Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Andzia_a

Gdzie można poznać fajnego faceta?

Polecane posty

jak dla mnie, średnio... nadrabiasz wspinaczka ale co tam... cwaniak nie wiadomo;) moze jestes sympatyczny i w ogóle, ale potem pewnie zapominasz ze masz kogos;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doradorato
Też tak uważam :) A jego poprzednia dziewczyna poznała go... w bibliotece. Ale go nie doceniła. Jej stata, moja wygrana :) :) :) A tak na marginesie to chyba jednak występuje tu taka prawidłowość, że sensownych, wartościowych facetów poznaje się jednak generalnie w miescach "na poziomie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reyes
UP to była prowokacja!!!!!!!!!!!!!!!(fotka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reyes
to wymieńcie parę miejsc na poziomie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reyes
ej to nie ja dałem te fotki !!! ktoś siepodszył pod mojego nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reyes
ej to nie ja dałem te fotki !!! ktoś siepodszył pod mojego nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaa
Tiaaa...Szczególnie to "ej" jest wyjątkowo męskie.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reyes
no dalej parę miejsc na poziomie!!! wymieńcie!!! to musio być ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poznałam swojego \"drania\" na imprezie, wydawał sie sympatyczny, randki były zjaebiste... wszystko szło jak trzeba... kulturalny, przystojny, wsyztsko jak trzeba... a tu kurde zdrada... ogolnie nie ma miejsca gdzie poznasz fajnego faceta. nie ktorzy poznaja a nie kotrzy czekaja i czekaja a sa osoby samotne do konca- i to jest najlepsze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia K.
Ja mojego przystojniaczka poznałam na randkach, a dokładniej tutaj: http://ciah.pl/randki24 W Internecie też są wartościowi faceci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska_miska
hej nie moge podac nr tel ani maila opisalam o moim bracie bez jegp wiedzy ale postaram sie jakos Cie zareklamowac :)napisz cos o sobie i czy chcialabys zyc w uk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ostatnio obserwuję w miejsach w których się pojawiam niebezpieczną koncentrację kobiet przed 30tką lub coś koło tego, a te tak około 20+ to tylko z jakimiś chłopakami chodzą i coraz częściej ci chłopcy co z nimi są jakoś tak leciwie wyglądają więc nie wiem co to ma być, że jeszcze z 10lat muszę poczekać żeby znaleźć się w kręgu zainteresowania kobiet dwudziesto letnich. A ta rada wychodzić z domu to ja już podziękuję, tak z pewnością nie poznam kobiety swojego życia. Wolę już moją dotychczas bardzo pomocną w innych sprawach metodę czyli nic na siłę nie robić, jakoś to będzie ;) I skończcie już z tymi \"normalnymi\" bo każdy ma inną definicję normalności i potem poznajecie takiego co się uważa za normalnego a Wam i tak nie odpowiada jego normalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miska_miska to był żart. Oczywiście rozumiem,że nie możesz podać jego nr i maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reyes
moja kuzynka poznałą tak swojego faceta: wiedziałą że na miejskim boisku do kosza jest pełno facetów wiec któregoś dnia poszłą tam pograć i dziewczyna poznała tam faceta swojego życia! odwagi dziewczyny i ruszcie głową!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
The Thing That Should Not Be to wcale nie jest tak jak mówisz. Byłam już w związku z facetem o 10 lat starszym(wcale nie był bogaty!) i więcej tego błędu nie popełnie. chce faceta w moim wieku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reyes
Andzia_a ile ty masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdsfdfs
"jak dla mnie, średnio... nadrabiasz wspinaczka ale co tam... cwaniak nie wiadomo moze jestes sympatyczny i w ogóle, ale potem pewnie zapominasz ze masz kogos;P" czemu tak sadzisz reyes? Co Ci sie w nim nie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reyes
ruszcie dziewczyny swoje tyłki!! poznawajcie nowych ludzi, bywajcie w nowych miejscach!! Amen! ide spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam z mężczyzną o 12 lat starszym miał pieniadze. słuchajcie nawet nie chodziło seks ani pieniądze... tam były uczucia, ale ja byłam młoda i spierdzieliłam wszystko! także ja uważam, że starsi są lespsi bpo mają juz większość! poukładana w głowei. wiedza co chca, mają wszystko co chcieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska_miska
pogadam z nim jutro jak wroci z nocki tzn zostawie mu wiadomosc na gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×