bardzo miło. Kurcze ostatnio mam jakiś dziwny apetyt, nie wiem czemu, już po @ więc to dziwne, co robisz jeśli Cie taki \"wilczy\" apetyt dopada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh nawet nie gadaj...:o ja zawsze piję dużo wody lub jem arbuza ale arbuzy się skończyły więc co dalej...?? sama mam taki apetyt :o jestem przed @ i nie potrafię sie powstrzymać dzisiaj 1 dzień kiedy zjadłam mniej :o czuję się taka opuchnięta więc woda też odpada...:o najgorsze jest to że waga w miejscu stoi 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny 🌼 Czy u was też tak zimno ?? :o Ja już od tygodnia chodzę cała zmarznięta nie wiem co mi jest :o Rano zjadłam activie a na obiad ziemniaki z maślanką :p A teraz przeglądam gazetkę nowego centrum handlowego... oj mój facet bedzie musiał uzbroić się w cierpliwość bo sklepów tam dużo... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdziez tam upada:P ja chudne razem z wami, umierajac przy ksiazkach.......ech teraz tez mnie tu powinno nie byc:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:P Oj zimno zimno, az za bardzo. Nie ma aa co sie przejmowac ze waga stoi w miejcu na diecie juz tak jest: raz gorzej raz lepiej, choc trudno to przetrwac. U mnie waga zwariowala, waze 59,2. Dzis sie wazylam. Troche sie martwie ze moge miec potem jojo, bo dosc szybko chudne,choc praycznie jem normalnie. Bede musisala potem potem bardzo powoli zwiekszac. Tak czy tak nie ma co sie martwic na zapsa, dzis na wage jest ok:P Pozostatalo ponad 4 kg do mojego marzeia. Pozdrawiam wszystkie nie pozwolcie by topic upadl Mnie tu nie bedzie przez okolo tydz, wklejam tabelke, poza tym tak mysle moze to jednak te moje tabletki na odchudzanie ziolowe ? nie wiem... Aniele......................22....177......68/marzec.... ... 63,2.........59 Taka jedna kobitka.....18....164..........80/maj.........65........ ..55 Novika_86................21....171...................... .....65,9......59-61 katinka................... 34....160........86/1.07.........79.4..........70 Emica......................21....170........69/luty..... ....60............56 Monik63...................22....170..................... ......66............60 Hanna......................21....173....65/sierpien..... ..59,2..........55 crazy......................20....160........92,7/maj.... ...81,7..........70 anula89....................18....170.................... .......55........51-52 Killy.........................25....158........60/08.24. .....59............55 Sredniomineralizowana.20....173......................... ..69............60 rozza......................19....170.................... ........62.........57,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki :) Ja dzisiaj mam dzień przerwy w diecie :p Byłam na Słowacji na ciepłych basenach ...superrrr :D Jestem taka zmęczona że szok :p Dobra idę spędzić ostatnie godziny wakacji z moim facetem :) papapa :) oanna hanna gratulacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz ,mialo mnie nie byc, ale pomimo nauki na cafe zawsze czas znajde:p ciekawe jak to sie przelozy na moje oceny z egzamu:P Baseny termalne bozzzzzzzzzszzzzeee jak Ci fajnie.:P dzeki za gratulacje, normalnie mnie takie,,głosy pokrzepienia\'\' rajcuja:p A gdzie sie podziala crazy goes nuts, i zalozycielka topiku i gdzie wdszystkie w ogole jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zalamana nerwowo juz:/ Padly mi struny glosowe od nauki do cholery z tym.....No podniescie mnie na duchu wiem ze nie na teamt ale........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w charakterze nauczycielki czy uczennicy:P? Bo ja to sesje mam poprawkowa, takim głąbem jestem:P W zwiazku z tym przynajmniej mniej jem, tyla. Wolne to mam teoretycznie do konca wrzesnia, ale praktycznie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, a ja jutro do nowej pracy. A wakacje mam do października. Także jeszcze mam wolne weekendy ale to już niedługo:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×