Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Novika_86

To dla nas ostatni dzwonek, szukam młodych dziewczyn, które chca zgubić kg.

Polecane posty

crazy no moge ale czasem mnie nie słuchają :p szczególnie przed @ nie wiem dlaczego...:P Ja też kiedyś miałam rudy kolor miedź ha to były czasy :D Zazdroszcze Ci tego blondu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może to o co teraz spytam to będzie bardzo głupie, ale serio nie wiem - czy jeśli bym w końcu ufarbowała te włosy, to odrosty będę miała identyczne jak to co mam teraz bez farbowania? czy włosy są potem ciemniejsze? na moje oko powinny zostać takie same, ale ta niepewność głupia mnie bardzo stopuje :D i nie śmiać się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :D to może w przyszłym roku jak już będę super-ekstra laska to się ufarbuję na marchewę :D hehe nie ma jak dobre plany na przyszłość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miałam na coś ochotę, ale za dużo dobrego na raz ;) bez przesady ;) no i popijam sobie za to soczek pomarańczowy (uwielbiam), może też sobie popijaj jakiś sok? ;) zawsze mniej kalorii niż tabliczka czekolady czy porcja frytek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwilą się skończył \"Billy Elliot\" na TVN-ie, więc chyba się powoli zbieram spać :D dobranoc Wam, niech się Wam przyśni jak będziecie cudnie wyglądać jak schudniecie tyle, ile chcecie :D do jutra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu... co tu tak pusto? ;) nie wytrzymałam i się zważyłam :D no i się miło zdziwiłam, w czasach swojej wątpliwej \"świetności\" ważyłam (o zgrozo!) prawie 93 kg, a teraz jest dokładnie 10 kg mniej :D to 93 będzie dla mnie mobilizacją, więc sobie je przyjmę jako swoją wagę startową (nie wiem z ilu dokładnie teraz startowałam...) ;) nick..........skądjestem........wiek.......wzrost.......waga.......cel Aniele............śląsk............22..........177..........64,5.........59 Taka jednakobitka.śląsk.......18.........164...........65... .........55 Novika_86.........śląsk.........21.........171...........65,9..........59-61 katinka.....Bochum.............34.........160...........82.............70 Emica.......Kraków.............21.........170............61.............57 Monik63....WLKP...............22.........170............66.............60 crazy.........P-ń................20.........160............82,7..........70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..........skądjestem........wiek.......wzrost....... waga.......cel Aniele............śląsk............22..........177.......... 64,5.........59 Taka jednakobitka.śląsk.......18.........164...........65............55 Novika_86.........śląsk.........21.........171...........65,9..........59-61 katinka.....Bochum.............34.........160...........82.............70 Emica.......Kraków.............21.........170............61.............57 Monik63....WLKP...............22.........170............66.............60 Hanna............................21..........173............65............55 crazy.........P-ń................20.........160......... ...82,7..........70 jeszcze dodałam naszą nową koleżankę ;) Hanna, dopisz skąd jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) moge sie do was przylaczyc?? bardzo chcialabym umiesnic swoje cialo i schudnac moze z 3-4kg max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barszo chetnie Mam jak juz widac z nicku 18 latek:) 170 cm i 55kg. moze to jest malo ale wygladam jakbym miala 60kg bo moje cialo to sam tluszcz. mam zamiar zaczac chodzic regularnie na basen i biegac. wlasnie zbieram sie powoli na basenik:) tak jak wiekszosc jestem ze slaska:) nick..........skądjestem........wiek.......wzrost....... waga.......cel Aniele............śląsk............22..........177.......... 64,5.........59 Taka jednakobitka.śląsk.......18.........164...........65........ ....55 Novika_86.........śląsk.........21.........171.......... .65,9..........59-61 katinka.....Bochum.............34.........160........... 82.............70 Emica.......Kraków.............21.........170........... .61.............57 Monik63....WLKP...............22.........170............ 66.............60 Hanna............................21..........173........ ....65............55 crazy.........P-ń................20.........160......... ...82,7..........70 anula89.....slask...............18..........170............55.............51-52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, nie było mnie trochę i już nas jest tyle :) Witam i pozdrawiam wszystkie Nowe :) 🌻 Zalogowałam się na dieta.pl i mam już swoje dzienniczki kalorii i spalania. Wychodzi mi, że moje średnie dzienne zapotrzebowanie na kalorie to ok 2400 kcal, a zjadam zwykle 1200 kcal :) Staram się dążyć do takiego właśnie wyniku, żeby dostarczać tylko połowę kalorii. Mam nadzieję, że zobaczę wkrótce skutki :) Mam jeszcze jedno pytanie, może coś na ten temat wiecie. Wiem, że mówi się, żeby nie jeść po osiemnastej, ale czy to nie zależy od trybu życia? Jeśli jestem typową sową, która kładzie się spać o drugiej, a wstaje o dziewiątej, to czy tez powinnam jeść kolację tak wcześnie? Mój zegar jest trochę poprzestawiany i rano potrafię bardzo długo wytrzymać bez jedzenia, dopiero wieczorem robię się głodna. Jeśli w efekcie cały dzień jem mniej, a wieczorem wybieram jak najlżejsze produkty, to chyba nie muszę się tym martwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w idealnym świecie je się kolację o 18 bo idzie się spać o 22 :D jeśli jesteś sową, to zrób sobie kolację 4-5 h przed snem i tyle ;) albo zjedz najwcześniej jak Ci się uda ;) te 4 h to przeciętny czas trawienia średniej wielkości posiłku :) i stąd 18 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, Crazy :) Staram się trochę z tym walczyć, bo to niezdrowy tryb życia, ale rano mam więcej energii i siły woli, a wieczorem pokusa żarcia jest najgorsza :P Więc zostawiam sobie zawsze rezerwy na wieczór, żeby nie zwiększyć mojego bilansu kalorycznego. Mam nadzieję, że to nie jest tak, że kalorie wieczorne ulegają podwojeniu :P A jak tam Twój basen? Chodzisz przez cały tydzień? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzę tak z 4 razy w tygodniu, odpadają mi weekendy i święta, bo wtedy nie da się pływać :D są takie tłumy, że co chwila na kogoś wpadam i mam ochotę go utopić :D a co do podwajających się kalorii, to nie sądzę :D chodzi raczej o to, że jeśli zjesz np. obfite śniadanie, to masz cały dzień, żeby to spalić, a po dużej kolacji nie zostaje dużo do zrobienia, siedzi się zwykle na tyłku w domu i tyle ;) ale tak jak napisałam wyżej, jeśli dasz sobie te parę godzin na trawienie, to nie powinno być problemu ;) a jak tam Wam mija niedzielne popołudnie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was 🌼 Ja właśnie przyjechałam z giełdy i za chwilkę obiad :) Nie jadłam już przeszło 12 godzin i jestem wykończona :o Zastanawiam się jak zaplanować resztę dnia może macie jakieś propozycje co można zrobic?? :p mój chłopak namawia mnie na piknik ale jakoś mam obawy co do kleszczy itp :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie \"stare\" i nowe kobietki. Ja wczoraj troche poszalałam, szaszłyk, frytki... ale byłam na dyskotece więc spalone podwójnie:) ogólnie dziś mam podły humor i o dziwo zamiast się objadać to siedze o jednym serku od rana..... mam nadzieje że będzie lepiej... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj po baseniku, zrobilam 36 dlugosci. to dopiero poczatek wiec mam nadzieje ze pozniej bedzie coraz wiecej. miestety po obiedzie( malym) troche poszalalam:/ zjadlam 2 jaroszki:( wieczorem trzeba bedzie je spalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, sciana wschodnia- Lublin. Kurna wczoraj grill byl i kielbacha...........trudno hihih dzis mniej jest jedzonka za to:) czyj byl pomysl z ta tabelka, bo moim zdaniem pomysl jest super:p Doskonala motywacja, pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna, i co, jednak piknik?:D czy zmieniliście plany na tę uroczą niedzielę? kurcze, co chwila któraś z Was ma grilla, ja też chce! tak to jest kurna, jak się mieszka w centrum dużego miasta :p fajnie macie i tyle :D Anula, 36 długosci to dobry wynik jak na początek ;) w końću to prawie cały kilometr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×