Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niedługo mamuśka

ile macie w obwodzie brzucha?

Polecane posty

A ja mam już 90 cm w 17 tc.:) I jestem dumna z mojego brzuszka. Ufia, dla ciebie pewnie jestem juz wielorybem, ale nie obchodzi mnie to. Gratuluję, że poszło ci tylko w brzuszek, ale wcale nie zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusiek
w 9 miesiącu miałam 118 brzuch był ogromny za to w biodra nic!!!! Ale za to brzuszek został mimo ze jestem 8,5 miesiąca po. Synek miał prawie 5 kilo,więc brzuszek musiał być duży co to był za ciężar!!!! Jak sobie pomyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 25tc a mój brzuszek ma 92cm i bardzo się z tego powodu cieszę bo do 4mc jeszcze schudłam i nie byłam z tego powodu szczęśliwa, a raczej nie mogłam spać po nocach:(. Przed ciążą ważyłam 51kg przy wzroście 165cm. Teraz ważę 56kg. Pierwsze dziecko urodziłam w 8mc i warzyło 3560:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21.....
Jutro termin,a ja wciaz 2w1. 101cm. w brzusiu +9kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jeszcze nie urodziłam
Ufia Ty faktycznie jesteś dość dziwna. Każdy ma jak ma. Ja jestem w 31 tc, przytyłam 4,5 kg więc też malutko, jestem od Ciebie sporo wyższa, ale brzuszek rozwija się normalnie i o obwodzie 82 nie ma mowy. Mam 100 cm w obwodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zaczełam 36 tc
i mam 94 cm To chyba strasznie mało jak tak czytam...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 tc i mam 104 cm :P jejjuuuuuuu!!!! jak to brzmi!!!! 40 tc :D:D a jeszcze niedawno był 20..30... tak szybko czas leci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zaczełam 36 tc
mi tez szybko leciało, ale tak do 32 tc a teraz to sie ciągnie w nieskończoność i mam wrażenie ze jestem od zawsze w ciązy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem prawie w 16dc a w brzuszku mam 85cm:), jestem wysoka 172cm i raczej szczupła i nic jeszcze nie przytyłam:) brzuszka wogóle nie widac:) tylko po jedzieniu Aczkolwiek proporaje sie zmieniły bo wczesniej mialam w talii 75-77 W biuscie 98 w biodrach 95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed ciążą mój obwód wynosił : 60cm, a dzień przed porodem w 38 tyg, 95 cm, teraz prawie po 4 miesiacach od porodu jest 65cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka19844
a ja mam chyba najwięcej, 20 tc i 110 cm...brzuch rośnie mi strasznie mocno, dodam, że nie jest to ciąża blizniacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elenasss
22 tc 95 cm:) chyba duzooooo ❤️ 22tc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam 120cm w dniu porodu (35 tydzień) a pod sercem nosiłam dwie dziewczynki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula26
Cześć. A ja jestem w 23 tc i przytyłam już 7 kilo. czy Waszym zdaniem to dużo czy w sam raz??? W obwodzie brzucha mam 91 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzia1982
36 tc-20 m a na +3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaaaa
ja przed porodem mialam ok 100, urodzilam 4 dni po terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszla sie zmierzyc
i wlosy mi deba stanely! 31 tydz. -105 cm. Juz od pewnego czasu wiem ze moj syn jest duzy ale no cholerka to juz przesada chyba tak mysle po tym co przeczytalam co piszecie:( Aha, przytylam 12 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka8755
hej, jestem w 24 tc i przytyłam już 10kg,ale wszystko idzie głównie w brzuch. Obwód 95,5 cm, w ciągu niecałych 2 tyg przybyło 2,5 cm. :) będę miała dużego synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martolinka...mm
prawie 32 tydzień 106cm. a dziecko wcale nie jest jakieś wielkie, ale ja też nie należę do tych 50kilogramowych lasek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana'
rany a ja mam 95 na wysokosci pepka, a jestem dopero w 11 tyg. mam 178 cm i wazne 60 kg, ale tak mi brzuch wybija przez jelita. mam spore problemy ze wzdeciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×