Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Postaram się pomóc

Masz pytanie-chętnie pomoge

Polecane posty

pytanko: czy podczas stosunku kobieta musi miec orgazm zeby zajsc w ciaze? bo ja nie zawsze mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszniemiglupio
kocham sie z moim nazeczonym juz baardzo dlugo i dosc czesto ale orgazm mialam moze 1 - 2 razy czemu? jest mi bardzo z nim dobrze boje sie mu to powiedziec zeby nie zrobic mu przykrosci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimiiii11111
Witam. Mam pytanie. Jaka powinna byc tempratura w pochwie w 19 dniu cyklu? Czytalam ze wraz z uplywem owulacji temperatura powinna sie obnizac. Pobolewa mnie jeszcze brzuch i mam lekko powiekszone piersi. Czy to moga byc objawy ciazy?? Stosunek byl w polowie cyklu w 1/2 bez gumki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakrrrra--- Escapelle (tak zwana pigułka po)Tabletkę należy przyjąć jak najszybciej,najlepiej w ciągu 12 godzin i nie później niż do 72 godzinn po stosunku płciowym bez zastosowania skutecznego zabezpieczenia. Jeżeli w ciągu 3 godzin od połknięcia tabletki wystąpią wymioty, należy natychmiast przyjąć jeszcze jedną tabletkę.Tabletka jest dostępna tylko na recepte ,koszt ok 80 zł(w op.jest tylko 1 tabletka!) gloria444---orgazm=ciąża to już mit :) tak więc nie musisz jego mieć byś mogła zostać mamą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a statystycznie jak jest z tym orgazmem , czy to prawda ze duzo kobiet ma problem z dojsciem w czasie stosunku?? wiem moze to pytanie jest pretensjonalne ale chce zeby pani obaliła mity na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauducha
Bardzo Dziękuję Ci za odpowiedz ! Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszniemi glupio----Niestety często się tak zdarza.Do tego potrzeba czasu,jak również techniki partenrów.Tak więc związek=zaufanie więc nalerzało by wspomniec o tym swojemu chłopakowi.Gdyż lepiej powiedzieć i mieć też swój czas na szczytowanie niż milczeć nie mieć jego w cale.Główa do góry :) miniiii11----przed owulacją jest około 36,6-36,8 a w dzien owulacji następuje wzrost temperatury od 0,6-1 stopnia.Temeprature trzeba mieżyć codziennie z rana i nanośić wynik na papier dzięki kórej pokaże nam krzywą.Jeszcze za wcześnie na pierwsze objawy ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . pytałam o badanie z glukozy u polskiego lekarza miłam robiona na czczo i była idealna jak poiwedział pan doktor w irlandzkim szpitalu niebyłam na czczo poniewaz nikt mnie niepoinformował ze beda mierzyli cukier. zjadąłm czekoladowe płatki z mlekiem , wypiłam słodka cgerbate , a w drodze do szpitala jadałm batonika. czy to mogo wpłynac na wynik?? czy mam sie obawiac tej cukrzycy??? prosze o odpowiedz. i dziekuje za inne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wytrzymałam i zrobiłam rano test--> negatywny, ale mimo to jak sie polozyłam a potem obudziłam małam okropne nudnosci i nadal boli mnie w podrzuszu, no i te zawroty glowy, słabe ale jednak.. czy to mozliwe ze test sie pomylil? moze za wczesnie? kolezanka była w ciazy potwierdzinej przez lekarza, i zrobiła test dla checy zeby miec pamiatke w 6 mies. a on wykazał ze ciazy brak.. podobno miała jakiegos hormonu za mało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesiączke mam co 28 dni i juz od połowy cyklu bolą mnie strasznie piersi tak od 14 dnia az do momentu kiedy dostane miesiączke. Bola mnie strasznie tak ze nie moge szybko chodzic nie mowiac o bieganiu. Zrobiło sie tak od kilku m-cy. zawsze bolały mnie tylko pare dni przed okresem 3 najwyżej 5 dni. czym to moze byc spowodowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gloria--- orgazm powstaje w mózgu. Jeżeli kobita nie ma orgazmu, to najczęściej z powodów emocjonalnych. Może się na to składać to, że kobiecie tak bardzo zależy na orgazmie, że przeszkadza jej to w jego osiągnięciu. Istnieją pozycje, które pomagają w osiągnięciu orgazmu w czasie stosunku. Oczywiście różnią się one w indywidualnych przypadkach, najczęściej jednak kobiety pobudza stymulowanie punktu G, który znajduje się na przedniej ściance pochwy w odległości ok. 4 cm od wejścia do pochwy. Można spróbować kochając się w pozycji klasycznej podłożyć kobiecie pod pośladki poduszkę, żeby miała biodra uniesione do góry, co ułatwi stymulacje punktu G członkiem.Nie wiem czy to jest dobra metoda ale często lekarza zachęcają swoje pacientki by pieśiły się same,szukając sposobów stymulacji a potem powinny nauczyć swoich partnerów takich pieszczot :) W ankietach mówi się o 8% kobiet które nie mają orgazmu ,wydaje mi się że takich kobiet jewst zdecydoawnie wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie lecze tego torbiela czekam na wizyte u lekarza i na decyzje co z nim robic lekarz który robił mi usg wewnętrzne powiedział ze jezeli nie zacznie znikac to raczej bede operowana..torbiel ma 33milimetry...5 wrzesnia mam wizyte u lekarza i dostane jeszcze wyniki cytologi..czy powinnam sie martic tym torbielem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebolek---- Tak zjedzenie płatków i wypicie herbaty z cukerm mogło mieć wpływ na wynik glukozy.Jeśli lekarz nie zrobił dokładniejszego badania tzn testu na obciążenie glukozy(to jest już zupełnie inne badanie)to nie ma powodu do niepokoju :) amelkkalala---Nie mam Flash Player :) gloria4444----możliwe że test się pomylił,domowe sa często mylne tak więc może zrób test beta hgc? lulu99---- czy bierzesz pigułki? jeśli tak to po zmianie dolegliwości miną.Przy pigułkach jednym z głównych wad jest właśnie ból piersi Musze uciekać.Tak więc do zobaczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie nie biore pigułek nie wie co mogło mi sie poprzestawiac. 5 lat temu urodziłam dziecko i przez 2 lata przed okresem w ogóle piersi mnie nie bolały. Później było tak ze kilka dni ale to normalne. A teraz juz od 14 dnia. Wydaje mi sie to nienormalne....czy powinnam isc z tym do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUKA31
BARDZO PROSZE O POMOC przez ostatnie 5 m-cy miałam przerwe w tabsach, wczesniej brałam harmonet po którym czułam sie bardzo dobrze, a teraz lekarz przepisał mi yasminelle no i zaczeło się bolesne piersi nogi ciężkie jak z kamienia itp. chce wrócic do harmonetu ale nie wiem czy ginekolodzy jeszcze go polecają i moze jest cos jest lepszego o podobnym składzie? Z GÓRY DZIEKUJĘ ZA POMOC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosmo kicia
moim zdaniem po prostu powinnaś powiedzieć lekarzowi, że źle sie czujesz po yasminelle i że chcesz wrócic do harmonetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUKA31
DZIEKI, ale zależy mi na opinii dziewczyn które brały bądz biora harmonet czy to nie są "przestarzałe tabletki"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVYNETTE
biorę novynette i właśnie zaczęłam drugie opakowanie dziś będzie 5 tabletka wczoraj z moim chłopakiem kochaliśmy się pierwszy raz bez zabezpieczenia dodatkowego czy ja na prawdę jestem już zabezpieczona??? czy zdarzyło się kiedyś jakiejś parze wpaść przy stosowaniu tabletek i to przy drugim opakowaniu? hm to śmieszne ale ja się boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yonai**
witam Pania:)mam male pytanko....czy na testach ciazowych sa kreseczki wyznaczajace pole gdzie maja byc kreski prawdziwe???bo wczoraj znoff robilam test jush 8 z koleii:)i wyszla mi jedna kreska,a pod swiatlem zobaczylam kreske ale nie rozowa ani jasno rosowa cieniutka byla bezbarwna....czy to jest pole kreski ???plose o szybka odp z powazanie Yonai:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulkaa19
Wtam przechodze ze stediril na yasminelle dzis po 7 dniowej przerwie mam wziasc pierwsza, i czy po wzieciu pierwszej bede odrazu zabezpieczona czy lepiej odczekac pare dni?? w ulotce nic niepisze , a gdzies czytalam ze jak sie przechodzi na slabsze to zeby nierobic 7 dniowej przerwy tylko odrazu barc te inne.. prosze o odpowiedz bo wole byc pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVYNETTE
hej wiesz co nie pamietam juz jak to bylo dawno robilam test chyba niedlugo zrobie ;] nie chce Cię wprowadzac w błąd przeczytaj dokladnie ulotke ale z tego co pamietam bezbarwna sie nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfghfghf
mam pytanko, ostatnio bylalm z chlopakiem na wakacjach wspolzylismy dosc czesto, zazywam harmonet i oprocz tego nie stosujemy zadnego unnegi zabezpieczenia. mij ostatni okres wygladal tak: 2dni krwawienia i potem dzien plamienia, zawsze mialam okkes 4-5 dnowy. czy sa podody do zmartwien? mozliwa jest ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos444
witam ponownie chciałabym sie zapytać czy dwa dni przed okresem i ostatni dzień okresu są płodne czy raczej nie?? czy okres zawsze wyklucza ciąże chodzi mi o normalny trwający 5-6 dni z bólami i średnio obfity??? czy można być w ciąży mimo tego że ma się tylko okres?? czy występuje owulacja u kobiet w ciąży?? jaki jest śluz w czasie ciąży? a jak juz występuję okres w czasieciąży to czy jest on raczej mniej obfity i krótszy tak jaby plamienia?? Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od 8 dni biore tabletki i
nadal mam krwawienia.. kiedy to sie skonczy?? zwykle miewam krocej okres..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj - mialam pobrane probki bo w cytol wyszlo mi IIIB HPV/CIN1 - w wyniku histopat wyszlo mi: przewlekly stan zapalny i ektopia szyjki macicy (teraz bede miala robione badania na obecnosc HPV a jesli bedzie to ustalenie jaki to typ/y) mam pytanie bo wiele czytalam o ektopii i w wielu wypowiedziach uznanych lekarzy bylo ze ektopia to nie nadzerka i ze ektopii sie nie rusza bo to samo znika i nie jest to stan patologiczny to prawda? nie nalezy nic z tym robic? i czy skoro w badaniu histopat nie bylo nic o HPV to znaczy ze go nie mam? czy istnieje jednak ryzyzko ze on jest skoro bylo podejrzenie w cytol.? lekarz powiedzial ze jesli bede miala hpv i jesli bedzie to grozny typ to bede miala wymrazaną ektopię - sama juz nie wiem co o tym myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo lekarz powiedzial mi ze pobrane probki byly badane tylko w celu wykluczenia/potwierdzenia obecnosci komorek rakowych a nie na obecnosc hpv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelia324
jesli na prawde pomozesz to odp. nie dostalam okresu w siedmiodniowej przerwie,czy jestem w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko święta, sex uprawiacie, a ulotek nie czytacie.... Przecież okres nie musi występować przy braniu tabletek antykoncepcyjnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×