Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Andzia_a

Gdzie można poznać fajnego faceta?

Polecane posty

Gość w bibliotece
:p albo na stacji benzynowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska_miska
hej powiem Wam, ze ja mam fajnego brata. Jest wolny, mieszka w anglii, pracuje tam jako informatyk. Ma 27 lat. Wyższe wykształcenie, jest wysoki i szczupły. Brunet. Niestety to taki typ chłopaka domownika. Bardzo rzadko chodzi do barów. Czasami chciałby poznać jakąś dziewczynę, choć nie za wiele ma czasu, bo bardzo tam dużo się uczy, by podnosić swoje kwalifikacje. Raczej zależy mu na takiej normalnej dziewczynie, taka co ma w głowie poukładane, nie myśli o zdradach, ciągłych imprezkach. no to chyba by mnie powiesil, gdybym mu powiedziala ze o nim cos tu napisalm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszka w angli i ma polski nr
?? chyba ktos tu sie sam zareklamował;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdzie nie poznasz FAJNEGO bo tacy po prostu nie istnieja. Szuasz zwyłego gnoja?! wystarczy wyjść z domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to takich zwykłych jest dużo... tylko kto by chcial zwyklaka?? cen sie dziewczyno. chyba że jesteś przeciętna, serio sie masz za taką??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorszy niż stańczyk
moj kolega jest fajny i ma kilka dziewczyn naraz bo nie moze sie od nich odpedzić:P ja natomiast jestem niefajny i nie mialem żadnej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie mam się z taką. Zwyczajnego - w sensie normalnego. nie jakiegos cwaniaczka, który podrywa lalunie na samochód i kase :PTo nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cwaniaki, to te prostaki... zwyczajny czyli pracuje w tesco- nie ublizając nikomu- i zanudza. artysta to ten z ktorym nie da sie rozmaiwac bo jest za wrazliwy. ekonomista to ten ktory ma tylko pieniadze w glowie. biolog, lekarz, fizyk jest zakochany w tym co robi. NORAMLNY czyli ma wsyztskie te cechy NIE ISTNIEJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reyes
ja jestem zwykłem fajnym normalnym facetem i chętnie poznam jakąs fajną dziewczynę, tzn robię wszystko co mogę aby to zrobić tj. chjodzę na imprezy, sksy, mecze, do biblioteki, na pływanie do klóbów do pubów i czest kręce siena mieście.......i co .........jaki efekt???? żaden!!!!!!!!!!! albo zajęte albo blachary albo głupie ździry!!! kurwa!!!! wyjdźcie z domu wkońcu!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reyes
ej no nie do końca Andzia_a :P napisz jak wyglad twój dzień??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Astra, współczuję Ci. Widać nie miałaś szczęścia do mężczyzn i zgorzkniałaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silentin jest tak jak mówisz, tylko zapomniałam wspomniec o sportowcach, to głupole... mój nie wiedział gdzie leżą płuca i zamiast worek mosznowy mówił mocznowy... tylko miał ladne ciało a w głowie pustke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureika
ale kurwa nawet jak się z domu wyjdzie, to co, ma pytać wszystkich napotykanych, czy są wolni? I słyszeć za każdym razem odpowiedź "już kogoś mam"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój przeciętny dzień jest nuuuudny :P Praca, po pracy odwiedze koleżanki lub wybieram się na zakupu. Zaznaczam,że moje miasto to nie Nowy Jork ani nawet nie Poznań ;), gdzie jest wiele ciekawych miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doradorato
Andziu, wartościowi wolni faceci są rzadkim gatunkiem, ale istnieją. Ja Mojego Mężczyznę poznałam podczas publicznej dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jescze gorzej, siedze całymi dniami przed kompem albo tv, czasami wyjde na piwo... jestem kompletnie do pupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reyes
ej a co byście powiedziały o mnie, czy ja sie nadaję na ''normalnego faceta''?? wzrost 178 waga 73 blond ciemne krótkie wlosy szczupła bydowa ciała studiuję zaocznie i pracuję po parcy zazwyczaj gram w kosza na mijskim boisku a póżniej basen późnym wieczorem zazwyczaj jakiś pub lub wypad na miasto ze znajomymi, w weekend zazwyczaj to samo z tą różnicą że chodzę na mecze piłki nożej od czasu do czasu wspinaczka na ścianie sztucznej kręgel lub picie piwa jak to facetowi sienależy :P hehehhe i co nadaję sie ?? czy jestem raczej typowym cwaniaczkiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×