Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Postaram się pomóc

Masz pytanie-chętnie pomoge

Polecane posty

Gość Yonai**
i robilam tio z chlopakiem 2 tygodnie przed miesiaczka z 30 lipca....dokladnie chyba 15 lipca....potem jush nie....a i jeszcze mam pytanko czy taki wynik moze byc wywolany stresem jaki przezywam od 4 prawie tyg....i jeszcze jedno czy na wynik mogla miec wplyw moja choroba krwi Talasemia minor....???blagam o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryczanka
Proszę mi jescze tak orientacyjnie powiedzieć, kiedy po okresie ciąży będę mogła zrobic badania hormonalne i zacząć leczyć ten cholerny hirsutyzm:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postaram się pomóc
kalajka---- Gdybyś chciala jeszcze jakies pomocy to wiesz gdzie mnie szukać :) yonai---- kochanie często jest tak że kobieta jest w ciązy a o niej nie wie.Ma wtedy bardzo obfita miesiączke(może też być krwotok) i wtedy dochodzi do samoistnego poronienia.Porozmawiaj koniecznie z ze swoim chłopakiem.Nie ma się co oszukiwać ale wątpie byś miała jakąś przyjemność ze sexu skoro ciągle myślisz o wpadce.Może specialna terapia okaże się tu pomocna? bryczynka----spironal trzeba koniecznie odstawić kiedy podejrzewasz ciąze,jesteś w ciązy i tez nie można w tym czasie karmić piersią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuska__2221
postaram sie pomoc, nie towarzysza mi bole podbrzusza, ostatnio tylko kłucie raz po prawej raz po lewej stronie jakby jajnikow, tam jak uciskal mi lekarz czulam ucisk na pecherz i stwierdzil ze zblzia mi sie zapalenie pecherza. uciskal na jajniki i nic nie bolalo. troszke sie martwie tym podbrzuszem gdzie z 1 strony jest bardzo wypukle. wiec chyba wszystko jest ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yonai**
chlopak o wszystkim wie....teraz nawet na kilometr sie nie zblizamy do siebie:(chodze dio psychologa wyleczyc sie z obsesji ciazowej....zapisana jush jestem na terapie....ustanowilismy z chlopakiem ze nie bedziemy wspolzyc przez jakies 3 lata....a mam pytanie dio pani sadzi pani ze jestem???czy tio tylko moje urojenia i glowa plata mi figle???bola mnie teraz piersi od wczoraj....czy tio moze byc zwiazane z jajeczkowaniem???i ciagle mi sie siusiu chce....ale jak przestaje o tym myslec tio nie az tak....ginekolog powiedzial ze nie jestem....mam mu wierzyc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postaram się pomóc
yonai***---- test ciązowy by już ciąże wykrył.Wynik testu może być mylny jesli np przyjmujemy antybiotyki lub inne tabletki leczącą określoną chorobe,alkohol,nakrotyki. bryczynka------uważam że możesz zrobić ok 3 mieisące po porodzie(wtedy powiedźmy bedzie mniej więcej wiarygodny) a potem powtórzyć za 2-3 miesiące wtedy będzie bardziej naznaczony wynik.Jesli bedziesz karmiła piersią to odradzałabym leczenie lekami ze względu na dobro dziecka.Wtedy możesz zrobić laserowow u kosmetyczki,niestety zbyt kosztowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzma kadencja
czy przyjmujac pigulki antykoncepcyjne bardzo regularnie, nie przyjmujac zadnych dodatkowych lekow, nie popijajac sokiemz grejpfruita ani nie wymiotujac etc mozemy naprawde wspolzyc do powiedzmy.... jego konca bez ceregieli z.. wyciaganiem tuz PRZED? i to naprawde nic?? biore tabletki antykoncepcyjne jKIS ROK.. ale ciagle nie moge sie przekonac, i pozwolic Mu zeby konczyl we mnie. mam straszne obawy. teraz nie moge sobie pozwolic na dziecko bo w tym roku bede sie bronic i moglabym po prostu nie dac rady. dziekuje za opowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryczanka
Bardzo dziekuję Pani za odpowiedź na dręczące mnie pytania:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzma kadencja
POSTARAM SIE POMOC> zaczernij sobie nicka, bo zaraz ktos sie podepnie i bedzie pisal glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka1111
Dziekuje za odpowiedz. Cykle mam 28dniowe albo 26. W dni plodne dwa razy sie tak kochalam (bez gumki tylko do orgazmu). Pytam sie jakie jest prawdopodobienstwo zajscia, poniewaz zdania na temat plynu przedejekulacyjnego sa rozne. Jedni pisza, ze moze dojsc do zaplodnienia a drudzy ze sa plemniki ale obumarle. Dodam ze niebyloby tragedii gdybym zaszla w ten sposob. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postaram sie pomóc
yonai----bardzo dobrze że bedziesz chodziła na terapie.Zuch dziewczyna! Ból p[iersi normalna sprawa.Kochanie nie jesteś w ciąży! anusia_2221----To może być zapalenie pęcherza.Jeśli tak możesz mieć problemy zrobieniem siusiu tzn może piec oraz kłuć ujście do cewki moczowej a nawet w moczu może być krew.Radziłabym wybrac sie do lekarza 1 kontaktu by dał skierowanie na badanie bakteriobójcze moczu.Wtedy stwierdzi się jaki czynniki spowodowały zapalenie i przepisze leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yonai**
bralam tabletki psychotropowe przed....badaniem beta....i czy moze byc dlatego???ze taki wynik wyszedł a przy padaniu bylo innaczej....na uspokojenie tez na spanie.....mogło zaklucic wynik???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yonai**
plose o odp....a czy 5 lub 6 testow by mogło sie pomylic....???ciazowe ktore robilam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzma kadencyjna----dziękuje za rade :D rzeczywiście nie poomyślalam o tym :) Tak jesteś zabezpieczona od 1 pigułki.Tak więc nie ma obaw że zajdziesz w niechcianą ciąże bryczanka----Jak będziesz miała jeszcze pytania to wiesz gdzie mnie szukać :) lalka1111---- prawdopodobieństwo zajścia w ciąze w ten spoósb jest bardzo duży. yonai**----wynik (beta)mógł zwariować przy tabletkach psychotropowych to coś jak alkohol,narkotyki tylko sluża do czego innego.Ale raz jeszcze powtarzam -w ciązy napewno nie ejsteś z tego co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yonai**
dziekuje Pani....naprawde mi pani pomogła....:**robilam zgodnie z ulotka te testy z zegarkiem w reku....nio i lekarz mi jeszcze robil swoj test ktory podobno ma duza czułość....i tez wyszedł negatywny....jest Pani aniołem:**dziekuje naprawde pomogła mi Pani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzma kadencja
dzieki POSTARAM SIE POMOC czyli calkowicie moge dac sie poniesc emojcom i pozwolic mu na.... hmmm jak to ladnie medycznie napisac.. wytrysk (?) we mnie bez naprawde zadbych konsekwencji...? raz od roku odkad biore tabletki tak zrobilismy.. i nie wpadlismy.. ale balam sie az do konca cyklu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka1111
Po jakim czasie od zaplodnienia moga pojawic sie wczesne objawy ciazy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Pani serdecznie za odpowiedz :) teraz jestem o wiele spokojniejsza :) tak sie wlasnie zastanawiam ... czyli kazde tabletki anty - nawet zle dobrane, zabezpieczaja ?? moglaby mi Pani powiedziec czy po tych 2 miesiacach zazywania tabletek po ich odstawieniu powinnam sie szykowac na jakies uboczne dzialanie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yonai----ciesze się że mogłam pomóc :) wiedzma kadencyjna---- Dokładnie tak jak piszesz-poniesc się emocją :) jesteś chroniona w 99 % ,pigułki to jedna z najlepszych metod antykoncepcyjnych.Tym bardziej że pamiętasz przyjmować je o tej samej porze tak więc nie ma powodu do stresu. Niestety ale musze narazie uciekać z komp.tak wiec do zobaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwina 23
postaram sie pomóc - mam prosbe czy moglabys mi powiedizec w ktorych dniach cylku sa dni plodne a kiedy nieplodne, obecnie 11.08 dostalam okres, bede bardzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko Staram sie o dziecko. Mój gin zapisał mi luteinkę od 16 do 25 d.c. Czy jeśli dojdzie do zapłodnienia, a ja odstwię luteinę w 26 d.c to może spowodować że na pewno wywołam okres i usunę zarodek? Dodam, ze badałam progesteron i wynik jest prawidłowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plamienia
postara sie pomoc dziekuje zabrdzo za odpowiedz! co do tych plamien to na pewno nie sa spowodowane stresem o ostatnio ich nie mialam ani dchudzaniem bo jestem raczej szczupla wiec zadna dieta nie wchodzi w gre ale dziekuje do gina ide 27 wiec wszystkiego sie dowiem a dlaczego myslisz ze raczej to nie ciaza? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos444
czy testy po dwóch tygodniach lub po 17 dniach mogłyby się pomylić czy pokazują wiarygodny wynik?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plamienia
z tymi testami to roznie bywa na innym forum dziewczyna mi mowila ze robila 3 testy ikazdy byl negatywny dopiero wizyta u gina i badanie krwi wykrylo ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vodafone.
biore Harmonet juz rok z malym haczkiem( z powodu bolow brzucha-wczesniej co miesiac ladowalam na morfinie na pogotowiu) 1. wszystko bylo do tej pory ok, brzuszek nie bolal, krwawienie łagodne) ale ostatnie dwa krwawienia byly straszne, bol nie do zniesienia, caly czas na ketanolu, czy to mozliwe ze organizm sie przyzwyczai do takiej dawki hormonow? czy ma wplyw na to ze tabletki lykam z czasowym opoznieniem(zawsze bralam o 23, teraz zdarza mi sie nawet ok.3-5 w nocy), a moze to ze zmienilam minimalnie klimat( 2 "okres" za granica) 2.zamierzam rozpoczac wspolzycie, ale obawiam sie ze takie nieregularne branie tabletek moze mnie dobrze nie zabezpieczyc przed ciaza.. jakie sa pierwsze objawy ciazy przy zazywaniu tabletek, czy jest krwawienie, czy nalezy od razu przerwac ich branie? dziekuje za odpowiedzi. pozdrawiam.:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia_221
juz brałam tabletki i wydaje mi sie ze wszystko jest ok. tylko te dziwne podbrzusze nie daje mi spokoju. boj sie ze to ciaza i mimo tego mam okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×