Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hjjkbnjvbm

dlaczego tipsy to wiocha???

Polecane posty

Gość hjjkbnjvbm

nawet te kolorowe,szalone? nie rozumiem...przeciez tak samo jak malujemy oczy i usta ,tak samo mozemy to robic z paznokciami:). szczegolnie teraz,latem. wszedzie trabia ,ze sztuczne paznokcie to porazka:). nie rozumiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam męża
przeważnie mówią tak te których nie stać na tipsy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko co sztuczne
to porażka. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo 99% tipsów ejst ochydnych. Z jakimiś kwatkami świecidełkami, dziurkami i maja 5 cm długośći i 3 cm grubośći. Ładne tipsy to żadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko co sztuczne
Do rzadkości należą też osoby znające ortografię. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heidii
nie stac?:P ////ja raz sobie zrobilam z ciekawosci i nie moglam na swoje rece patrzec.za sztuczne to bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego dlatego
i gadasz głupoty że o tipsac źle wypowiadają się osoby których nie stać na ich zrobienie. Tipsy to kwestia gustu. Robią je osoby które mają brzydkie paznokcie i tyle. Dużo odób ma jednak własne, piękne paznokcie i nie potrzebują sztucznych. Także wyluzujcie. Jeśli ludziom się to podoba to spoko niech robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjjkbnjvbm
ok...wiec zalozmy,ze dziewzyna ma swoje paznokcie,ale w brokacie,kwiatuszkach,swiecidelkach:) i co?i tak powiecie,ze wiocha:) poza tym jak to sztucznosci sa do kitu? nie farbujecie wlosow,nie przedluzacie ich,nie malujecie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no czekaj, malowanie się, to podkreślanie urody. Włosów nie farbuję i nie doczepiam sztucznych. Mnie sztuczności tez jakoś nie pasuja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjjkbnjvbm
nie rozumiem!przeciez to tylko nasz wyglad! glupie paznokcie!:)ot,kolorki teczy na poprawe nastroju w smetny dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjjkbnjvbm
jak sie nie trudno domyslic sama takowe posiadam(nawet w tej chwili),ale nie rozumiem jak paznokcie moga wywolac w kims negatywne uczucia:):):)przeciez nie sa brudne,a jedynie przyozdobione:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam męża
powiedziałam że ''przewaznie'' a nie ''zawsze'' tak mówią dziewczyny których nie stać na tipsy...bo sama znam kilka takich przypadków,,,nie miały kasy to tipsy były dla nich obciachowe,wieśniackie...a jak zaczęły pracować i miały kase to zaraz poszły założyc tipsy bo ''zmieniły o nich zdanie''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjjkbnjvbm
malowanie to podkreslanie urody powiadasz? przyznasz,ze sama nie raz widzialas na ulicy laske z makijazem ktory ja tylko "obrzydzal?;)malowane brwi...itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jest różnica między wytuszowaniem rzęs, a zrobieniem silikonowego biustu? A może nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym sztuczności MI nie odpowiadają i sobie takich nie funduję. A cudzego wyglądu nie oceniam. Niech każdy sobie nosi co tam chce, byle był schludny i czysty. Reszta dowolnie - jak ktoś się czuje dobrze z tipsami czy treską, to jest jego sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjjkbnjvbm
no dobra...jednak nie dojdziemy do porozumienia:) bo ja do biustu..tez nic nie mam:) jesli to komus poprawi samopoczucie to prosze bardzo:) bo przeciez wszystko temu wlasnie sluzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 324322
mi sie podobaja laski z tipsami, sa bardziej seksowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjjkbnjvbm
a jednak...jakies porozumienie jest;) i przy tym pozostanmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego chcesz dochodzić do porozumienia? Po co? Chcesz mnie przekonać, że to co mi się nie podoba, to właśnie mi się podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjjkbnjvbm
mialam na mysli porozumienie z Hola Hola-niech sobie wszyscy chodza jak chca,ich sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacytuje: \"przeciez nie sa brudne,a jedynie przyozdobione\" niestety wiekszosc tipsow jaki sie \'spotyka\' na ulicach jest PRZEozdobionych. dlatego to wyglada OBLESNIE :O bleh :O ale jak ktos ma ladnie zrobione paznokcie, delikatnie pomalowane, GUSTOWNIE, to dlaczego nie. ale 15 kolorow na jendych paznokciu, do tego 17 cekinowi i koralikow i jeszcze jakies cuda wianki to PRZESADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emea25
sztuczne pauzru to wiocha!!! mam kolezanke- powiedzmy kolezanke ostatnio pisze mi meila i przeprasza za bledy itp ale nie umie pisac w tipsach!!!!! ja pierdole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emea25
o jezu a wczoraj widzialam jedna taka, odstrzelona blondi patrze na pazury a tu tipsy ale juz jej bylo z pol paznokcia jej wlasnego widac, swoje miala kawalek paznokcia od skorki w dol a reszte tips ja pierdole wiocha bleee cos okropnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjjkbnjvbm
faktycznie:)przez to ze ktos ma "cuda wianki"na SWOICH paznokciach swiat sie zawali,albo ktos bedzie przez to plakal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez przesadyzmu, nie ironizuj tak bardzo, bo slabo ci to wychodzi swiat sie nie zawali. ale taki widok godzi w poczucie estetyki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvb
nawet nie wiesz jak bardzo chcialabym zobaczyc Twoje zdjecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green kitten
moja kuzynka ma akryle,na kazdym paznokciu kwiatek akrylowy innej barwy/rzucajacej sie w oczy/,to wszystko jest jeszcze oblane brokatem.to juz raczej razi.ale jesli ktos ma ladny,naturalny kolor i w sam raz ilosc ozdob,jesli juz musza byc,to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×