Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hjjkbnjvbm

dlaczego tipsy to wiocha???

Polecane posty

Gość to az tak trudno zrozumiec
przeciez nadmiar swiecidełek jest tandetny..wszedzie w ubiorze- ubrałabys sie w srebrna brokatowa spódnice w złota bluzke w kwiatki i rajstopki w paski ??? pewnie nie. tak samo jest z paznokciami- wiekszosc to nasadzone brokatem i innymi swiecidłami kwadratowe szpony długosci 5 cm czesto nie uzupełniane co wygląda ochydnie :o co innego normalnej długosci paznokcie z frenchem lub w stonowanych jednolitych kolorkach , dobrze zrobione. takie tylko dodają uroku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to raczej nie tipsy
Wydaje mi się, że osoby krytykujące tipsy krytykują nie sam pomysł przedłużania paznokci (bo czasami tego nie widać) ale te tragiczne wzorki! Kwiatki, kropki, diamenciki, trójkąciki, normalnie można się zastanowić czy grają jak pozytywka. No i długość. Nie rozumiem po co komuś takie szpony. Ale ja się nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z paroma poprzedniczkami że jeśli już musza być tipsy (niektóre kobiety mają za słabe paznokcie żeby mieć je długie) to niech będą w normalnych kolorach i bez miliarda świecidełek, koralików i nie wiem czego am jeszcze... w sklepie koło mnie jest taka ekspedientka - szpany z niebieskim brokatem że aż oczy bolą.. dobrze że tylko na kasie ją spotykam bo jakby mi szynkę kroiła.. łeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tipsy to nie wiocha. Jeżeli dziewczyna ma brzydkie albo co gorsza obgryzione paznokcie, dobrze zrobione, zadbane tipsy z ładnym frenczem czy pomalowane na jakiś fajny kolorek wyglądają super:-) Jednak bardzo długie sztuczne pazury ozdobione tandetnymi świecidełkami, często kiepsko zrobione, z odpryśniętym żelem, brudne pod spodem, proszące się o uzupełnienie, są nieestetyczne, a u niektórych ludzi wręcz budzą obrzydzenie. Zresztą takie ozdóbki dziewczyna nosi przynajmniej 2-3 tygodnie non stop, przyjmując, że przy każdym uzupełnieniu zmienia wzorek. Takie ozdoby są fajne na wakacje, na dyskotekę czy tego typu okazję, ale np. do pracy się niekoniecznie nadają. Kiedyś czytałam, że bodajże w jakiejś cukierni ludzie się zatruli jedzeniem, bo sprzedawczyni przenosiła zarazki właśnie pod długimi tipsami. Ohyda, prawda? Jeżeli ma się ładne naturalne paznokcie, lepiej wydawać pieniądze na manicure niż tipsy, kosmetyczka może zrobić cuda na pazurkach (wiem, bo mam swoje bardzo długie i chodzę często), a w każdej chwili można zmyć lakier:-) Tak samo jest z włosami czy makijażem. Za mocny makijaż to wiocha, ale podkreślający urodę nie. Tlenione czy doczepione przez osobę nie znającą się na tym, sztuczne włosy są tandetne, ja mam przedłużane włosy 60 cm, naturalne i wyglądają jak moje własne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam to wam powiem
Nosiłam tipsy prawie rok, były bardzo dobrze wykonane, ale nigdy nie zgadzałam się na ozdabianie w guście mojej "wykonawczyni". Pokazywała mi setki wzorów, co jeden, to bardziej pstrokaty i z rozczarowaniem na twarzy malowała mi french, o który ja zawsze prosiłam. Niewiele osób domyśliło się, że to sztuczne paznokcie, ale ja drugi raz już bym ich sobie nie kazała zrobić-moje własne płytki paznokci były bardzo zniszczone, z przebarwieniami, bardzo kruche. Poza tym tipsy przeszkadzają w wielu czynnościach, no i nie są niezniszczalne-mogą się złamać a wtedy jest kłopot. Reasumując-nie polecam. Jeśli macie słabe paznokcie, kupcie sobie dobrą odżywkę, obetnijcie na krótko i pomalujcie na szalony kolor-zdrowiej, taniej i jak dla mnie, mimo wszystko ładniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moderNgirL
Noście sobie co chcecie,po co się tu kłócić,niech każdy sobie myśli o tipsach co chce i nikogo nie krytykuje ze mysli innaczej, Mi się tipsy nie podobają,moż edlatego że wszytskie tipsy jakie widziałam wygladały bardzo nienaturalnie,ktos juz napisał że żadko mozna nie odróznić że to nie prawdziwy paznokiwć tylko tips, Ja uznaje jeszcze jakies takie tipsy french manicure ale jakies takie kolorowe,odblaskowe to już mówią troche o kobiecie,z tego co znam kobiety które takowe noszą,zazwyczaj są puste ,i w głowach im tylko moda,ciuchy,solara i tipsy mnówiue tu o znajomych mi twarzach prosze mnie nie krytykowac ,ja wyrazam swoje zdanie na ten temat jak każdy inny Ja tam tipsów nie lubie,wole naturalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tipsiary to najgorsze
brudasy pod słońcem i najgorsze nieroby. Sory ale tak sądzę. Raz w życiu miałam długie paznokcie (nie tipsy ale swoje bo swoje mam ładne) i pamiętam ten etap w życiu że mało co mogłam w domu zrobić. Ciasta nie zagniotę bo zaraz za paluchami ciasto a sory nie uważam za estetyczne jedzenie ciasta które było za moimi paznokciami:-( Poza tym wyprać coś ciężko bo może się złamać, Przyprawić, ugotować, posolić koszmar. Trzebaby tylko siedzieć w domu i zytać gazetę. Tipsy są ochydne i dla próżnych bab. Ok można zrobić takie paznokcie jak się idzie na wesele itd ale nie nadają się do zwykłego codziennego życia bo są mało praktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo naturalne jest piekne. Teraz wszystko musi byc sztuczne.. Zaczynając od cycków kończac na tipsach ;/ Niekótre laski robią sobie paznokcie dł 5 cm to nie dziwie się ze to wiocha ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Autorki - kto Ci powiedzial, że tipsy to wiocha ? Zadajesz się z dziwnymi ludźmi :) Sama mam tipsy bardzo ladnie zdobione w 50% robione dla wygody (nie łamią sie, można wszystko robić w domu) i myślę, że dlugo jeszcze ponoszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście nie jestem zwolenniczką tipsów. Wręcz przeciwnie. dla mnie lepsze są paznokcie naturalne, ładnie spiłowane i pomalowane. Wtedy są ŁADNE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi*ol
te robią tipsy którym sie nie chce dbać o paznokcie , łatwiej zrobić sobie tipsy , stały "frencz" i wygląda "czyściutko" a pod spodem zalega zwała brudu, o ble.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka15
Pod moim tipsem jest czyściutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubię tipsów, po prostu nie podobają mi sie takie nienaturalne pazury, sama robię różne zdobienia i założyłam swojego bloga ale jest osoba której tipsy mi się podobają, bo nie są przesadzone: http://paznokcie-oli-m.blog.onet.pl/ nie mają 5 cm, są subtelne i wykonane bardzo starannie, takie tipsy mogłabym mieć ale tylko i wyłącznie na wyjątkową okazję, np. na własny ślub czy coś w tym stylu. Na codzien wolę swoje własne, które są całkiem ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila

Tipsy to straszna wiocha. Po co zakładać protezy na paznokcie skoro ma się własne? To tak jakby stwierdzić że peruka będzie lepiej wyglądać niż własne włosy. Protezy są nienaturalnie duże, dłonie zaczynają wyglądać jak u transa. Własne paznokcie, przy odrobinie wysiłku i czasu poświęconego na pielęgnację wyglądają o niebo lepiej. I nawet kruche, łamliwe paznokcie mogą być długie i ładne. I to na prawdę nie wymaga ani zbyt wiele czasu, ani pieniędzy.

W Polsce jest plaga protez paznokci. Za każdym razem jak przyjeżdżam do PL nie mogę się nadziwić... Każda kabieta mijana na ulicy świeci protezami! Baba w dresie, handluje ziemniakami na rynku, włosy rozwalone z odrostem, walonki na nogach, ale różowy szpon musi być! 

Mnie protezy kojarzą się z Andżelą czy inną Dżesiką z Pcimia Dolnego, w białych kozaczkach i zjarana na solarce na mahoń. Powinni tego zabronić. Dla dobra narodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunia

A moim skromnym zdaniem panie zajmujące się "robieniem" paznokci nie potrafią odpowiednio nałożyć tipsów. Długie są po to by dobrze dopasować do długości naturalnej płytki i spiłować:) Obecnie tipsy można znaleźć już spiłowane na odpowiednie kształty, jednokolorowe, a nawet matowe. Wystarczy dobrać rozmiar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli są odpowiedniej długości, ładnie pomalowane to dlaczego wiocha?? Oczywiście, że paznokcie hybrydowe wyglądają ładniej, ale wiąże się to z kosztami, powiedzmy, że te "sztuczne" paznokcie (tipsy) kosztują w granicach do 20zł z klejem. Za dobrze zrobione paznokcie płacimy znacznie więcej , w dobrych salonach kosztują min. 100zł.. Załóżmy, że idziemy na wesele i "ładne" paznokcie są nam potrzebne na dzień,czy jest sens płacić tyle kasy, skoro można zrobić je taniej i bez problemu zdjąć?  Są osoby, którym w hybrydach niewygodnie i po prostu ich nie lubią, takie rozwiązania są jak najbardziej dobre.. ;)

R.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×